Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:10 02.06.24 
Контакти
   >> Любов
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема ЗА БОГА, БЪЛГАРИ, ГЛАСУВАЙТЕ!нови  
Автор ИCTИHCKATA yниKaлнa® (Заядливка)
Публикувано28.06.09 21:00



Да, отвратени сме. Да, омерзени сме. Да, чувстваме се излъгани. Да, не виждаме изход, нито смисъл… Мислим, че нищо няма да се промени, ако гласуваме.

ТОЗИ ПЪТ не е така. Това ще бъдат най-купените избори от 20 години насам.

Нека си изберем НЯКОЙ, КОЙТО НИ СЕ ВИЖДА НАЙ-МАЛКО КОРУМПИРАН. Най-малкото зло. И да отидем на пети да пуснем една бюлетина. За да НЕУТРАЛИЗИРАМЕ купените гласове.


САМО ТАКА НЯМА ДА ДОПУСНЕМ ПРОДАЖНИЦИТЕ ДА ОПРЕДЕЛЯТ КОЙ ЩЕ НИ УПРАВЛЯВА И КОЙ ЩЕ КРАДЕ ОТ ДЖОБОВЕТЕ НИ! Защото който купува гласовете - е най-големият крадец!! И ги купува С НАШИТЕ ПАРИ!!

"""Винаги има поне още една гледна точка... """

Редактирано от ИCTИHCKATA yниKaлнa® на 28.06.09 22:16.



Тема Re: ЗА БОГА, БЪЛГАРИ, ГЛАСУВАЙТЕ!нови [re: ИCTИHCKATA yниKaлнa®]  
Автор S|ayeR ()
Публикувано28.06.09 21:40



Точно на тези избори при тази избирателна система ми е трудно да видя алтернативата. Все пак ще гласувам, обаче какво - ако е за Зелените като не съберат 4% и гласа ми ще се "асимилира" от другите... Ако е за ГЕРБ ще влязат нови хора, които ще се усетят в парламента като дете в сладкарница вместо на работа, най-вероятно... Сините сами се съсипаха - е, сега имат някакъв шанс, ама... НДСВ и "Новото време" пък сами си .... а имаха шанс - примерно царя като дойде нямах право да гласувам, но и да имах нямаше да гласувам за него и не защото говори на български като с деменция, но на предните избори си гласувах за НДСВ, защото ми бяха поне леко симпатични, а те така се о...ха тия 4 години, че просто ми е смешно как може сам да си изиграеш такава лоша шега. Може би разсъждавам детски, но е факт, че гласувам по симпатии. В ББ ме привлича именно това, че е достатъчно суетен, за да не позволи да се изложи тотално. Не съм вярвала, че ще ми е толкова безразлично преди избори, принципно се вълнувам в някакъв смисъл от такива неща, но абсурдът е огромен, защото при такава система тези, на които наистина мястото им е там бягат от политиката и не искат да се занимават и това общоизвестен факт, защото по някаква причина хората имат поликата за по-долу от чалгата. А не би трябвало така, би трябвало да е точно обратното. Но докато стане май има доста път да извървим като общество - като начало да направим първата крачка, а си седим и не щем, хахаххха кой знае защо.... :-)
Ако бях от Варна поне за независим с удоволствие щях да гласувам, но ноу шанс.

Оф, трябва да се науча да не се изказвам за неща, от които не разбирам, ама.... ай ся :))))))) Следващия път пусни тема за футбол и съм на първа линия







We can build a new tomorrow, today

Редактирано от S|ayeR на 28.06.09 21:53.



Тема Re: ЗА БОГА, БЪЛГАРИ, ГЛАСУВАЙТЕ!нови [re: S|ayeR]  
Автор ИCTИHCKATA yниKaлнa® (Заядливка)
Публикувано28.06.09 22:00



гласа ми ще се "асимилира" от другите

Не, не е така. Михаил Константинов обясни. Никакви гласове не се преразпределят никъде. Измислица било това... Номерът е да гласуват МНОГО хора, за да се НЕУТРАЛИЗИРАТ купените гласове. А иначе - не се преразпределяли...

"""Винаги има поне още една гледна точка... """


Тема Re: ЗА БОГА, БЪЛГАРИ, ГЛАСУВАЙТЕ!нови [re: ИCTИHCKATA yниKaлнa®]  
Автор zemnovodno (крокодил)
Публикувано28.06.09 23:06



Нищо не разбирам от политика.Всички,които се занимават професионално с нея са ми противни,гнусни,лъжливи боклуци,които ме обиждат жестоко с елементарните лъжи,които бълват!та,ако отида да гласувам-за кой,като не вдявам нищо и при това положение вероятността да допусна грешка е огромна?!
Няма да гласувам.Пък като не ми харесва,това което се случва с родината ми,тежко не тежка ше си търся друга

Според мен,тези ,които ни управляват са живо отражение на съзнанието и морала на целия народимам живи примери от живота на невероятни морални хора,личности,които влезнаха/макар и на регионално ниво /в политиката и се превърнаха в абсолютни боклуци!



Тема ГЛАСУВАЙТЕ ЗА БСП - ТЯ ПРАВИ ОРГАЗМИТЕ ВИ ИСТИНСКИнови [re: ИCTИHCKATA yниKaлнa®]  
Автор Taleiran (архиепископ)
Публикувано28.06.09 23:09



Друго кво да добавя, а?

Extra ecclesiam nulla salus!
Caritatem autem non habuero nihil sum!


Тема е па ...нови [re: ИCTИHCKATA yниKaлнa®]  
Автор whatthef*** (★)
Публикувано29.06.09 08:58



... ГЪРБовистите ми беха обещали 150 кинта ако гласувам зъ тях ... ся се мъчатъ да мъ минатъ с 50 кинтъ

... затва пък Йордан Цонев шъ доплаща и шъ се гласувъ за ДПС



Тема Re: ЗА БОГА, БЪЛГАРИ, ГЛАСУВАЙТЕ!нови [re: ИCTИHCKATA yниKaлнa®]  
Автор Nedi (Другото му АЗ!)
Публикувано02.07.09 15:52



Да, ще гласувам.

Защото съм гражданин на България - дълг и право.

NA



Тема Re: ЗА БОГА, БЪЛГАРИ, ГЛАСУВАЙТЕ!нови [re: ИCTИHCKATA yниKaлнa®]  
Автор terakan ()
Публикувано02.07.09 22:11



я ми кажи кое ти е истинското и уникалното...а





Тема Re: ЗА БОГА, БЪЛГАРИ, ГЛАСУВАЙТЕ!нови [re: ИCTИHCKATA yниKaлнa®]  
Автор TpaнcПeниcAдилapec (член)
Публикувано03.07.09 12:45





Редактирано от TpaнcПeниcAдилapec на 03.07.09 12:45.



Тема Re: ЗА БОГА, БЪЛГАРИ, ГЛАСУВАЙТЕ!нови [re: TpaнcПeниcAдилapec]  
Автор БapбapeлaМодератор (петата стихия)
Публикувано03.07.09 16:42



много добро !!!!

ей сега ще им го пусна в политика на мърморковците, които не искат да гласуват




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.