Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:24 02.07.24 
Контакти
   >> Любов
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Re: Любов по часовникнови [re: Жepoнимo]  
Автор Изaбeлa (влюбена жена)
Публикувано27.06.09 23:29



Пак не проявяваш разбиране.



Не отричам любовта като такава.

Любовта е чувство (натрупани емоции).
Ти искаш да ми кажеш, че любовта е сливане на двама души в едно. Но едно цяло се състои от две половинки. Нима хората които обичат са половинки???
Ти сама определи влюбеният като цялостен, а сега го третираш като половинка.


Дай да разграничим нещата, защото определено има неразбиране.



Тема Re: Любов по часовникнови [re: Жepoнимo]  
Автор Изaбeлa (влюбена жена)
Публикувано27.06.09 23:35



Чакай сега ... ти след като обичаш дъщеря си, не й ли проверяваш домашните???
Не ти ли е приятно да правиш нещо за нея? Да я учиш на разни неща?

Не лишавай ситуацията от любов все пак, нали това беше основната идея?



Тема Re: Любов по часовникнови [re: Жepoнимo]  
Автор Изaбeлa (влюбена жена)
Публикувано27.06.09 23:45



Ееееееееее колата е връзката ... като смениш колата, само добавяш екстри във връзката, сменяш правилата, правиш ъпгрейд, а не сменяш този до теб



И да, права си за всички тези изброени, но какво ти пука те какви са ... свят шарен. Въпроса е ти да не си един от изброените случай и да не се примиряваш е някой от изброените случай. Щом има жажда, има и вода, значи има и човек който би те допълнил и с когото баирите няма да са премеждия, а приключения



Тема Re: Любов по часовникнови [re: Изaбeлa]  
Автор Жepoнимo ()
Публикувано27.06.09 23:48



Абе ако точно това теле и е опасло градинката, тя ще го търси навсякъде. Дори където го няма, дори където не може да го има. Дори да не е, тя може просто да е неуверена в себе си по принцип или от неопитност. При всички положения този който дава, в случая младежът, е натоварен с грижата неговото послание да стигне правилно до нея. Ще положи усилия да прояви търпение, и да спечели доверието и. Т.е. да покаже, че може да му се вярва. В противен случай девойката от примера ще си е вечно неуверена. Чия е вината?:)))) Няма виновни, просто не са положили достатъчно усилия:)))) За да опознаеш някого, обикновено ти трябва воля и желание- да влезеш в неговия свят. Средствата не са толкова интересни. Когато има добро намерение и чисти мисли, няма съпротива кой знае ква. Не си мисли, че хората носят маски за кеф. За да се е стигнало дотам това са безброй защити, всяка с конкретна причина. Повечко търпение е нужно просто. И грижа, ама истинска- със състраданието и, със отстъпките от аза когато е необходимо, със желание да видиш другия по- щастлив.

Иии, накрая макар и с твоята формула / по моята звучи другояче, че правилата на любовта са спрели да важат и системата се е самоунищожила/ сме в пълен консенсус.

Аз много ти благодаря за този разговор.



(според мен)

Редактирано от Жepoнимo на 27.06.09 23:50.



Тема Re: Любов по часовникнови [re: Жepoнимo]  
Автор Изaбeлa (влюбена жена)
Публикувано27.06.09 23:53



Утре ще ти го дам





Тема Re: Любов по часовникнови [re: Изaбeлa]  
Автор Жepoнимo ()
Публикувано27.06.09 23:59



Дъщеря ми съм я създала с много любов. И съм я възпитала така, че да не е нужно да и проверявам домашните. Имаме си доверие и никога не съм влизала в грешката да гледам на нея като на бебе. Гледала съм да положа правилни основи, оттам нататък тя си е друга личност, не мога да я ангажирам със собствените си амбиции.

Още веднъж ти благодаря:) И ще чакам отговора утре:)

(според мен)

Тема Re: Любов по часовникнови [re: Жepoнимo]  
Автор Изaбeлa (влюбена жена)
Публикувано28.06.09 00:06



Аз също ти благодаря, защото ми беше изключително приятно да водим диалог с развитие





Тема Re: Любов по часовникнови [re: Жepoнимo]  
Автор Изaбeлa (влюбена жена)
Публикувано28.06.09 00:11



Идеята беше, не да и проверяваш като контрол, а ако тя пожелае това, защото в случая за такава ситуация говорим.



Иначе много правилна посока си поела във възпитанието й. Моите най-искрени поздравления



Тема Re: Любов по часовникнови [re: Изaбeлa]  
Автор Жepoнимo ()
Публикувано28.06.09 00:22



На поискана помощ не се отказва никога. Особено на обичаните:)) Знаеш го не по- зле от мен.

А и като цяло- поискали ли са помощ от теб, значи са си осъзнали нуждата от помощ, и са осъзнали че дори да не си само ти който можеш да помогнеш, за в случая си точно ти. Да дойдат да я поискат също е трудно понякога, особено от неблизките. Не отказвам аз:)))

(според мен)

Редактирано от Жepoнимo на 28.06.09 00:23.



Тема Re: Любов по часовникнови [re: Жepoнимo]  
Автор Изaбeлa (влюбена жена)
Публикувано28.06.09 00:44



Значи знаеш отговора на въпроса ти:
Е ти няма да му диктуваш за да не го лишаваш от индивидуалността му, но смяташ, че няма да има нищо против да е твой редактор. Ако не му хареса, той просто ще откаже да го редактира. И край на общото ви дело.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.