Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:40 16.06.24 
Контакти
   >> Любов
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Здравейтенови  
Автор Изaбeлa (влюбена жена)
Публикувано06.01.09 22:40



Сигурно ще ви прозвучи глупаво моята тема, но аз и така не се имам за много умна всъщност

. А това което искам да ви попитам е колко глупава е постъпката на едно момиче, защото дори и за жена не се смятам, да признае открито чувствата си към един мъж? И за да не ме отпишете напълно от до сега казаното ще кажа, че не съм грозна и не съм куха барби. Единственият ми недостатък май е, че каквото ми е на сърцето, това ми е и на устата.
За да не звучи въпроса ми много сухарско, ще дам и малко подробности, за да се изясни картинката.
Още от самото начало му пращах множество картички с различни стихчета в които се казваше колко го харесвам. После му разказах, колко много красиви неща съм открила в него и колко много качества има той на които се възхищавам. После му казах колко го обичам, а накрая му казах, че искам да изживея остатъка от живота си с него и искам той да е баща на децата ми.
Сега като пиша всичко това прозирам колко глупаво може би съм се държала и сигурно съм приличала на героиня от "Commedia dell'arte", но все пак ще се радвам да ми кажете и вие какво е мнението ви за такава искреност на една жена, към един мъж?



Тема Re: Здравейтенови [re: Изaбeлa]  
Автор милeйди (Снегурочка)
Публикувано06.01.09 22:44



Мъжете са ловци.


Това твойто не е добра стратегия и е доказано за съжаление




Преначартай си плана за действиеЧувствата и цялата тази романтика я пази за себе си



Тема Re: Здравейтенови [re: милeйди]  
Автор Изaбeлa (влюбена жена)
Публикувано06.01.09 22:51



Съгласна съм, че са ловци, но аз не искам да съм плячка за една нощ или докато ми се насити специално за цитираният по горе човек.
Винаги ли трябва да играем роли и да се правим на нещоси и да крием това което сме, за да получим желаното?



Тема Re: Здравейтенови [re: Изaбeлa]  
Автор Coнaтa (PhD)
Публикувано06.01.09 22:54



А не помисли ли, че може да си му досадила - той би трябвало още от първия път да се е сетил какво изпитваш към него. Такова масирано излияние ще стресне и най-нормалния човек.
Звучи ми като много детинска постъпка, която издава нестабилност.

...And never again will my letters start
sadly, or in the depths of winter...


Тема Re: Здравейтенови [re: Изaбeлa]  
Автор little red riding hood ()
Публикувано06.01.09 23:04



не ми изглежда много реалистично. най-малкото пропуснала си важни подробности като неговите реакции. защото последователността трябва да е ти първо пращаш картичка....следва негова реакция. после още една....отново реакция. стават множество....пак реакция и ти вече се обясняваш....пак следва реакция някаква....после ти продължаваш.....реакция реакция.....до деца стигаш....и пак реакция



и самите реакции /някакъв синоним да се сещаш?/ са ти дали отдавна отговор на въпроса дали си се държала глупаво, смешно или подходящо. не мога да си представя всичко това като нечий монолог при условие, че историята най-малкото би трябвало да е стерео. та, липсва ти половината случка и затова стои абсурдно.

та, не ми е реалистично и мисля, че си си го измислила.

иначе по темата си мисля - то добре, че не си мъж и да си го направил всичко това. и бтв, цялото това, ако се случваше в продължение на няколко години, през които сте заедно, би било ок.



Цветя, дървета, горски птички
приятели със мен са всички


Тема Re: Здравейтенови [re: Coнaтa]  
Автор Изaбeлa (влюбена жена)
Публикувано06.01.09 23:11



На теб би ли ти досадило няколко пъти в седмицата когато се събуждаш да виждаш на нощното си шкафче роза и стих посветен на теб?
Би ли ти досадило да чуваш, че човека до теб те цени заради чисто човешки качества и би се радвал да бъде с теб "докато смъртта ви раздели"?
Но да, сигурно си права, детинско е да вярваме, че любовта е нещо искрено и чисто, а не разменна монета с която да си купим къща и кола, а нахалните малчугани са само досадна цена, която плащаме за удобствата.
Май съм сбъркала епохата в която съм се родила





Тема Re: Здравейтенови [re: little red riding ho]  
Автор Изaбeлa (влюбена жена)
Публикувано06.01.09 23:21



Извинявай, че разказах само половината, но въпроса ми е за моята постъпка, а не за неговата реакция.
Исках да попитам само, колко глупаво се възприема от един мъж, жена, която не крие чувствата си, а ги дава безрезервно, без скрит замисъл или мотив?

И не съм си го измислила





Тема Re: Здравейтенови [re: Изaбeлa]  
Автор Zaibne (princesa leq)
Публикувано06.01.09 23:22







Тема Re: Здравейтенови [re: little red riding ho]  
Автор Zaibne (princesa leq)
Публикувано06.01.09 23:24



реакция - ответен отговор





Тема Re: Здравейтенови [re: Изaбeлa]  
Автор Zaibne (princesa leq)
Публикувано06.01.09 23:26



Защо пишеш тази тема?В крайна сметка не се ли приеха добре тези твой жестове?






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.