Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:13 02.07.24 
Контакти
   >> Любов
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Re: Любов по часовникнови [re: Изaбeлa]  
Автор Жepoнимo ()
Публикувано28.06.09 10:43



Виждам, че пак отричаш баирите, но те просто си съществуват. Идеалистично е да отричаш, че между хората има търкания.

Колкото и да е красиво, то просто не е вярно. Разбира се, ти винаги можеш да започнеш отначало с друг, но несъмнено пак ще стигнете до търкане, и точно там ако няма любов, вие няма да знаете как да го преодолеете.Надявам се, че ме разбра.

(според мен)

Редактирано от Жepoнимo на 28.06.09 10:43.



Тема Re: Любов по часовникнови [re: Жepoнимo]  
Автор Изaбeлa (влюбена жена)
Публикувано28.06.09 10:45



Добро утро







Тема Re: Любов по часовникнови [re: Жepoнимo]  
Автор Изaбeлa (влюбена жена)
Публикувано28.06.09 10:51



Говорим за две различни неща

Аз говоря за дърветата, ти говориш за гората и за това не се разбираме.

Разбира се че има търкания, то това се подразбира от самосебе си
Аз говоря за това, как трябва да са нещата за да има здрава основа една връзка, защото без здрава основа и най-здравата къща ще се срути

Нека не слагаме покрива първо Едно по едно да караме с нещата Дай да положим първо основата, а после ще говорим за конфликтите и трусовете
Стъпка по стъпка, нека не бързаме



Тема Re: Любов по часовникнови [re: Изaбeлa]  
Автор Жepoнимo ()
Публикувано28.06.09 10:55



Да миличка, но това са емоциите. Дори ако щеш , в един секс ако не си допадате, всеки по пътя си. И изобщо за различните хора си има санитарен минимум на точки на пасване, които ако ги няма, връзка няма и да започне. Аз говоря за любовта. Тя създава и положителните емоции в другия, и нейните правила са тези, които могат да направят къщата цяла. Ако искаш, ще си говорим за емоции:))) Навита съм.



(според мен)

Тема Re: А-ха.нови [re: Изaбeлa]  
Автор Жepoнимo ()
Публикувано28.06.09 11:04



Мога и още нещо да те посъветвам. На неблизки хора непоискана помощ не се дава.



(според мен)

Тема Re: Любов по часовникнови [re: Жepoнимo]  
Автор Изaбeлa (влюбена жена)
Публикувано28.06.09 11:56



Значи приемаш тезата за основата? Така ли да те разбирам?





Тема Re: Любов по часовникнови [re: Изaбeлa]  
Автор Жepoнимo ()
Публикувано28.06.09 11:59



Не споря с живота, както вече си усетила. Точки на пресичане, на пасване, на допълване, естествени условия да почне изобщо нещо, ако няма, няма къща. Разбира се, за това по- горе казах, че и без емоциите не може, колкото и те да не са всичко. Да говорим за основите:) Макар, че излизаме от темата за любовта. Здрави основи кое ще наричаме?

(според мен)


Тема Re: А-ха.нови [re: Жepoнимo]  
Автор Изaбeлa (влюбена жена)
Публикувано28.06.09 12:12



Това не е помощ



Когато някой те настъпи няколко пъти и виждаш, че няма никакво намерение да направи нещо за да спре ... не му помагаш, а правиш нещо, за да му покажеш тактично че не е прав да го прав. Макар при такива хора май е по добре да му забиеш един зад врата и да го питаш, дали толкова мрази родителите си, че не е вдянал нищо от възпитанието им (защото не вярвам, че не са го научили, че това е невъзпитано и не се толерира когато стане системно без възможност за промяна)



Тема Re: Любов по часовникнови [re: Жepoнимo]  
Автор Изaбeлa (влюбена жена)
Публикувано28.06.09 12:18



Здравите основи, ами ти добре го каза: "Точки на пресичане, на пасване, на допълване, естествени условия да почне изобщо нещо, ако няма, няма къща."
Основите са това, което остава дори и ако къщата се срути (любовта), но за това пък върху тях можем да изградим приятелски отношения. Т.е. здравата основа си остава основа за отношенията ни независимо от промяната на статуквото им




А емоциите са вече тухлите с които градим къщата



Тема Re: А-ха.нови [re: Изaбeлa]  
Автор Жepoнимo ()
Публикувано28.06.09 12:19



Ако някой те настъпва без причина, това си изцяло за негова сметка. Той най- вероятно ще бъде поставен от живота на точно твоето място и ако се осъзнава, ще знае повече така да не прави. Енергията не се губи, балансите празно място не търпят. А ако си дала причина, се извини и си продължи.

(според мен)



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.