Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:29 11.06.24 
Контакти
   >> Любов
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Пазар ?нови  
Автор _69__ (Упcapин)
Публикувано27.09.09 16:13



Абе, защо все по-често ми се вижда, че любовта се търгува като на пазар ? Не е в сърцата ? м ? Кво ще речете.
Вчера вечерта ся бях отдал на някакъв запой в едно столично заведение и по едно време се присъедини една определено интелигентна и красива госпо'ица.От дума на дума ...... както и да е , станалото станало. Както винаги зададох въпросите кога най-малко трбее, демек на сутринта, викам и "Абе , ти що така си нямаш гадже", наща отговори " Защото все срещам някакви неудачници и мъже без покритие, за какво да съмс тях" , след казаното аз се сцепих да се хиля, а тя ме гледаше меко казано странно.
Я сега ми кажете на кво се дължи тая идиотия.? Това ли е реалността? Ей на тя поиска да се видим пак, само че казах че заминавам на далеч (така се оправдавам най-често), щото както ми беше супер приятна , така след онези реплики ми стана антипатична.



Тема Re: Пазар ?нови [re: _69__]  
Автор RozeRed (водоПОДлей)
Публикувано27.09.09 17:21



Зависи какво разбираш под неудачник. Аз все се сещам за един циганин, семкар.......спечелил човека шестица от тотото.....яли, пили и се веселили, една година.......след едната година човека отново си продавал семки...


Неудачниците са хора, на които дори когато им се отдаде възможност за нещо, те я пропиляват. Оставят птичката да отлети от рамото им.
Та мацката незнам какво точно е имала в предвид, но никоя жена не иска до себе си мухльо, когото да отглежда като цвете в саксия.

Редактирано от RozeRed на 27.09.09 17:56.



Тема Re: Пазар ?нови [re: _69__]  
Автор Cвoбoднa вoля ()
Публикувано27.09.09 17:56



Каквото предлага, това получава. Къв е проблемът?





Тема Re: Пазар ?нови [re: RozeRed]  
Автор _69__ (Упcapин)
Публикувано27.09.09 18:59



Няма човек неудачник за мен. Или по-скоро са тези, които седят, не правят нищо и все реват че живота нищо не им поднася и другите виновни.

Иначе тя под неудачник определено визираше, средностатистически младеж, демек без пари :) Направо ме отврати.
То е факт, че най-желани ергени по разни статистика са, не до там лицеприятни хора, с много -много кинти, ама ...
Аз лично се отвращавам, на търговията пари за любов.



Тема Re: Пазар ?нови [re: Cвoбoднa вoля]  
Автор _69__ (Упcapин)
Публикувано27.09.09 19:01



Факт е, че кой каквото иска, това му се случва да :)



Тема Re: Пазар ?нови [re: _69__]  
Автор yi-rene (неzaпознат)
Публикувано27.09.09 20:43



Защо все по-често ми се вижда, че любовта се търгува като на пазар ? Не е в сърцата ? м ? Тая търговска настройка не ти е попречила да сексуваш М?

Абе , ти що така си нямаш гадже, М? Съботен запой и забиране на първата самопредложила се дупка в бара? Да не би и ти на неудачници/ж.р./ и жени без покритие да попадаш М?

Я сега ми кажете на кво се дължи тая идиотия.? Това ли е реалността? след това аз пък се сцепих да се хиля

на идиоти като тебе се дължи тая идиотия - не стига че са те обслужили ами и високи морално претенции имаш при това пост фактум - лицемер!

след онези реплики ми стана антипатична - изплаши се че си прикрит неудачник и мъж без покритие м ?

.... те погледнаха на себе си с любов, виждайки себе си, както Светият Дух ги вижда.

Тема Re: Пазар ?нови [re: yi-rene]  
Автор _69__ (Упcapин)
Публикувано27.09.09 20:49



Абе , ти що така си нямаш гадже, М? Съботен запой и забиране на първата самопредложила се дупка в бара? Да не би и ти на неудачници/ж.р./ и жени без покритие да попадаш М?

Момичето си беше хубаво и интелигентна както споменах. Никъде не съм казвал че е дупка за разлика от теб :)
Защо е нужно да съм с някоя, за да кажа че си имам гадже пред такива като теб ли ? Като си хвана гадже, то това значи че това момиче ще ме прави щастлив, за момента няма такова



след онези реплики ми стана антипатична - изплаши се че си прикрит неудачник и мъж без покритие м ?
Не съм се изплашил от подобно нещо Тя може би иска да се видим именно заради стандарта ми на живот в момента, не заради мен, именно за това се отвратих :) И да преди не съм имал възможност и за мое щастие не съм срещал подобно мислене тогава от жени, сега ми се случва все по често
Ти продължавай да дерзаеш



Тема Re: Пазар ?нови [re: _69__]  
Автор yi-rene (неzaпознат)
Публикувано27.09.09 21:19



хич не ме вълнува имаш ли гадже или не - иронизирах те ама ти се направи на недосетлив



Никъде не съм казвал че е дупка за разлика от теб :) е отношението ти го показва- аз просто се изразих лаконично.

Тя може би иска да се видим именно заради стандарта ми на живот в момента, не заради мен, именно за това се отвратих - мда сложих ти етикета -сори - прикрит неосъзнат неудачник от близкото минало
Мнителни мъже - ббббрррр - няма стандарт на тоя свят, който да компенсира мнителността но някои женски екземпляри не я знаят тая настолна истина
Един съвет от женска гледна точка - играй го 'сива мишка' ако искаш да занаеш дали теб харесват или каручката


да ти отговоря на оригиналния въпрос - всичко е покупко продажба и за всичко се плаща с живот - за колата, за жената, за всичко.... само че в единия случай живота е конвертиран в заработка/час в другия в алтернативно използване на времето/час


Ти продължавай да дерзаеш - не ТИ продължавай да дерзаеш - не аз забърсвам в полубесъзнание мъже по заведенията и не аз си задавам подобни въпроси - нямам тази потребност

.... те погледнаха на себе си с любов, виждайки себе си, както Светият Дух ги вижда.

Тема Re: Пазар ?нови [re: yi-rene]  
Автор _69__ (Упcapин)
Публикувано27.09.09 21:27



Просто забрави :)



Тема Re: Пазар ?нови [re: _69__]  
Автор S|ayeR ()
Публикувано27.09.09 21:34



Да ти кажа, хората не винаги действително стоят зад думите си. Това, което ти го е казала, се върти в "ефира" последните години, пък и кой, когато иска да се хареса, казва, че вината е в него. Напълно възможно е просто да се е правила на интересна и репликата да е просто поза, за която тя дори не си дава някаква сметка. Не държа, че е така, но това определено ми е първото предположение.




kick me, hike me, don't you wrong or right me



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.