Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:35 28.09.24 
Контакти
   >> Любов
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Re: Как са ви се отразявали любовните драми?нови [re: Изaбeлa]  
Автор БapбapeлaМодератор (петата стихия)
Публикувано14.03.09 14:01



девойче, много си по-млада от мен за да ми казваш какво има в моята глава.

твоята психология е сбъркана . това не са форми на обич - както и да го въртиш . поначало психологията на сегашната младеж е сбъркана .

В отговор на:


Обичта е абстрактно понятие, което за всеки е различно според нивото му на съзряване.




обичта не е абстрактоно поняти е абсолютно понятие . абсолютните понятия са аксиоми .

далеч си от зрелостта още. още си на първата фаза ' животински нагон' и за теб нагонът е обич или форма на любов .

не те нападам , само ти посочвам грешките . зрял човек ще се замисли дали не греши в теориите си , докато незрелият излиза с отговори като твоите. а моята теория не е моя измишльотина , ще го разбереш като пораснеш.

по твоя път аз съм минала, но ти по моя не си .



Тема Re: Как са ви се отразявали любовните драми?нови [re: Изaбeлa]  
Автор БapбapeлaМодератор (петата стихия)
Публикувано14.03.09 14:03



чаршафи не чета задълбочено .

на теб ти е нужен изслушвач . но си попаднала на погрешния никнейм.



Тема Re: Как са ви се отразявали любовните драми?нови [re: Бapбapeлa]  
Автор Изaбeлa (влюбена жена)
Публикувано14.03.09 16:13



Миличка, не възрастта, а мъдростта е това, което прави един човек, по-напред по пътя на живота.



Не съм ти психоаналитик, че да ти пробутвам, бла-бла "истини", които да ти харесват и да ми пълниш джобчето с парички.
За това само ще ти кажа, че твоето неприемане на чуждата "истина", колкото и тъпо и нелепо да ти звучи ... само подкопава твоята собствена истина и я прави абсурдна. Защо ли? Защото си се вкопчила в нея, като удавник за сламка и искаш да ни убедиш, че е кораб. А кой прави така? Ти си отговори



Тема Re: Как са ви се отразявали любовните драми?нови [re: Бapбapeлa]  
Автор Изaбeлa (влюбена жена)
Публикувано14.03.09 16:21




далеч си от зрелостта още. още си на първата фаза ' животински нагон' и за теб нагонът е обич или форма на любов .

не те нападам , само ти посочвам грешките . зрял човек ще се замисли дали не греши в теориите си , докато незрелият излиза с отговори като твоите. а моята теория не е моя измишльотина , ще го разбереш като пораснеш.

по твоя път аз съм минала, но ти по моя не си .


Да те попитам нещичко, че ми стана много интересно


Ти от кога ме познаваш и кога се ебахме с теб, та знаеш, че обичта ми е животинска? И щом не ме нападаш, защо използваш нелепи твърдения, които не само, че не можеш да докажеш, ами и няма от къде да знаеш (най-малкото, защото нямат абсолютно нищо общо с реалността)?
Твоето виждане за зрялост и незрялост е абсурдна и ще го разбереш, когато спреш да се вкопчваш във всяка сламка, която видиш насреща си

Не ми отговаряй, че изглеждаш все повече на старица цъкаща подир младо момиче с къса пола



Тема Re: Как са ви се отразявали любовните драми?нови [re: Бapбapeлa]  
Автор Изaбeлa (влюбена жена)
Публикувано14.03.09 16:35



Ако четеше малко повечко, а не се фукаше със възрастта си, щеше да си разбрала, че неща като:
- човек пораства и осъзнава че светът не се върти около него;
- другите хора имат пълно право да имат различно мнение и отношение от това, което очаква ;
- не е възможно да накараш друг да те обича, ако той не иска;
- взаимните компромиси са нещо много важно - но взаимните, а не едностранните ;
- очаквания от рода ' той/тя ще се промени' са погрешни по причина че никой няма да се промени, когато и защото ние искаме, а трябва той/тя сам да го реши ;
- нищо което ти се случва не е случайно; .
- ако не промениш себе си, ще повтаряш една и съща грешка и следващия път ;
- че в края на краищата е много трудно да промениш себе си, по причина че трябва да си такъв , а не различен;
- разбираш че когато започне да се харесваш такъв какъвто си другите ще те обичат такъв без да се налага да се променяш ;


стават, когато обичаш и се чувстваш обичан, а не когато страдаш от липсата на обич



П.П.
Доста абсурдни твърдения изказваш и точно те са причината за твоето нещастие (което прозира в изказванията ти).



Тема Re: Как са ви се отразявали любовните драми?нови [re: Изaбeлa]  
Автор БapбapeлaМодератор (петата стихия)
Публикувано14.03.09 16:46



Девойко, Барбарела не търпи курвенското обръщение ' миличка'.

Та само това прочетох и не те четох надолу. На мен си ми ясна. Самият факт, че за теб нагонът е любов или обич , а обичта била абстракция е достатъчно показателно за капацитета ти и колко не си наясно ни със себе си, ни с понятията . С майка си и баща си секс ли правиш бе девойче или те не те обичат по друг начин .

Не можеш да бъдеш психоаналитик, а имаш нужда от такъв за да подреди твоите мисли и да ти помогне да 'прогледнеш ' . Поредната си , която иска да и бършат носа и да я изслушват . Писах вече - аз не бърша носове и не се изживявам като виртуален психоаналитик. А моите мисли са подредени доста отдавна и не чакам друг да ми ги подрежда, нито да му пробутвам теории.

Правилното разбирането на понятията идва с годините и опита . Всичко в тоя свят е изяснено отдавна, като това което ти мислиш за сега случващо се и ново, то за друг е вече преживяно старо ...Ти и това не знаеш.


Та че не се хаби ми отговаряш. загуба на време и безмислено да ти чета словоизлиянията .

Редактирано от Бapбapeлa на 14.03.09 16:50.



Тема Re: Как са ви се отразявали любовните драми?нови [re: Бapбapeлa]  
Автор Изaбeлa (влюбена жена)
Публикувано14.03.09 17:41



И това твоето ако е поведение за зрял човек, цъ, цъ, цъ



Колкото и да преиначаваш думите ми, няма да ме унизиш повече, отколкото унизи себе си в този безсмислен спор, за нещо, което аз никога не съм казала или показала в този клуб. Злобата ти е отчайваща.

П.П.
По твоята перверзна логика: Ти с родителите ти, любовна драма ли имаш?
Защото точно за това става дума в тази тема ... ако не си забелязала, да отбележа.

Редактирано от Изaбeлa на 14.03.09 18:15.



Тема Re: Как са ви се отразявали любовните драми?нови [re: Изaбeлa]  
Автор БapбapeлaМодератор (петата стихия)
Публикувано14.03.09 18:22



Айде дойдохме до проекцията . И това не знаеш какво значи, но няма значение.

Не съм целяла да те унижавам . А злоба не притежавам . Злоба вижда у другите, само този, който я има у себе си .

За теб е безмослено, когато не се съгласят с теб, не приемаш критика . Девойче, защо търсиш у всички да са ти майка и баща - на грешка плоча стъпваш така. С тоя подход ще имаш само любовни драми и разочарования .

Нямам драми с никого . Когато човек разбере, че всичко което му се случва му е нужно и приема другите такива каквито са- при него драми липсват. Научи формите на любов и обич какви са и не изпадай в такива смешни теории .



Тема Re: Как са ви се отразявали любовните драми?нови [re: Бapбapeлa]  
Автор Изaбeлa (влюбена жена)
Публикувано14.03.09 19:09



Колкото и да ме предизвикваш, аз няма да ти правя психоанализа в ефир

, не съм лаик, че да го правя, а и в твоето положение, няма да го понесеш.
Моят съвет: Потърси професионалист.

А проекцията я правиш ти и то още от първият си постинг, който и с просто око се вижда, че си е живо ЗАЯЖДАНЕ.

П.П.
Аз родители си имам и не търся други и нямам такива гнусни помисли, като теб, спрямо тях, йах.



Тема Re: Как са ви се отразявали любовните драми?нови [re: Бapбapeлa]  
Автор Изaбeлa (влюбена жена)
Публикувано14.03.09 19:31



И за да не кажеш, че избягвам написаното от теб, ще ти отговоря



Айде дойдохме до проекцията . И това не знаеш какво значи, но няма значение.

Това изобщо не е заяждане и злоба, нали? Само съм направила проекция, явно

Не съм целяла да те унижавам . А злоба не притежавам . Злоба вижда у другите, само този, който я има у себе си .

Ти някога препрочитала ли си си мненията? А що не пробваш да ги кажеш пред огледалото? А поглеждала ли си си поведението отстрани или ти си безгрешната богиня, която съвсем случайно се е озовала на земята?

За теб е безмослено, когато не се съгласят с теб, не приемаш критика
На извадени от контекста думи, преиначени до безобразие и анализ, от който и лаик би се засрамил. На това ли му викаш критика?

Девойче, защо търсиш у всички да са ти майка и баща
Не бой се, няма да ти искам издръжка, минала съм 18 години

С тоя подход ще имаш само любовни драми и разочарования .
Странно, защо ли до сега не съм имала нито една любовна драма? А разочарования няма само човек с прекалено ниска летва.

Научи формите на любов и обич какви са и не изпадай в такива смешни теории .
Аз съм научила формите на обич на Майка Тереза, Далай Лама и още неколцина, но те определено нямат такова поведение като твоето.

Извинявай, но и дете ще ти каже, че поведението което демонстрираш, не е на човек, който обича (или ти обичаш само мама и тате, а другите да го духат)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.