Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:15 02.07.24 
Контакти
   >> Любов
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Влюбих се в колеганови  
Автор zezezeze (непознат )
Публикувано21.08.09 19:09



Здравейте. Знам звучи банално, но ето че и на мен ми се случи. всичко стана преди 3 месеца, когато на вратата се почука и влезе една колежка да ни представи новия ни колега. Още щом надникна в стаята погледна му веднага се спря на мен и почти не откъсна очи. Здрависахме се, запознахме се. И аз се загледах в очите му, а те сякаш ми казваха нещо. За първи път ми се случва такова нещо. Да харесам някого от пръв поглед. Всичко стана точно деня след Великден. Тогава изкарах един много неприятен празник, изпокарахме се с гаджето и 2 дни след това той ми заяви, че иска да се разделим. Аз опитах да запазя връзката, но напразно след седмица се разделихме окончателно. На същия ден след като се запознахме с колегата аз излизах от стола и отваряйки вратата за малко да се сблъскам с него. Мислех че вече ме е забравил, защото в работата работим около 100 човека и той трябва да се е запознал поне с 50 човека и по-трудно ще запомни всички наведнъж, но той ме е запомнил и ми каза "здрасти". И така ден след ден от време на време се срещахме и се поздравявахме. Работата ни не е пряко свързана и почти не се налага да се срещаме. Единствено по коридорите. Аз нищо не знаех за него. Само дочух, че е по-малък, но не знаех колко. И ето че дойде рожденния ми ден. Рано сутринта бившето гадже ме изненада с бюкет пред работата. Тогава мина колегата, но мисля че не ме видя. После отидох да го почерпя и той ми пожела толкова хубави неща и даже се учудих като ми каза "Да си все така красива". Не очаквах. И така пак минаваха дни и седмици и не се срещахме. После шефката ни прати на един семинар аз, той и още една колежка. Там той като дойде и така някак се приближи и ме подхвана за здравей. После седнахме на една маса и се заговорихме. Обаче беше доста шумно и по едно време той ме попита дали може да седне до мен. И така се настани до мен, почти се опря и продължихме да си говорим и да се гледаме и усмихваме. Тогава разбрах, че е 2 години по-малък, а той си мислеше че сме набори. После един ден шефката го прати при мен да ме пита нещо да му обясна за един адрес. Той клекна пред мен както си стоях на бюрото, а после като му показах на картата къде се намира се надвеси над мен. И така продължавахме с усмивки и погледи. На два пъти се засякохме като си тръгвахме.И се разговорихме повече. Единия път така се заплеснах, че щях да си пропусна спирката. И казвам "щях да си пропусна спирката" и той вика "Нищо тъкмо можеше да ми дойдеш на гости" и така казахме си чао. После дойде именния ми ден и пак отидох да го почерпя. Пак чудесни пожелания "Да си здрава и винаги така хубава и най-вече щастлива" Усмивки, здрависване. Каза ми "Сетих се за именния ти ден, но нямах телефонче да ти звънна" И аз вместо да му го дам то изведнъж стана някак той взе да ми пожелава и забравих. И така тази седмица няколко пъти се засичахме и си говорихме много. Днес отидох при него и викам "Айде да си ходим" и той вика че има още 10 минути и аз севърнах в стаята да почакам. А той е помислил че тръгвам и видях от прозореца че си тръгва и бърза, сигурно да ме настигне, но уви се разминахме. Аз не успях да го настигна. Та такива са моите дълги терзания. Не знам какво да правя. Виждам, че има някакви симпатии към мен, но не смея нищо да направя, нито той. Не знам отдавна не се бях влюбвала и сега просто направо не съм на себе си. Благодаря, че изчетохте историята ми и се надявам да ми дадете някакви съвети. Знам много ще кажат, че не е работа на работното място, но нашата работа не е свързана толкова. Просто не знам какво да правя, объркана съм. Виждам и неговите симпатии и усмивки. Та той дори призна, че съм хубава и то 2 пъти. Ако не му бях направила впечатление едва ли щеше да го каже. И той ми се вижда някак срамежлив и точно това ми хареса в него. Не знам дали аз да направя някаква крачка и каква или да чакам той да направи нещо. Благодаря ви, че ме изтърпяхте. Хубав ден.



Тема Re: Влюбих се в колеганови [re: zezezeze]  
Автор zemnovodno (крокодил)
Публикувано23.08.09 10:33



Така,начи,понеже виждам много сходство в поведението и характера,който си описала на твоя колега и моето лично в подобни ситуации,първо да ти кажа какво правя аз-При положение,че харесвам много,дори да съм влюбен в дадена жена и контактите на нивото в което са няма вероятност скоро да бъдат прекъснати,никога не предприемам първата крачка-много съм срамежлив и просто,като има предпоставки да я направя-блокирам!По тази причина и вечното отлагане,не мога да преброя прекрасните момичета с които съм се разминал!
Така че,моето мнение е -Давай смело,с рогата напред!Лично аз,винаги съм бил очарован от смелостта на жена,направила първата сериозна крачка



Успех



Тема Re: Влюбих се в колеганови [re: zezezeze]  
Автор ventil ()
Публикувано23.08.09 10:46



мятай се в джаза,сега е момента,подходиш ли правилно той ще те боготвори



По-страшен от руския танк е пияният му екипаж.

Тема Re: Влюбих се в колеганови [re: zezezeze]  
Автор Mилeн_ (ентусиаст)
Публикувано23.08.09 13:40



Ами какво да ти кажа някои мъже са много срамежливи и захлупени (аз съм такъв в известен смисъл) и трябва ти да направиш първата крачка.
Проблемът е когато и двете страни са срамежливи и обременени от задръжки и има симпатия и възможност за нещо повече, но в крайна сметка не се получава нищо.
Ако не пробваш сте съжаляваш, ако пробваш може и да не се получи и да се разочароваш е крайна сметка, но ще знаеш че си опитала.
p. s. спам-филтъра ми сигналзира че това вероятно един мини-разказ, написан само с цел да провокира дискусия - ама е написан добре, лошо няма ;о)



Тема Re: Влюбих се в колеганови [re: zezezeze]  
Автор zezezeze (непознат )
Публикувано23.08.09 19:29



Много ви благодаря на всички за съветите. Прави сте, може би аз трябва да направя първата крачка, но и аз съм доста срамежлива. А иначе темата не е спам. Просто не можах с 2-3 изречения да обобщя. Не знам в мен напират толкова неща и не мога да се спра да пиша. Просто нямах с кого да споделя и излях душата си тук. Благодаря ви, че сте прочели историята ми и благодаря за съветите и окуражаването. Дано като го видя да не изгубя отново смелост. Хубав ден на всички. :)



Тема мен пък ако не е смелнови [re: zezezeze]  
Автор TRlNlTY (съзерцателка)
Публикувано23.08.09 19:53



може и да ме впечатли, че все още има срамежливи мъже,
но при положение, че не може да се пребори със собствената си срамежливост заради мен то най-вероятно не ме харесва чак толкова и съответно аз също спирам да го харесвам и даже почва да ме дразни защото не че не мога да направя първата крачка, ами просто ми се ще да се намери мъж, който да се осмели и да бъде по-силен и по-смел от мен или поне колкото мен и в крайна сметка да се държи мъжки! То бива еманципация, ама пък мъже не останаха вече - аман, всички са като женки и ако не са обратни, то все чакат някоя да им скочи отгоре като по филмите, пък вземе ли бедната от отчаяние да го направи после пък ще бъде обявена, че лесно се е дала, абе няма угодия!



THE WORLD IS MINE

Тема Re: Влюбих се в колеганови [re: zemnovodno]  
Автор lampion ()
Публикувано23.08.09 20:56



Приятел,много добър съвет!!! Браво!! 100% заставам зад думите ти ,аз съм абсолютно съЩия.(срамежлив и притеснителен)С пове4ето моми4ето с който съм бил те са правили първата кра4ка.Ето сега пак съм влюбен(4увствителен съм и поради тази при4ина много влюб4ив и бързо се привързвам) и ниЩо не предприемам.Моми4ето си заслужава,пък аз се мотая из форумите да про4ета неЩо за любовта и за подобни слу4аи, за да се утеша малко.

Удивително,все едно аз съм писал твоя пост



П.С В сегашния слу4ай,оба4е имам и конкуренция и много мразя да се конкурирам

На всеки удар може да се отвърне, освен на слънчевия.Не вярвайте в чудеса-разчитайте на тях

Тема Re: мен пък ако не е смелнови [re: TRlNlTY]  
Автор zemnovodno (крокодил)
Публикувано23.08.09 22:43



Уффффф,аман бе !!!Няма угодия на тебе!кът се занимаваш със себеподобни боклуци си им бери гейлето!То други няма и как да ти обърнат внимание!От 4-и год., една и съща плоча въртиш!Това,че помиарите на които правиш първа свирки не го оценяват,не значи ,че всички мъже към,които е направена първата крачка са такива!Ама,кво ли обяснявам на овца с коефициент на интелигентност със знак минус!



Тема альоооууунови [re: zemnovodno]  
Автор TRlNlTY (съзерцателка)
Публикувано24.08.09 12:57



не си познал на кой ги говориш такива!

айде да отидеш на преглед или да си вземеш успокоително, а?!

и не на последно място постинга ми въобще не е адресиран до теб, господинчо, така че аре да си траеш и ако те влече да се заяждаш ходи си бълвай простотията на някое друго място и не по мой адрес, моля!


THE WORLD IS MINE


Тема Re: Влюбих се в колеганови [re: zezezeze]  
Автор S|ayeR ()
Публикувано24.08.09 13:24



Много сладка история, особено така като някакви детайли са ти направили впечатление и ги помниш и ги мислиш.... много, много сладко


Не знам какво да ти кажа - според мен ако има какво да става, то ще се случи от само себе си. В смисъл дори ти да направиш нещо то ще е на момента, а не обмислено предварително. Моето мнение е различно от на другите - според мен не е нужно да се прибързва, за всяко нещо, ако му е писано, си има време. Но ти не се влияй точно от моето мнение




kick me, hike me, don't you wrong or right me


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.