Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:16 26.06.24 
Контакти
   >> Любов
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Как са ви се отразявали любовните драми?нови  
Автор SiainoNebe (философ 25 m sf)
Публикувано12.03.09 02:17



С какво са ви променяли? На къде са ви повеждали?
Някакви основни изводи?



Тема Re: Как са ви се отразявали любовните драми?нови [re: SiainoNebe]  
Автор Losty (Honour&dignity)
Публикувано12.03.09 03:40



Усилиха механизмите за самозащита. После падение и после възход.
Работя върху продължителността на второто

Цървул чипик не става


Тема Re: Как са ви се отразявали любовните драми?нови [re: SiainoNebe]  
Автор Изaбeлa (влюбена жена)
Публикувано12.03.09 10:45



Опита ни служи, за да си вадим изводи, които да изказваме, за да предотвратим повтаряемостта на една и съща грешка, както от нас самите, така и от околните, които имат уши да слушат



Та моят опит показва, колкото и да не ви допадне (защото знам, че няма да допадне на мнозина), че първо човек трябва да обича с половите си органи (защото при съзряването си той не може да мисли с друго поради бушуващите се хормони, които създават илюзии), после трябва да обича с емоцията си (защото тя създава картини на съвършената среща, изживяване, п. контакт и т.н. и по този начин ни вади от примитивното на хормоните), след което трябва да обича с ума си ( за да може да слезе от облаците на които го е пратила емоцията и да стъпи здраво на земята) и едва тогава да намесва сърцето в цялата тази работа с обичта, защото само така няма да го е оплел в толкова много защити, че и да иска да не може да се отдаде на една истинска любов.
Само прочетете какво пишат хора, на които се случва нещо прекрасно:
- Не знам дали е истинско.
- Не мога да му се отдам, защото ме е страх от нараняване.
- Не му/й вярвам.
И хиляди в този дух
И какво печелят от всичко това? Аз ще ви кажа: НИЩО. Само губят едно прекрасно изживяване, защото ги е страх да губят, а само който умее да губи, може да спечели

"Само хората без сърца изтъкват значимостта на морала"

Мога да пиша още, но ще ви отегча (аз поне вече съм отегчена )



Тема Re: Как са ви се отразявали любовните драми?нови [re: SiainoNebe]  
Автор Won witch ((ex lost witch))
Публикувано12.03.09 11:09



Много ме промени. Генерално. Научих се да мисля и за себе си. Понякога чак се стряскам като си помисля, че до преди една година бях друг човек. И двамата (човека преди и човека сега) ми харесват. Обичам си ги

. Не мога да кажа промяната към добро ли е. Просто е факт.
Изводи?
1. Всичко е възможно на този свят. (В частност най-близкия ти човек да те предаде и да те остави сам в много, много труден момент)
2. Има много хора, които са близки до моя манталитет и мислене и които изведнъж открих, че съществуват. и които сега са ми приятели, без които нямаше да мога да преживея трудностите. Извод - когато са необходими хора за нещо, винаги се появяват подходящите.


има и други, но тези са съществените




Тема Re: Как са ви се отразявали любовните драми?нови [re: SiainoNebe]  
Автор The Fallen Angel (олигозахарид)
Публикувано12.03.09 12:35



Ах, любовните драми


И те си имат очарованието и поуки могат да се извлекат от тях
Разбираш, че за да те уважава партньора трябва понякога да прикриваш колко силно го обичаш. Научаваш се, че и ти си човек и ти е много хубаво да се грижиш само за себе си отколкото за двама души. Намираш причините за драмата и си вадиш изводите какво трябва да промениш в себе си за да е по-успешна следващата връзка.
Минаваш през различни състояния, от отчаяние през апатия до еуфория и после пак апатия до позитивност
Важно е обаче да не се драматизира прекалено - раздялата не е края на света а и нещата които открих за себе си дори ми помогнаха да се почувствам много по-пълноценен без половинката до мен

See, to live is to suffer but to survive. Well that's to find meaning in the suffering.

Тема Re: Как са ви се отразявали любовните драми?нови [re: The Fallen Angel]  
Автор poem (минаващ)
Публикувано12.03.09 14:29



Не ги обичам.
Изнервят ме.



Тема е па ...нови [re: SiainoNebe]  
Автор Плюшkин (♥)
Публикувано12.03.09 20:20



... азъ съм имал дося само една истинскъ лубоф ... от която се научих как дъ си изразявам чувстватъ без да ги имам



-

Тема Re: Как са ви се отразявали любовните драми?нови [re: Изaбeлa]  
Автор SiainoNebe (философ 25 m sf)
Публикувано12.03.09 22:03



Не съм сигурен дали схванах.

Днек трябва да се влюбваме според теб първо на база сексуално привличане, после да си гледаме чувства и накрая да ги контролираме с мисъл?



Тема Re: Как са ви се отразявали любовните драми? [re: Won witch]  
Автор SiainoNebe (философ 25 m sf)
Публикувано12.03.09 22:05



Демек любовните разочарования са те научили да не се вкопчваш в един единствен човек, така ли?



Тема Re: е па ...нови [re: Плюшkин]  
Автор SiainoNebe (философ 25 m sf)
Публикувано12.03.09 22:05




и връзват ли ти се?

Редактирано от SiainoNebe на 12.03.09 22:06.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.