Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:15 11.06.24 
Контакти
   >> Любов
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема След години!!!нови  
Автор kary33 (непознат )
Публикувано02.09.09 20:49



Срещнах ученическата си любов, случайно в нета, стана тя каквато стана. Влюбихме се отново, този път не на шега като преди. Семейни сме и двамата. Още в началото си изяснихме какво очакваме от тази връзка. Мина половин година оттогава и още не мога де си обесня този факт. Как се получава така, минали са години, срещали сме любови, имали сме раздели ..........може ли да се влюбиш отново в този човек,които си оставил там в младежките си години. Искам да знам на някой от Вас случвало ли му се такова чудо.???Ма ние сега наистина се обичаме , честно....



Тема Re: След години!!!нови [re: kary33]  
Автор lampion ()
Публикувано02.09.09 21:52



Интересно!! В какъв смисъл подържате връзка,след като найстина се оби4ате??Платони4на или??



На всеки удар може да се отвърне, освен на слънчевия.Не вярвайте в чудеса-разчитайте на тях

Тема Re: След години!!!нови [re: lampion]  
Автор kary33 (непознат )
Публикувано03.09.09 05:55



В смисъл всичко от една връзка, срещи, разговори,смях и секс. Нормално мисля понякога, а друг път си мисля, това само на мен може да ми се случи.



Тема Re: След години!!!нови [re: kary33]  
Автор Lally (lost in space)
Публикувано03.09.09 11:35



Дали пък наистина не съществува, нещо като карма. Едва ли хората, които срещаме са случайни, както и преживяванията. Вероятно има какво да преживеете заедно, при това нещо важно и за двамата.





Тема Re: След години!!!нови [re: kary33]  
Автор lampion ()
Публикувано03.09.09 14:59



Еми не е никак нормално!!!И двамата сте семейни и ти си спиш с когото ти падне!!!Ето затова не ми харесват бързо влюбчиви жени,а те всичките са такива!!!Бързо се отдават на чувствата си и страстите си, и спират да мислят.Спят с този, в когото се влюбят и после твърдят( да се оправдаят )че тия хора не били случайни,че били големи симпатяги,че това било съдба,че незнам си какво...Леки жени и това си е!!! .......Има ли верни жени на тоя свят ве еиииииии



На всеки удар може да се отвърне, освен на слънчевия.Не вярвайте в чудеса-разчитайте на тях

Редактирано от lampion на 03.09.09 15:20.



Тема Re: След години!!!нови [re: lampion]  
Автор Изaбeлa (mere)
Публикувано03.09.09 15:14



Има, не се отчайвай



Когато се въдвори хармонията, чувствата ще дойдат...

Тема Re: След години!!!нови [re: Изaбeлa]  
Автор lampion ()
Публикувано03.09.09 15:24



Айде бе има!!!Да не би ти да си такава??Надявам се това което твърдиш и да го практикуваш.Иначе, не съм се отачаял,но ми става малко нервно като чуя подобни "трогателни" истории

На всеки удар може да се отвърне, освен на слънчевия.Не вярвайте в чудеса-разчитайте на тях


Тема Re: След години!!!нови [re: lampion]  
Автор Изaбeлa (mere)
Публикувано03.09.09 15:49



Хора всякакви, разбирания за живота и любовта също


Лично аз до сега така и не намерих начин да побера повече от един човек в любовен план в съзнанието си, а от там и във всичко което се прави с любим човек. Дори след раздяла, докато не се изчисти съзнанието ми от един човек не мога да мисля за друг(понякога отнема и година) ... но това е защото съм шантава и със стари разбирания

Когато се въдвори хармонията, чувствата ще дойдат...

Тема Re: След години!!!нови [re: Изaбeлa]  
Автор lampion ()
Публикувано03.09.09 16:22



Абе то хора всякакви, ама жените всички са еднакви!!!Не сте създадени да сте за едни мъж и това си е!!Не мога да го преглътна това,макар и да съм нямал личен опит.Не са ми изневерявали,но се подготвям предварително за бъдещето!!!


Не мога да разбера коя е причина жените да се влюбват толкова бързо и също толкова бързо да се разлюбват???!!То и на мене ми умръзва да съм дълго време с някой(като приятел),но не съм оставил никой!!!Всичките и си ги помня и си ги тачя.Докато жените ,може да е прекарала незабравими мигове с тебе,обаче ако не я поздравиш първи,няма да те поздрави!!Егати историята....То бива,бива ама..това


Значи искат все да бъдат желани,ухажвани, да им се обръща повече внимание.Пък после сме били скучни,старомодни и едва ли не глупави,защото не сме знаели какво искат...На жените като вас казвам:Знаем какво искате,това което не знаем е КАК го искате?!!Ние не четем мисли и не сме екстрасенси...Така че говорете повече..(.не затова как сте пазарували,или кого сте срещнали и т.н все простотии..,),за това как искате да ви се угоди.Кажете какви са ви вкусовете,какво ви харесва и какво мразите. Ние не четем мисли!!!.



На всеки удар може да се отвърне, освен на слънчевия.Не вярвайте в чудеса-разчитайте на тях

Тема Re: След години!!!нови [re: lampion]  
Автор Изaбeлa (mere)
Публикувано03.09.09 16:42



Тогава ме брой че не съм жена и работата опечена



Когато се въдвори хармонията, чувствата ще дойдат...


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.