Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:41 03.07.24 
Контакти
   >> Любов
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | >> (покажи всички)
Тема Re: Причина за страданиятанови [re: The Fallen Angel]  
Автор Изaбeлa (влюбена жена)
Публикувано25.03.09 23:28



Значи се заяждаш, а не казваш истинските си мисли





Тема Re: Причина за страданиятанови [re: little red riding ho]  
Автор Изaбeлa (влюбена жена)
Публикувано25.03.09 23:30



Не е правилна асоциацията ти


Домата и падладжана не могат да се сбъркат на пръв поглед



Тема Re: Причина за страданиятанови [re: Изaбeлa]  
Автор little red riding hood ()
Публикувано25.03.09 23:37



Ами аз не бих те нарекла тъпа, защото се опитвам да водя цивилизован диалог - в смисъл нещо като психодрама разиграваме сега (тук се правя на интересна).
И не, не приемам това, което пишеш "на нож" - става ми тъпо, че правя опит да водя нормална дискусия с теб, но дали го правя толерантно или не - ти по един и същи начин реагираш и това не ми харесва. Но нито една обидна дума няма, и изобщо ти много по "на нож" реагираш от мен - най-малкото аз съм емоционална, а ти уж рационално отричаш всичко, което някой друг ти е казал, и си изливаш не много по темата и не много адекватните интерпретации на прочетеното. В смисъл най-общо казано ти изкривяваш това, което съм ти написала по начин, по който то да обслужи нуждата ти да проповядваш. Ако мислиш, че в това ти е призванието - основи си някоя секта, може и пари да изкараш....не че те те интересуват, да, знам.




Не е нужно да ми обясняваш кое защо не ме е радвало. Аз ти казах в прав текст защо. Не съм ти искала обясненията. Правиш несъществуващи връзки и асоции. Така ми се струва поне.
И не говоря за мечти, а за усещане, че вървиш по твоя път, че осъществяваш своята лична легенда, както пише Коелю (че май само него не сме цитирали.



Не те карам - аз не мога да те накарам - ти го искаш



Цветя, дървета, горски птички
приятели със мен са всички


Тема Re: Причина за страданиятанови [re: Изaбeлa]  
Автор The Fallen Angel (олигозахарид)
Публикувано25.03.09 23:38



Ако се заяждах щяк да кажа "не"



See, to live is to suffer but to survive. Well that's to find meaning in the suffering.

Тема Re: Причина за страданиятанови [re: Изaбeлa]  
Автор little red riding hood ()
Публикувано25.03.09 23:39



Ми то не е асоциация, а метафора. Сигурно затова не я разбра





Цветя, дървета, горски птички
приятели със мен са всички


Тема Re: Причина за страданиятанови [re: little red riding ho]  
Автор Изaбeлa (влюбена жена)
Публикувано25.03.09 23:40



Какво общо има правилното и неправилното с характера и морала ти?

Няма такова нещо, като правилно отнемане на живот, независимо каква е причината и това коства на отнелия много повече отколкото ти си представяш, но ако го носиш в сърцето си във вид на омраза към него, тогава ти обричаш и себе си да носиш неговата вина и ти се самонаказваш за неговите грешки.
Разбираш ли на къде бия? Ти не можеш да оправиш света и да премахнеш тъмнината в света, като пръснеш светлина над него, но можеш да го направиш в собственият си свят и правилното и неправилното са неща, които ти помагат и те спъват по пътя ти и са в теб, а не в света, защото всеки отговаря само за собственият си избор



Аз не съм контра. Ти се опитваш да кажеш на бялото черно с огромни писания, които извинявай, но ме умориха да ги чета.



Тема Re: Причина за страданиятанови [re: Vulpes]  
Автор Изaбeлa (влюбена жена)
Публикувано25.03.09 23:44



Значи пак стигнахме до даването и ако можехме да даваме, защо тогава има толкова много разбити сърца по света??? Май защото не са искали да им вземат любовта



Сега недей да ми казваш, че като обичаш Х и той не ти иска любовта, ти ще я дадеш на У и ще си щастлива, че той я взима, защото това ще е Огромна лъжа



Тема Re: Причина за страданиятанови [re: little red riding ho]  
Автор Изaбeлa (влюбена жена)
Публикувано25.03.09 23:48



Ти явно не четеш в този клуб



За мен можеш да кажеш каквото искаш и да ми преиначаваш колкото искаш думите, щом ти доставя радост

Но заяждането е признак на слабост и липса на доводи, миличко



Тема Re: Причина за страданиятанови [re: Изaбeлa]  
Автор little red riding hood ()
Публикувано25.03.09 23:53



Аз ти писах, че ти преиначаваш моите думи. Не е много умно да ми отговориш със същото.
Радост не ми доставя....доставя ми емоция



Но заяждане къде виждаш? Провокирам те съвсем добронамерено, аргументи всякакви ти дадох - ти просто не четеш - липсата е в твоята черепна кутия, не в чуждите доводи.

И миличко не съм ти. Да съм се обърнала към теб с някакво подобно обръщение случайно? Тогава защо ти си позволяваш - защото не се заяждаш и говориш с аргументи и нищо не преиначаваш, затова ли?



Цветя, дървета, горски птички
приятели със мен са всички


Тема Re: Причина за страданиятанови [re: little red riding ho]  
Автор Изaбeлa (влюбена жена)
Публикувано25.03.09 23:53



Правиш несъществуващи връзки и асоции.

Ето защо ти се струва, че съм на нож спрямо теб, защото не ме разбираш, но не искаш да си го признаеш, за да не излезеш глупава и невежа


Колкото повече се мъчиш да се изкараш, че знаеш всичко, толкова повече нищо не знаеш, а аз никога не съм казала, че зная всичко, макар и така да ти изглеждам




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.