Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:29 27.09.24 
Контакти
   >> Любов
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема Re: май съм флюбен в Изабеллла...нови [re: Дekcтъp]  
Автор мapдyk (Enlil)
Публикувано04.06.09 22:06



е не И ли разтресе цицорите вече?



Mvlti svnt vocati, pavci vero electi

Тема Охо,нови [re: himbeer]  
Автор jamie (градинар)
Публикувано05.06.09 00:19



и се поддаваш на обучение ?
Я сложи пак снимката дето я изтри - да видя отблизо с червената коса ?






Тема това беше достатъчно със снимкатанови [re: jamie]  
Автор himbeer (седмият елен)
Публикувано05.06.09 14:21



и аз мисля,че латинската 3 е по–мека за окото

Само не бях мотивирана да науча останалите клавиши, явно не ми е било узряло в главата Сега е важно да не си забравям мисълта докато я напечатам

Снощи говорих с една позната по скайп и тя ми каза, че дъщеря й (има същото име като моето) може да пише цели изречения на български. Аз бях, и съм, много впечатлена. Тя е с 1 год по–голяма от моята, но ще тръгнат заедно на училище. Каза ми, че може да пише само кирилица.

При моята дъщеря всичко става по път, а там няма кирилица. Миналата година схвана как се пише Ш (ес–це–ха) и че хамелеон се пише с С(це).
И че "ферзойхт" се пише "ферзоргт" и "гезахт" се пише "гезагт"а и така се изговаря
А кирилицата е още абстрактно понятие. Като й покажа нещо на кирилица имам чувството че въобще не стига до нея

by himbeer

Тема Сега синови [re: himbeer]  
Автор jamie (градинар)
Публикувано05.06.09 23:35



стимулирана достатъчно значи


Да, наистина сега е по-приятно за окото. Благодаря.
"А кирилицата е още абстрактно понятие. Като й покажа нещо на кирилица имам чувството че въобще не стига до нея "

Сякаш слушам едни италиански колеги. Казаха че в момента в който научили кирилицата и разбрали половината надписи по фасадите в София Явно азбуката е много сериозен препъни-камък за чужденците.




Тема Re: това енови [re: Kиpo]  
Автор Lora_C (encaged)
Публикувано06.06.09 03:19



Сигурен ли си, че не е административно влюбване, на това прилича

обикновено като някоя вземе да се "изявява" някой много "силно "се влюбва в нея

за удоволствието на моят любим Берсерк


Тема хехенови [re: jamie]  
Автор himbeer (седмият елен)
Публикувано06.06.09 11:21



Да, имаше и други критики относно едната буква и все някога и моето примирение с нея се изчерпва

Аргуменът че е бодлива съвпада с моят, иначе знам че се чете и разбира

А неразбирането на надписите води до едно странно "увисване" и дезориентация и някакви наченъци на паника. Това и на теб би ти се случило в държава с непознат шрифт. Миналата седмица установих,че се ориентирам в непознато село(дори не град, а много малко село) само по случайни табели, без да имам абсолютно никакви спомени за сградите в рамките на минути или 1 час.

Има един трик, отдава се ако си сам и искаш на се справиш. Важното е да запомняш горе–долу как изглеждат 1вите букви на улиците Това не е съвсем без основа, човек ги е виждал някъде, без да знае че това са букви Например Ш. При теста за зрението прти малки деца, там има различни големини Шш и Е Хх Оо и казваш всъщност дали Е е обърната

by himbeer

Тема лоронови [re: Lora_C]  
Автор KиpoАдминистратор ( )
Публикувано08.06.09 00:14



ти си тъпа. Нищо лично.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.