Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:52 10.05.24 
Контакти
   >> Любов
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Да чуя вашето мнение по мой случай с една дама...нови  
Автор Paдocтeн (оптимист)
Публикувано16.05.09 00:56



Значи, днес имах среща с една наистина много красива и финна дама която е чувала за мен от една моя обща позната хубави неща и е искала да се запознаем което и стана днес на живо, но малко предистория, преди да се срещнем сме си писали по skype няколко пъти от които постоянно ми казваше и ставало на въпрос че искала да има човек до себе си на който може да разчита и да е преди всичко приятел не само да е добър в леглото, също така че тя не се влияла дали имал пари или от този род, както и че била много разочарована от мъжете които искали само секс и била много разочарована че истинските джентълмени са били на изчезване... Та в този вид раговори днес като се видяхме на живо и от дума на дума ми казва че имала някакъв приятел чужденец който живеел в бг временно и че много го харесвала но само като приятел както и той нея и също така че и давал пари ей така да си има :shock: е аз я питам тя не очаква ли той да поиска нещо от нея, все пак когато един мъж прави скъпи подаръци и дава само пари в случая едва ли ще е само за приятелство, а тя ми казва че не искал нищо от нея вече 3 месеца, изобщо не можах да разбера каква игра играе но при следващите срещи мисля че ще ми проясни ситуацията, вие какво мислите по въпроса... ?



Тема Re: Да чуя вашето мнение по мой случай с една дама...нови [re: Paдocтeн]  
Автор FadeToBlack (минаващ)
Публикувано16.05.09 09:11



Моето мнение е:
Направи се на "изчезващ джентълмен" и "приятел" за да можеш да я ... ,
но задължително използвай презерватив!
То времето ще си покаже дали да свалиш презерватива!



П.П. Да не би да е към 30те твоята "красива и фина дама" ... обикновено тогава тичат по перона да се хванат за последния вагон и дрънкат глупости за джентълмени и колко секса е ...



Тема Re: Да чуя вашето мнение по мой случай с една дама...нови [re: Paдocтeн]  
Автор Cruel_lntention (изгубен)
Публикувано16.05.09 09:41



"красива и финна дама....чужденец който живеел в бг временно и че много го харесвала но само като приятел както и той нея и също така че и давал пари"

Японците имат дума за това...



Огонь батаpея, огонь батальен

Тема Re: Да чуя вашето мнение по мой случай с една дама...нови [re: Paдocтeн]  
Автор Vulpes (КК)
Публикувано16.05.09 10:55



Хехе, това е някакъв нов модел "дама", дето обикаля и събира пари от мъжете, възмущавайки се, че на някой може да му хрумне идеята за секс

. Много аристократично. Сигурно наистина е много финна и красива, за да си плащат мъжете да я погледат



Тема Има цял клоннови [re: Paдocтeн]  
Автор jamie (градинар)
Публикувано16.05.09 19:15



в руската литература по въпроса какво да правиш - последвай примера на поручик Ржевски


Макар че ще е малко грубичко направо да я питаш за цената, ама предполагам е свикнала.




Тема е па ...нови [re: Paдocтeн]  
Автор pantelay (½♥)
Публикувано16.05.09 22:11



... тая си търси балъци да е утешаватъ и тарикати дъ и го навиратъ



... а пък и т'ва, което ти е наговорила е т'ва дето си искал дъ го чуеш ... сори амъ не е на дубре т'ва чувала за мен от една моя обща позната хубави неща и е искала да се запознаем ... т'ва вече е патологиъ


... по принцип такива ми аресватъ ... понеже мъ провокирватъ и азъ да се разигравам и дъ си прая шаншалафаните



Тема Re: Да чуя вашето мнение по мой случай с една дама... [re: Paдocтeн]  
Автор dama_spatia (зеленоока)
Публикувано17.05.09 14:59



Много съмнително изказване на твоята красива и фина дама, че този човек й давал пари и й правил скъпи подаръци ей така, без нищо, без повод. Хм, никой мъж няма да тръгне да прави скъпи подаръци или да дава пари на една жена ей така, заради черните й очи. Добре, де, той не искал нищо. Ами защо да си иска, ако тя вече му е дала?



Тема на 3-тата ни среща днес...нови [re: Paдocтeн]  
Автор Paдocтeн (оптимист)
Публикувано18.05.09 00:22



... такаа вие се оказахте прави за съжаление в общи линии тя се оказа от тези жени които обичат да се забавляват и да бъдат с готини мъже НО естествено с дебели портфейли... Днес се срещнахме пак и както си се разхождахме по улиците влязохме в магазин за дрехи и познайте тръгна да избира някакво скъпо белъо и като тръгна да го плаща ми каза в последния момент че не е взела пари че ги е забравила и познайте накъде е биела... да ама не позна защото аз имах в себе си 40-тина лева все пак беше през деня за по кафе а не за вечеря и затова не носех повече пари в мен, така и иначе разбрах достатъчно за нея след тази поредна среща и реших повече да не я търся, не за друго а защото търся истинска приятелка земен човек а не само секс, ако ми е само до секса да съм и платил по единия или другия начин но от това няма да изпитам истинска удовлетвореност а само физически, затова и търся истинска жена с човешки и нормални разбирания! Язък за красивата мадама но трябва и нещо истинско зад красивия и външен вид...



Тема Дай ни я на наснови [re: Paдocтeн]  
Автор jamie (градинар)
Публикувано18.05.09 00:29



да изкараме пари от нея бре






Тема Re: Да чуя вашето мнение по мой случай с една дама...нови [re: Paдocтeн]  
Автор бaятa (кифла)
Публикувано19.05.09 10:07



Какво се тръшкаш толкова


Това си е нещо нормално при хубавиците у нази (БГ)
Я да си жена и да се обясниш в любоФ на некой младеж, а той да ти каже:
- Ок, осигури ни жилище, работа, пари и съм твой
То бива метросексуалност, ама чак на продажни женски полови органи да се превръщат, е това не мога го схвана все още, а се бие у гърдите, че бил мъж Да те е... у мъжа, ама немам кинти, че да си платя

Така че не се тръшкай ... не си единствен страдащ от тази меркантилност, която се разнася като вирус сред "слабите, невинни душици с лица на ангел и душа на демон".




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.