Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:24 03.07.24 
Контакти
   >> Любов
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема хванати за ръценови  
Автор sarahmoris (непознат )
Публикувано25.03.09 23:19



Днес случайно и отдалече видях мъжа, с когото имам връзка от няколко години. Вървеше със съпругата си, държаха се за ръце.
Знам, че ме обича. Ако има възможност да сме заедно, винаги предпочита да е с мен. Но всъщност съвсем възможно е да обича и нея, нали?



Тема Re: хванати за ръценови [re: sarahmoris]  
Автор The Fallen Angel (олигозахарид)
Публикувано25.03.09 23:25



OMG!


Не ми се вярва, че има мъж, който да обича безумно една жена и същевременно да е женен за друга... Вече няколко години... Прави си изводите сама, знам, че е трудно, когато си влюбен да виждаш истината, но пък...

See, to live is to suffer but to survive. Well that's to find meaning in the suffering.

Тема Re: хванати за ръценови [re: sarahmoris]  
Автор Vulpes (опърничава)
Публикувано25.03.09 23:29



Хм, че тя любовта да не е питка, да я разчупиш на парчета

. Мога да споделя с другите всичко, но не и човека, когото обичам. Но всеки си знае как изглежда света от неговата си камбанария



Тема Всъщностнови [re: sarahmoris]  
Автор jamie (градинар)
Публикувано25.03.09 23:33



съвсем възможно е да му е просто удобно с вас двете.




Тема Re: хванати за ръценови [re: The Fallen Angel]  
Автор sarahmoris (непознат )
Публикувано25.03.09 23:46



казах, че ме обича. кога казах "безумно" :)
Не искам да описвам точната ситуация, има много неща, които са довели до това положение. Аз самата не вярвам, че ако живеем заедно ще изпитваме същите чувства един към друг. Не вярвам, че ако делим постоянно едно легло, тръпката ще е толкова силна след толкова много време.
Женен е, според теб това означава, че не иска достатъчно много да е с мен. От друга страна - с мен е, това може би означава, че не иска да е достатъчно много с жена си...
и ако обича някого, вероятно просто обича себе си?.... може би.



Тема Re: хванати за ръценови [re: sarahmoris]  
Автор The Fallen Angel (олигозахарид)
Публикувано25.03.09 23:48



Виж как правилно разсъждаваш... По-доло един клубар го каза - удобно му е!

See, to live is to suffer but to survive. Well that's to find meaning in the suffering.


Тема Re: хванати за ръценови [re: The Fallen Angel]  
Автор sarahmoris (непознат )
Публикувано25.03.09 23:55



но и съм права и че съжителството убива тръпката.



Тема Re: хванати за ръценови [re: sarahmoris]  
Автор The Fallen Angel (олигозахарид)
Публикувано26.03.09 00:07



Права си... Ако не искаш нищо повече от този човек бих казал, че си се уредила.
Но нали се ещаш, че накрая най-вероятно ще трябва да се разделите така и така, защото той няма да се разведе само заради теб... Или поне на 90% съм сигурен в това.

See, to live is to suffer but to survive. Well that's to find meaning in the suffering.


Тема Re: хванати за ръценови [re: sarahmoris]  
Автор Изaбeлa (влюбена жена)
Публикувано26.03.09 00:21



Това оправдание ли е



Всяко нещо си има своите положителни и отрицателни страни и знаеш ли, кое е най-гадното на това да си с женен? На празниците си винаги без любимият човек, когато имаш нужда от него, той винаги е със жена си, а ти си тази, която е винаги насреща, когато жена му не може или не иска да му отговори на желанията

Ти си емоционално прецакана, а тя е освободена от това, да задоволява капризите на мъжа си, когато няма желание за това

Знаеш ли, че извънбрачните връзки сплотяват повече семействата (когато са тактични разбира се)?



Тема Re: хванати за ръценови [re: Изaбeлa]  
Автор little red riding hood ()
Публикувано26.03.09 00:29



Един вид

?


Според мен пък най-прецакан е изневеряващият, иначе и тримата принципно са в локвата.



Цветя, дървета, горски птички
приятели със мен са всички



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.