Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:20 06.07.24 
Контакти
   >> Любов
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Re: За разликата във възрасттанови [re: lilit65]  
Автор tedinkata (член)
Публикувано02.03.09 17:02



И аз съм в същото положение.....(само дето имам и дете) всичко е ок, но идва момент в които интересите спират да съвпадат(ужас)...някак си съзнателно започваш да търсиш контакт с хора на твоята възраст

.......гледам да не се хабя емоционално(защото когато доиде карая а той рано или късно идва..не ми се ще да страдам)Но на теб най-искрено ти желая успех!!!!!



Тема Re: За разликата във възрасттанови [re: lilit65]  
Автор Kvazimodka (новак)
Публикувано02.03.09 22:04



Браво на теб!
Не се кОси и да не ти пука какво мислят другите - веднъж се живее!
Щом се чувстваш добре - живей си!
/дано само да не питаш, защото "малкото дяволче" на съмнението "дали съм за него" не е започнало да те "ръчка"/
Бъди щастлива въпреки всичко и всички!!!





Тема Re: За разликата във възрасттанови [re: The Fallen Angel]  
Автор Пъpпъл (марципанена)
Публикувано02.03.09 22:25



всъщност по първата част не съм съгласна. връзка с по-възрастна жена не се очаква да е сериозна, защото една жена на 40 може да търси само мимолетна емоция, а такава на 20-сериозна връзка:)
но да, след една определена възраст жените вече знаят какво търсят, може би това е разликата.





Тема Re: За разликата във възрасттанови [re: Пъpпъл]  
Автор The Fallen Angel (олигозахарид)
Публикувано02.03.09 22:58



Ако е за нейната тръпката - на разположение съм


Просто ще е тъпо заради моята тръпка да си играя с жена, която може да очаква много повече.

See, to live is to suffer but to survive. Well that's to find meaning in the suffering.

Тема Re: За разликата във възрасттанови [re: The Fallen Angel]  
Автор Пъpпъл (марципанена)
Публикувано03.03.09 10:58



странно, мислех си точно обратното-според мен по-възрастната жена (или мъж) се опасяват да не наранят по-младия и по-неопитния....по-възрастният обикновено нищо не очаква, защото е минал през повече болка и разочарования, защото е живял по-дълго, страдал е и е оцелял, ако позволиш да ти перефразирам сигнатурата.


......изводът, няма значение кой е по-възрастен, важното е да искат едно и също нещо от една връзка.



Тема Re: За разликата във възрасттанови [re: Пъpпъл]  
Автор The Fallen Angel (олигозахарид)
Публикувано03.03.09 11:28



Ми и така е възможно... Аз го гледам от позицията, че аз имам времето и мога да си позволя грешките и опитите докато предполагам, че на тях им е писнало от таива неща... Ще пиша пак като стана на 30-35



See, to live is to suffer but to survive. Well that's to find meaning in the suffering.

Тема Re: За разликата във възрасттанови [re: lilit65]  
Автор Steaff () (Студент)
Публикувано04.03.09 19:02



Питай го него какво мисли. Аз тъкмо излязох от подобна връзка и трябва да ти кажа, че накрая буквално щяхме да се анихилираме един друг... И всичко това, защото тя беше трътлеста и скучна в леглото (за година и половина даже и орална любов не пожела да прави).



Тема Re: За разликата във възрасттанови [re: Steaff ()]  
Автор Kvazimodka (новак)
Публикувано04.03.09 22:21



И ти беше с нея година и половина?!
Защо ли? - Сигурно в началото не е била /не ти се е струвала/ "трътлеста и скучна в леглото", а после просто ти е омръзнало да бъдеш с една и съща жена... Нормално за един мъж, но защо плюеш сега по нея?!
Изобщо не ти прави чест!





Тема Re: За разликата във възрасттанови [re: lilit65]  
Автор steffani (чета си тука..)
Публикувано05.03.09 12:20



е вероятност.

Да обичаш толкова кратко, а да забравяш толкова дълго...

Тема Re: За разликата във възрасттанови [re: lilit65]  
Автор QTEK ™ (†Заличител†)
Публикувано05.03.09 13:27



като минат още 2 г/вероятно и по рано/ и ще ти бие дуспата ..поради по свежи и по-богати ..дъртите карачки ги предпочитат богати/те са си вече и изкуфели../
Това е толкоз просто и логично

M
и
н
а
в
а
щ

•watch if you're smart!•



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.