Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:09 03.07.24 
Контакти
   >> Любов
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема За разликата във възрасттанови  
Автор lilit65 (непознат)
Публикувано24.02.09 14:20



Здравейте на вскички. Искам да попитам какво мислите за разликата във възрастта в една връзка. Говоря тогава, когато жената е по-голяма от мъжа. Имам връзка от една година с мъж ,който е 15 год. по-малък от мен. До сега никоий не се е грижил така за мен,както той. Толкова добър и внимателен, имам чувството , че ми се е паднала шестица от тотото. За сега всичко е супер, кажете вашето мнение. Благодаря .



Тема Re: За разликата във възрасттанови [re: lilit65]  
Автор Пъpпъл (марципанена)
Публикувано24.02.09 14:52



принципно не мисля, че възрастта е определяща, някои хора цял живот не порастват, други и на 20 са мъдри))
според мен по-важно е дали "гледате в една посока" и какво искате от тази връзка.
А ако като се чустваш добре, какво ти пука какво мислим ние?

Отърси се от предразсъдъци и времето ще си покаже.
п.с. всъщност има много жени, които биха ти завидяли.



Тема Re: За разликата във възрасттанови [re: Пъpпъл]  
Автор lilit65 (непознат)
Публикувано24.02.09 15:08



Благодаря ти....много си мила! Добре че гена ми е железен и времето не е повлияло на външността ми, колкото и да ми казват,че външния вид не е нищо ! Хубаво е , че изглеждам с поне 8-10 год по-млада





Тема Re: За разликата във възрастта [re: lilit65]  
Автор yi-rene (неzaпознат)
Публикувано24.02.09 15:21



Ако е действително така както го описваш си е точно 6 от тотото
Принципно съм против големите разлики особено пък ако мъжа е по-малък - те мъжете по принцип са си бавноразвива6ти се пък ако и времето им за трупане на опит и съзряване е по- малко се получава че вместо другарчета сте мама- бърше-дупе ама след като не се чувстваш като бавачка и човека е на нивото ти кво се косиш за данък обштествено мнение - че е по-млад - за оня свят реда не е по възраст



Love is a time machine


Тема Re: За разликата във възрасттанови [re: lilit65]  
Автор 3лoбния 3лocтъp (зло куче)
Публикувано24.02.09 15:25



Радвай му се и не се занимавай с глупости

като например да питаш по форуми какво мисли някой си, защото ще прочетеш куп дивотии, които само ще те объркат излишно. Животът си е твой, каквото и да мислят другите, пак ще искаш да си го живееш както ти харесва, нали?

А иначе всички искаме някой да ни каже, че всичко е наред и това, което правим си е напълно нормално и няма нищо лошо, но не винаги става така

Вече прочете първите глупости

"Пословична врачанска свенливост"

Тема Re: За разликата във възрасттанови [re: 3лoбния 3лocтъp]  
Автор lilit65 (непознат)
Публикувано24.02.09 16:08



Благодаря ти



Тема Re: За разликата във възрасттанови [re: lilit65]  
Автор sonatic (изчезващ вид)
Публикувано24.02.09 17:04



Защо те интересува мнението на еди-кой-си, щом ти се чувстваш добре с този мъж? Живей си живота и бъди щастлива





Тема Re: За разликата във възрасттанови [re: lilit65]  
Автор The Fallen Angel (олигозахарид)
Публикувано27.02.09 22:02



Бе обичайте се


Аз лично имам задръжки за връзки с по-големи жени въпреки, че все по такива хлътвам

See, to live is to suffer but to survive. Well that's to find meaning in the suffering.

Тема Re: За разликата във възрасттанови [re: The Fallen Angel]  
Автор Пъpпъл (марципанена)
Публикувано27.02.09 23:46



по първата част на второто изречение имам питане-защо?


и по втората част на същото изречение пак питам-защо?
знам, знам, много питам, но пък може и да си кажеш.



Тема Re: За разликата във възрасттанови [re: Пъpпъл]  
Автор The Fallen Angel (олигозахарид)
Публикувано28.02.09 09:01



Пояснения по първата част на второто изречение - защото нямам едно от най-съществените неща, които да предложа - стабилност. Връзка с по-възрастна от мен жена се очаква да е сериозна а поне в момента нямам възможност и желание за такова изживяване.

Пояснения по втората част на второто изречение - защото са зрели, интелигентни, може да си говориш с тях... Защото са всичко което не са когато са под 24... Не всички де... Да кажем, че съм им на акъла



See, to live is to suffer but to survive. Well that's to find meaning in the suffering.


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.