Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:06 29.06.24 
Контакти
   >> Любов
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Re: Влюбени ли сте?нови [re: edna selianka]  
Автор S|ayeR ()
Публикувано03.10.09 15:33



Каква ти е обективната материална пречка да не се разделиш?

И второ - не е ли възможно човек да е щастлив дори в затвор или пък с някаква болест или недъг?




kick me, hike me, don't you wrong or right me


Тема Re: Влюбени ли сте?нови [re: edna selianka]  
Автор S|ayeR ()
Публикувано03.10.09 15:38



В момента съм влюбена в нещото, което правя и това ангажира цялото ми внимание. Щастлива съм, че чувството е изчезнало, щото ми олекна много като приключих с тази история. Чувствах се емоционално и уморена и нямаше как да правя това, което исках - което сега за сега мога.




kick me, hike me, don't you wrong or right me


Тема Re: Влюбени ли сте?нови [re: S|ayeR]  
Автор landing ()
Публикувано03.10.09 16:03



Имам хобита, имам приятели, работя с много хора, въобще не живея скучен живот. Но съм тъжна и освен това малко ядосана, че няма кого да обвиня за това.Едно е да се срещаш с хора, а нещо съвсем отделно някой да предизвиква щастие у теб само с това че го има в света, нали?



Тема Re: Влюбени ли сте?нови [re: femina]  
Автор landing ()
Публикувано03.10.09 16:08



Зная че е така, но няма да е честно спрямо никой, на първо място към мен. Понеже съм доста умна, едва ли ще допусна заради едни пеперуди да си прецакам връзката, пък и партньорът ми не го е заслужил с абсолютно нищо. Но се питам за нещата от живота понякога, какъв е смисъла на избора, как избираме това или онова да направим, как да постъпим и защо, заслужава ли си и е такива работи. Една селянка, ще те убия, ти ми наруши спокойствието за днес!





Тема Re: Влюбени ли сте?нови [re: landing]  
Автор S|ayeR ()
Публикувано03.10.09 16:40



Дете имате ли?




kick me, hike me, don't you wrong or right me


Тема Re: Влюбени ли сте?нови [re: landing]  
Автор yi-rene (неzaпознат)
Публикувано03.10.09 17:02



а нещо съвсем отделно някой да предизвиква щастие у теб само с това че го има в света, нали
Това ли е да си влюбен?Ми аз го изпитвам това щастие, но не се смятам за влюбена в човека /човека не ми е роднина/ по повод на чието съществуване съм щастлива - виждаме се 2-3 годишно и толква - никакви пеперуди, никакви копнежи

дали пък не съм се повредила

.... те погледнаха на себе си с любов, виждайки себе си, както Светият Дух ги вижда.

Тема Re: Влюбени ли сте?нови [re: edna selianka]  
Автор Aнreл ()
Публикувано03.10.09 17:27



Тва ващо е много нагло отношение кьм живота. Как така не можете да си направите живота интересен, но за сметка на това можете да предвидите колко ще живеете и как ще ви протече живота? Вместо да хленчите земете изненадайте с нещо Себе си и половинките си.

Редактирано от Aнreл на 03.10.09 17:28.



Тема Re: Влюбени ли сте?нови [re: S|ayeR]  
Автор landing ()
Публикувано03.10.09 18:17



Аз имам дете, което той отгледа с повече любов и грижи, отколкото много хора отлеждат своите. Дъщеря ми не признава друг баща освен него.



Тема Re: Влюбени ли сте?нови [re: Aнreл]  
Автор landing ()
Публикувано03.10.09 18:20



Ти си нагъл и то доста, предвид предния ти пост по темата. Що позволи да те изхвърлят, заради това че си грозен и беден, а не изненада половинката си с нещо?! Ай кафа от капацитети по чужди животи, дето едвам си изкретват своите!





Тема Re: Влюбени ли сте?нови [re: landing]  
Автор Cвoбoднa вoля ()
Публикувано03.10.09 18:25



Е няма кого. Освен себе си. Както излиза, това ти е капацитетът.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.