Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:48 12.06.24 
Контакти
   >> Любов
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Re: Slow down babyнови [re: sonatic]  
Автор Гyнди (онази същата)
Публикувано18.09.09 15:15



Никъф сценарий - направо за книга се борим.
И заглавието му готово "Историите от живота" (преводна литература)


Подарявам му го безвъзмездно на Островчето, щот ми станА симпатично, ха!



Тема Re: Slow down babyнови [re: Ocтpoвчe любoв]  
Автор Bruce. (пич)
Публикувано18.09.09 16:48



Бръснатата глава обикновено помага, но в твоя случай първо трябва да се оправиш с нередовния стомах. Купи си Активиа с мюсли - казват, че е само за жени, но имам предчувствие, че при теб ще свърши работа. После пийни един Спрайт (съдържа натриев цитрат, успокоява стомаха) и помисли дали най-добрият ти приятел те желае? Ако отговорът е "да" проблемите ти са решени и можеш да не си бръснеш главата. Ако е "не"

все пак обръсни и разчитай на първото впечатление, което ще оставиш - отдалече голото теме свети в тъмното и привлича всякакви нощни "пеперудки", ако ме разбираш. Стискам ти палци, успех!



Live Free or Die Hard.

Тема Re: Slow down babyнови [re: Гyнди]  
Автор Ocтpoвчe любoв (С канибали)
Публикувано18.09.09 20:02



Благодаря за топлите думи , Гунди.


Тези красиви цветя са за вас!




Тема Re: Slow down babyнови [re: Гyнди]  
Автор aнoнимнa Meтлa (с дълга дръжка)
Публикувано18.09.09 20:03



Ако и правописът ти е такъв, каквито са ти заглавията - умни хрумки, по-добре си поискай пастичките по друг начин,



Упътване: Не е е за яхане.

Тема Re: Slow down babyнови [re: Bruce.]  
Автор Ocтpoвчe любoв (С канибали)
Публикувано18.09.09 20:18



Приятелю Брус, винаги са ми били чудни лудостите които човек върши от любов. Ето аз например в периода 2007-2008 зарибявах една страхотна жена. Тя поддаде след дълго ухажване. Обаче това не я спря да си го сложи с първата мутра на 15тата минута от срещата им.
Отидох да се разберем цивилизовано с човека, бях сам. Той обаче не щеше и да чуе и ми изби към зъб ,зъб и половина без да продума. След 3 месеца я срещнах и тя си призна ,че е направила голяма грешка с този човек. Каза ми ,че той не може да се сравнява с мен ,понеже аз съм добър, галантен, имам отношение и знам какво иска една жена. Това обаче не я спря да се изчука с въпросната горила за 15 минути ,нали. На мен пък ми отне към година ухажване. После крещях "предателка,отгледах ти децата (тя беше с дете) " в градинката пред Евромаркета в нощта когато отвлекоха Ангел Бончев.



Тема Re: Slow down babyнови [re: Ocтpoвчe любoв]  
Автор Maя Ckaличkoвa (марципанена)
Публикувано18.09.09 20:30



Мили , вече искам да съм с теб. Направих грамаданска грешка.


Нищо ,че не си с бръсната глава, а даже си малко космат , нищо , че нямаш джет и пари, аз теб обичам само. Прости ми! Моля те , утре ще дойда в сладкарницата за скаличка и кафе. Само недей да повръщаш върху мен , защото на мен ми идва да повърна и аз върху теб , но пък така ще имаме повод да си вземем вана заедно.
Твоя вечно:
Мая

Трябва да имам много от всичко

Тема Re: Slow down babyнови [re: aнoнимнa Meтлa]  
Автор Гyнди (онази същата)
Публикувано18.09.09 20:56



Ей на, знаех си, че завистта няма да закъснее да се яви.


Привет, анономке! Виде, че ми подариха китки и ти секнА боята ли?



Тема Re: Slow down babyнови [re: Maя Ckaличkoвa]  
Автор Гyнди (онази същата)
Публикувано18.09.09 21:00



Хахах... на тебе малко ти требвАло.


Да бех се явила по-рано...
И отсега - умната, че следващия път яхвам метлата.
(Не, не анонимната - тя ш'са скърши , имам си... турбо)

П.П. И тъй, ако може, една пастичка да спастриш за мене, плийсссссссс.



Тема Re: Slow down babyнови [re: Maя Ckaличkoвa]  
Автор Ocтpoвчe любoв (С канибали)
Публикувано19.09.09 11:19



Мая, държите се арогантно с човек, който ви обича.


Вмимавай да не разкажа на баща ти за изнасилванията!



Тема Re: Slow down babyнови [re: Ocтpoвчe любoв]  
Автор Bruce. (пич)
Публикувано21.09.09 16:17



Още си малък, ще ги разбереш тия неща. Ако една жена не прояви интерес, и 10 години да го играеш джентълмен супер сигурен с крилца, тя ще те има само за бъди (приятелче) и разбира се междувременно ще излиза с други. Има определена група мъже, които биха те разбрали и дори биха ти подарили цветя. Няма нищо по-красиво то това мъж да плаче на мъжко рамо.



Live Free or Die Hard.


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.