Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:50 29.05.24 
Контакти
   >> Любов
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Познато ли ви е? Изпитвали ли сте го?  
Автор Изaбeлa (влюбена жена)
Публикувано09.01.09 11:52



... "приятелките ми" да правят съжалителна физиономия, когато ми казват: "Не се притеснявай, ще си намериш някого!". В този момент се чувствам като мокро, нещастно улично псе. Поне такива погледи ми хвърлят.
А аз като че ли не искам да си намирам нищо и никого. Не съм способна да започна връзка поне докато не подредя малко мислите си. Всъщност, докато не се променя напълно.
Намразила съм се, задето постоянно човъркам тази болна тема. Мразя се, защото всичко ми е банално, всичко ми е безцветно, безразлично. Отвратена съм не само от себе си. Станах еднообразна, еднаква, скучна. Още по-лошото е, че се затворих в себе си. Не споделям, не говоря, не излизам често.

Всички около мен се женят, започват нова връзка, празнуват "2 години заедно", някои ще раждат, а други вече родиха. Омръзна ми да ме питат какво прави приятелят ми, защо все още не съм женена/сгодена/живееща на семейни начала с някого, за кога планувам дете и т.н. Не искам нито едно от гореспоменатите! Допълнителен "плюс" към ниското ми самочувствие в момента беше посещението при една от лелите ми. Посрещна ме с думите: "Напълняла си, да не си бременна?!". През следващия половин час ме накара да се чувствам най-отвратителното същество в целия свят, само защото съм качила три килограма за последните три месеца, защото нямам дълга и романтична връзка и защото "виж сега, братовчедка ти как се омъжи за красив американец, ти защо не си потърсиш..." - тук спрях да обръщам внимание.

Наслушах се на глупости, наслушах се на отегчителни съвети и препоръки, изслушах налудничави мнения и неоснователни критики. Как да набия в главата на познати, близки и роднини, които са така притеснени за моя живот, че сега имам по-важна задача: да се убедя, че съм щастлива с всичко, което имам и от това, което правя. Искам да мисля само за работа, само за бъдещи планове, невключващи мъже, връзки, деца (засега) и всичко, свързано с това. Колко бих се радвала, ако приемат, че щастието не е да имаш някого до себе си, а в това как ти самият се чувстваш и възприемаш, какво постигаш - какво е схващането ти за истинско щастие!




Тема Re: Познато ли ви е? Изпитвали ли сте го?нови [re: Изaбeлa]  
Автор Beautiful (girl)
Публикувано09.01.09 14:03



Все едно аз съм го писала

с тази разлика, че аз искам да имам някой до себе си, но вече не вярвам, че ще стане и почти съм се примирила. Чувството за освобождаване от това постоянно търсене не е лошо Досега не съм имала връзка с нормален мъж. Ще използвам думите на героинята на Джулия Робъртс в "Хубава жена": "Аз съм магнит за тъпанари".



Тема Re: Познато ли ви е? Изпитвали ли сте го?нови [re: Изaбeлa]  
Автор Zaibne (princesa leq)
Публикувано09.01.09 14:04



Хубава тема, пише ми се по нея, но нямам никакво време сега.Обещавам по-късно да се включа.





Тема Re: Познато ли ви е? Изпитвали ли сте го?нови [re: Beautiful]  
Автор Изaбeлa (влюбена жена)
Публикувано09.01.09 14:33



Аз бях такъв магнит

, а после срещнах мъжа, но уви, сега търпя такива подобни изказвания и не мога да направя нищо, защото не искам нищо по-малко от него
Май е по-добре да не го срещаш ако няма да го имаш, защото тогава поне можеш да си кажеш, че такъв не съществува и да се примириш с нещо по-малко, но когато си го срещнала ... всичко по-малко е безмислено (да не кажа, всички останали, че ще ме обвините в обсебеност)



Тема Re: Познато ли ви е? Изпитвали ли сте го?нови [re: Изaбeлa]  
Автор 3лoбния 3лocтъp (зло куче)
Публикувано09.01.09 15:03



То, ако питате мен и след като не си сам вече пак не спират глупостите, погледите и въпросите. Като бях сама и нямаше кого да показвам за гадже

така ми беше писнало, че като ме питаха "И какво, няма ли някое момче " и аз : "Момчета има, но не ме искат мен, пробвам непрекъснато " И си беше почти така:))) Което предизвикваше неприятна пауза от няколко минути, защото на повечето хора все пак им става неудобно да питат какво ти има, та никой не те ще Освен очевидното де Сега пък всички са се загрижили няма ли да се женим и ЗАЩО по дяволите нямаме дете...И ако е разбираемо това да притеснява до известна степен семействата ни, как по- точно засяга то съседите ни, познатите ни, техните познати, майките им, бащите им, бабите им, лелите им, чичовците им, братовчедите им ...?! Та, вече казвам, че той не иска да се ожени за мен и всички пак млъкват



Тема Re: Познато ли ви е? Изпитвали ли сте го?нови [re: Изaбeлa]  
Автор Beautiful (girl)
Публикувано09.01.09 15:07



Откъде знаеш, че е THE ONE? Имала ли си връзка с него? Понякога човек се лъже в преценката си. Ливадата на съседа винаги е по-зелена от нашата собствена



Аз, примерно, винаги в началото на една връзка си мисля, че най-после съм с правилния човек и по средата, когато той се разкрие напълно пред мен, се чудя как е възможно да не съм разбрала що за индивид е в действителност.



Тема Re: Познато ли ви е? Изпитвали ли сте го?нови [re: Beautiful]  
Автор Изaбeлa (влюбена жена)
Публикувано09.01.09 15:18



Нека да не бъдем максималисти


Винаги сме невинни до доказване на противното, а в случая не мога да го докажа все още
Не знам в любовта на кое разчиташ, но аз определено не разчитам на мисловният процес . Него го включвам, когато настъпи раздялата и колкото по-бързо разума накара сърцето да спре да тупти в ритъма на даденият човек, толкова по добре за мен
За жалост, мина доста време, а разума ми, които е цар по убеждаване и разубеждаване, все още не може да накара сърцето да смени ритъма.

имаше една такава теория, че сърцето на сродната ти душа бие в същият ритъм като твоето и така можеш да го познаеш. Ако е така и съм намерила сродната си душа, как да променя ритъма на собственото си сърце?

Това са само размисли, не твърдения, нали разбираш



Тема Re: Познато ли ви е? Изпитвали ли сте го?нови [re: 3лoбния 3лocтъp]  
Автор Изaбeлa (влюбена жена)
Публикувано09.01.09 15:31



Хахаха моят отговор е: "Какво толкова ви направих, че ме мразите толкова."
Всички изпадат в шок и ужас, после затишие и накрая почват обясненията, колко е хубаво да имаш някого и т.н., сякаш не го знам или не искам да имам никой.
Като се замисля, май повечето ме мислят за някакво безчувствено чудо юдо



Както казваше дядо ми: "Само този на който му се пече дъто но котлона, знае колко е напечено. От страни всичко изглежда винаги по-лесно."



Тема Re: Познато ли ви е? Изпитвали ли сте го?нови [re: Изaбeлa]  
Автор artto (новак)
Публикувано09.01.09 15:41



мнооооооогоооооо си смотана,явно имаш доста свободно време....използвай го разумно....като например мое се задоволиш с някой банан



Тема Re: Познато ли ви е? Изпитвали ли сте го?нови [re: Изaбeлa]  
Автор poem (непознат)
Публикувано09.01.09 15:44



може би ще се ожениш,може бе не
може да имаш деца-може и да нямаш
може да се разведеш на50
може да танцуваш мамбо с него на 70


like a circus



Тема Re: Познато ли ви е? Изпитвали ли сте го?нови [re: 3лoбния 3лocтъp]  
Автор Пъpпъл (марципанена)
Публикувано09.01.09 15:50



къфф ужас, какво ти има?



Няколко невинни снежинки, работещи в екип, биха могли да отприщят лавина от неприятности.

Тема Re: Познато ли ви е? Изпитвали ли сте го?нови [re: Beautiful]  
Автор мapдyk (Enlil)
Публикувано09.01.09 15:58



героинята на Джулия Робъртс в "Хубава жена"



к'ва ли и беше професията, ам?

Mvlti svnt vocati, pavci vero electi

Тема Re: Познато ли ви е? Изпитвали ли сте го?нови [re: Изaбeлa]  
Автор Пъpпъл (марципанена)
Публикувано09.01.09 16:06



добре би било да може максимално да извлечем ползите от ситуацията, в която се намираме.


а именно:

съобразяваш се само със себе си
отиваш да гледаш най-лигавия филм без да ти мрънкат що за филм е това
може да спиш с плюшен заек в леглото:)
клюкарите до късно у вас с приятелки като слушате музиката от "Бодигард" и въртите "Хубава жена" и "Сексът и градът" до припадък:)
може да си вземеш котка, без да ти пука, че някой е алергичен към опашката и:)
и т.н., и т.н.


Няколко невинни снежинки, работещи в екип, биха могли да отприщят лавина от неприятности.

Тема Re: Познато ли ви е? Изпитвали ли сте го?нови [re: Изaбeлa]  
Автор Fozi ()
Публикувано09.01.09 17:01



Двата поста , поне за мен са близки по тематика...така че все едно в кой от двата ще се включа за да кажа това , което ми напира, а именно:

Винаги съм се дразнила осбено много на края на всяка приказка: " И те заживели щастливо...!"
Сякаш най важното и трудно нещо е " принцесата" да успее да намери " принца" ...да го " разомагьоса" ...да премине през девет планини в десета... или пък той по пътя си да се бие с Ламята Спаска... , да върти мечове срещу Змейове ... да гони Михаля..и като всемат та напряват всичкото това...накрая плеснат с ръце, та се прегърнат...та " заживеят щастливо до края на дните си..."


И никой не се замился, че голямата борба... голямата битка с живота, с битовизмите, с любовта и със самият себе си НАЙ ВЕЧЕ, започва след това!
Че никак не е лесно да успееш да съхраниш това, което си извоювал с толкова мъки, това , което си изпитвал..пожелавал... мечтал
Трябва да задържиш страстта, да продължиш да обичаш, въпреки недостатъци, слабости, несигурности...
Да запазиш щастието и дори след отминалата първоначална еуфория...
Да обичаш главно не " ПОРАДИ" а, " ВЪПРЕКИ"....
Незнам дали съм разбираема.... но всичките тези роднини и приятели или каквито там са... повече трябва се тревожат за онези, които отдавна не са сами.. имат си този така " НАТРАПВАН и ЗАДЪЛЖИТЕЛЕН някой до себе си... а не са щастливи...не са удовлетворени от живота и от себе си...

Да се вгледат в собствените си " отдавна превзети кралства" ...и да видят дали
могат да дишат от прашасали чувства и емоции отдавна оплетени в паяжини на фалшив морал и изопачена отговорност...

Все едно - имало е .. и винаги ще има псевдо приятели и роднини, които да правят подобни подмятания...
Ти нали си наясно със себе си...с нуждите и желанията си! Защо си го слагаш тогава?
Недей!



Тема Re: Познато ли ви е? Изпитвали ли сте го?нови [re: Пъpпъл]  
Автор 3лoбния 3лocтъp (зло куче)
Публикувано09.01.09 17:18



Ще ти кажа аз какво ми има

Никакви трюфели повече няма да ти нося и няма да разпръсквам мир и любов при задръстените



Тема Re: Познато ли ви е? Изпитвали ли сте го?нови [re: poem]  
Автор Изaбeлa (влюбена жена)
Публикувано09.01.09 17:33



Много работи може да станат, аз съм оптимист и не се предавам

, щом на други се случва, що и на мен да не ми се случи . Аз не искам невъзможни неща



Тема Re: Познато ли ви е? Изпитвали ли сте го?нови [re: Изaбeлa]  
Автор Huk ()
Публикувано09.01.09 17:36



Нито мъжете ще им е интересно да живеят без жените, колкото и против да имат и да се оплакват, нито жените ще им бъде интересно без мъжете.
Аз също съм сам, прочетох един подпис в клуба ' по-добре сама, отколкото зле придружена' и някак го почувствах като дреха по мярка :)
Но ми е ясно, че колкото и да влагам усилия в работа, развитие и всякакви други занимания, не мога да избягам от липсата на жена до мен.
Познати са ми въпросите, задават ми ги роднини и познати, усмихвам се, казвам им че "ще стане" и толкова. Освен поздрава, тва си е дежурния въпрос.
Не си спомням аз да съм задавал този въпрос на други мои познати които не са обвързани под някаква форма, нито пък те на мен. Всеки си има някакви грижи, с които да занимава мисълта си, и едва ли моето обвързване ще донесе радост и щастие на всички задаващи подобни въпроси



Редактирано от Huk на 09.01.09 17:38.



Тема Re: Познато ли ви е? Изпитвали ли сте го?нови [re: artto]  
Автор Изaбeлa (влюбена жена)
Публикувано09.01.09 17:43



Благодаря ти, че сподели мнението си





Тема Re: Познато ли ви е? Изпитвали ли сте го?нови [re: Fozi]  
Автор Изaбeлa (влюбена жена)
Публикувано09.01.09 17:54



За сетен път много ми хареса казаното от теб и съм напълно съгласна с написаното.
Именно за това се чудя, защо трябва да се впускаме в толкова трудни предигри, свалки и т.н. преди да сме заедно, да изискваме да ни се доказва какво ли не и да ни носят от 9 кладенци вода и т.н. и т.н. при положение, че не паленето на огъня, а поддържането му показва какъв е всъщност човека насреща ни и именно то го прави истинският





Тема Re: Познато ли ви е? Изпитвали ли сте го?нови [re: Huk]  
Автор Изaбeлa (влюбена жена)
Публикувано09.01.09 18:02



И аз мисля. че едва ли моето обвързване ще донесе радост и щастие на всички задаващи подобни въпроси
Толкова ли е трудно да се повярва, че не всеки среща подходящият човек първите си 20-25 години, а не, като минеш тази възраст и да те гледат, като втора ръка човек, на който нещо му имало



Не че ми пречи, но някак си не ги разбирам тези работи. Това ми прилича повече на шайка лешояди, които кръжат над умиращ човек



Тема Re: Познато ли ви е? Изпитвали ли сте го?нови [re: Изaбeлa]  
Автор phiratio (пaтoлorия)
Публикувано09.01.09 20:04



Е, пука ти какво мислят и как те гледат...





Тема Добре де.нови [re: Изaбeлa]  
Автор jamie (градинар)
Публикувано09.01.09 23:10



"Колко бих се радвала, ако приемат, че щастието не е да имаш някого до себе си, а в това как ти самият се чувстваш и възприемаш, какво постигаш - какво е схващането ти за истинско щастие! "

Защо тогава се тревожиш за погледите и мнението на тези хора ?




Тема Re: Добре де.нови [re: jamie]  
Автор Изaбeлa (влюбена жена)
Публикувано10.01.09 00:23



Ама това не съм го писала аз, а само го копирах и за това е в кавички и в друг цвят и понеже съм минала през такова нещо и го усетих познато, за това го пуснах като тема, за да се познаят и други и да видят, че не са единствените "жертви", на хорските закостенели разбирания


Не, че не е кофти да го чуеш от хора от които си очаквал подкрепа и думи повдигащи някак си самочувствието, а не опитващи се да го смачкат, но всичко влияе само ако му повярваш



Тема Re: Познато ли ви е? Изпитвали ли сте го?нови [re: Изaбeлa]  
Автор Zaibne (princesa leq)
Публикувано10.01.09 16:01



Уф, изпитвала съм го и още как.Много е гадно.Претърпях една раздяла, след която ми беше и още ми е..../но не в такива пагубни количества/ тудно да пробвам дори да излизам с други мъже.Още в самото начало ми се говореше отвсякъде да не съм си губила времето и от рано да почвам да "търся" друг

....след като минаха няколко месеца чувах..."до сега щеше сто гаджета да смениш, ако не се занимаваше с него"....сега вече след като излизам и с др. мъже чувам.."успех", "ще стискам палци".......все едно от една среща ми зависи живота..и едва ли не шъъ за женя или поне с такива намерения отивам...но това, което ми бърка най-много в мозъка и ми къса нервичките е..."не се притеснявай ще го намериш"...баасиииии майката
Като цяло много дразнещо отношение, но все си мисля, че може би и аз го предизвиквам по някакъв начин...въпреки, че никога не съм се оплаквала, че не се чуваствам добре без мъж
Абе...каквото и да говорят...аз знам, че тия приказки не са злонамерени, но определено си остават досадни



Тема Re: Познато ли ви е? Изпитвали ли сте го?нови [re: Zaibne]  
Автор Изaбeлa (влюбена жена)
Публикувано10.01.09 16:42



А колко по-добре би било да ти кажат, колко ценен човек си и че щом някой не те е оценил, значи не е бил човека, а не да те гледат така сякаш си грозното пате, а ние да чакаме с нетърпение момента в който ще станем лебеди и ще ги накараме да онемеят





Тема Поклон пред тези думи Фози!нови [re: Fozi]  
Автор ushco (hot sexy mamma)
Публикувано10.01.09 18:46



... нямам, какво да добавя!

Look in the mirror and keep on shining



Тема Re: Познато ли ви е? Изпитвали ли сте го?нови [re: 3лoбния 3лocтъp]  
Автор out of touch (единствен)
Публикувано10.01.09 21:39



"Момчета има, но не ме искат мен, пробвам непрекъснато "
ще ме умориш





Тема Re: Познато ли ви е? Изпитвали ли сте го?нови [re: out of touch]  
Автор 3лoбния 3лocтъp (зло куче)
Публикувано10.01.09 21:49





Crawling in my skin these wounds, they will not heal


Тема то и азъ ...нови [re: Изaбeлa]  
Автор Пaтoшek (♥)
Публикувано10.01.09 22:14



... требе да си намирам некоя да е показвам пред купчинатъ човешки околия за дъ получа диплома по нормалота





Тема Re: то и азъ ...нови [re: Пaтoшek]  
Автор Изaбeлa (влюбена жена)
Публикувано10.01.09 22:19



Ама и мъжете ли имате такива проблеми?


"Стар ерген" , поне по добре звучи от "стара мома"



Тема е чи как ...нови [re: Изaбeлa]  
Автор Пaтoшek (♥)
Публикувано10.01.09 22:44



... то тиъ проблеми съ нам известни още от времето нъ Фридрих Велики



... той нали е казал "Те могат да говорят за мене каквото си искат, но аз ще правя с тях каквото си искам"

... тъ мотивиран от Фридрих Велики съм си малко изминил тази реч катъ за мене и поставил като основно мото "Аз ще си правя каквото си искам, а те нека си говорят каквото си искат"


... накрая шъ взема некой травестит дъ развеждам за пред хоратъ



Тема Re: е чи как ...нови [re: Пaтoшek]  
Автор Zaibne (princesa leq)
Публикувано10.01.09 22:59



Тоо ако ще е само до развеждането любов не ти трябва

ь
На мен понеже ми писна да ме мислят за обсебена и едва ли не отдадена до края на живота си на един мъж се принудих тотално да им прая напук.
Кви неща чувам - не истина...като например "Съжалявам човека, с който ще бъдеш някой ден, защото ти винаги ще си отдадена на друг".
Оф..ко да ти кажа...



Тема абе то ...нови [re: Zaibne]  
Автор Пaтoшek (♥)
Публикувано10.01.09 23:06



... и азъ съ обсебвам по една ут време нъ време



... ся катъ излезне Емпаиър Тотал Уар ... пък хептен шансове нематъ ... шъ се обсебя и ще забравя въобще, че на тоя святъ и жени имало



Тема Re: абе то ...нови [re: Пaтoшek]  
Автор Zaibne (princesa leq)
Публикувано10.01.09 23:26



Ох, аз трябва да те нахокам тебе с тези игри.Не са хубаво нещо, особено ако ще се обсебваш..Налл и аз навремето бях обсебена - нищо хубаво не видях от това.Сега си изтегли Лайн ейджа..играх точно два пъти...май ми е попреминал етапа с обсебването...въпреки, че я теглих с големи притеснения за последствията

...викам си..сега като се разцъкам и край..не мойш ме изкара от нас, но не стана така...голямо облекчение



Тема е да де ...нови [re: Zaibne]  
Автор Пaтoшek (♥)
Публикувано10.01.09 23:34





... амъ скивай к'ви чудесии ... как шъ стане то дъ блея по жени, след като ми съ блеятъ тях

... иначе не си обсебена шотъ играта ти е стара ... я ся дъ излезне продължението и ... или некоя друга подобна

... после катъ изтрезнея шъ ми е кофти ... амъ к'во дъ прая



Тема Истинско щастие.....нови [re: Изaбeлa]  
Автор Cruel_lntention (изгубен)
Публикувано11.01.09 03:24



Човек се нуждае от три неща: нещо за което да се бори и умре, някой при когото да се върне, когато се умори от битката и накрая когато погледне назад и смъртта му се усмихне, той да може да и се усмихне в отговор, останалото е вятър и прах.
Щастието е химера. Много обичаме да завираме нашето тъй наречено щастие в чуждото лице, за да изтъкнем величието си. Ще ставаш еднообразна и скучна, даже и да си намериш някого с когото да се впиешете в стериотипа на вечно влюбени, защото неизбежно като всички нас останалите мишки се проектираш през очите на мнозинството.

Every now and then I fall apart


Тема Re: Истинско щастие.....нови [re: Cruel_lntention]  
Автор Изaбeлa (влюбена жена)
Публикувано11.01.09 10:37



нещо за което да се бори и умре, някой при когото да се върне, когато се умори от битката. Това и аз винаги съм го казвала, но с времето разбрах, че е много важно при кого ще се върнеш.
Винаги съм мислила, че имам къде да се върна след всяка битка с вятърни мелници (при родителите ми) и докато бях 20-25г. всичко беше точно така, но след това се оказа, че това място е още една битка и то най-лошото е, че тя няма край независимо дали си капитулирал и си се предал (като да биеш мъртво куче). И всичко това, от добри намерения, нелепо, но е истина.
Та в такива случай почвам да се обезкуражавам, че мога да намеря човек, който, когато се прибера влачеща се и нуждаеща се от една дълга прегръдка и много любов от които да "презаредя", няма да постъпи точно като хората, които ме обичат безусловно, защото ме обича, но не ме познава.
Точно за това казвам, че любовта е дълъг път на опознаване на другия и себе си, защото само едната гола любов не стига, за да кажеш, че обичаш другия. Трябва да го познаваш, да усещаш от какво се нуждае и да можеш да му го дадеш, за да може той да е пълноценен, защото е част от вашето едно цяло и ако един от двамата не е пълноценен и цялото не може да се нарече така.

А за щастието не съм съгласна, че е химера. Щастието е начин на живот, на светоусещане, на това да се чувстваш душевно богат, а не нещо, което демонстрираме и врем в очите на другите



Редактирано от Изaбeлa на 11.01.09 11:52.



Тема Re: е да де ...нови [re: Пaтoшek]  
Автор Изaбeлa (влюбена жена)
Публикувано11.01.09 12:28



Преди години имах едно гадже, което беше луд по стратегиите, а всички знаем, че като започнеш да ги играеш и няма спирка докато не минеш всички нива, а това отнема доста дни


Та точно бяха излезли две стратегии и ми се заяви: "Поне една седмица няма да изляза от нас и няма да се виждаме, защото докато не ги мина няма да се успокоя." И аз му повярвах, защото ми е позната тази треска
Е да, ама не . На третия ден ми цъфна сутринта в 5 часа, защото си представил как ще ме събуди, ще ме обладае и така докато ми звънне часовника, за да ставам за работа и решил да го направи (не че се оплаквам). Та май излезе, че е по-обсебен от мен
В този ред на мисли, не ти е завъртяла главата някоя мацка, не си зарязал игрите



Тема ъми ...нови [re: Изaбeлa]  
Автор Пaтoшek (♥)
Публикувано11.01.09 20:20



... то шъ е убаво некоя да ми завърти тикватъ

... амъ на тоя етап нема такава

... нещо ми стана и немоа съ флубвам ... бях чел дори в един сайт, че хора с венера ф близнаци в даден момент загубватъ влюбчивостъ си



Тема Re: ъми ...нови [re: Пaтoшek]  
Автор Изaбeлa (влюбена жена)
Публикувано11.01.09 21:13



Внимавай това да не се окаже затишие пред буря





Тема ъ'ми ...нови [re: Изaбeлa]  
Автор Пaтoшek (♥)
Публикувано12.01.09 10:18



... една буря шъ ми се отрази дубре





Тема Респектнови [re: Fozi]  
Автор FadeToBlack (минаващ)
Публикувано12.01.09 10:22



Мъдрост... в най-чистият и вид!
Респект!



Тема Re: ъ'ми ...нови [re: Пaтoшek]  
Автор Изaбeлa (влюбена жена)
Публикувано12.01.09 12:00



Внимавай какво си пожелаваш





Тема Re: Истинско щастие.....нови [re: Изaбeлa]  
Автор Пeпeляши (без пантофка)
Публикувано12.01.09 13:06



Нормално е да мислиш, че няма да намериш


Не напразно мъжете казват : Жените трябва да бъдат обичани, не разбирани.



Тема Re: Истинско щастие.....нови [re: Пeпeляши]  
Автор FadeToBlack (минаващ)
Публикувано12.01.09 13:19



Казал го е Оскар Уайлд...
Между другото, не съм много съгласен с някой негови изказвания ъъъ... щото са направени като, че ли понякога ей така за да се поддържа разговора и да впечатляват, но най-често нищо не означават и като, че ли са си обикновено... словоблудство!
Но това си е мое лично мнение де.
Пък те жените вЕрно на това залагат... и понякога липсата на трезва преценка им вгорчава живота, но за сметка на това пък други работи им се отдават много по-лесно... аве... и двете редакции на човека си имат ЗА и ПРОТИВ





Тема Re: Истинско щастие.....нови [re: FadeToBlack]  
Автор Cruel_lntention (изгубен)
Публикувано12.01.09 13:34



...аве... и двете редакции на човека си имат ЗА и ПРОТИВ
Ха-ха, според библята едната е клонинг!



Every now and then I fall apart

Тема Re: Истинско щастие.....нови [re: FadeToBlack]  
Автор 3лoбния 3лocтъp (зло куче)
Публикувано12.01.09 13:35



Стига бе, сигурен ли си, че той го е казал

Значи него го помниш, а мен ме цитираш грешно, остави ами и не помниш, че аз съм автора Според мен човека си има добри попадения

Que hiciste...бе мама му стара

Тема Re: Истинско щастие.....нови [re: 3лoбния 3лocтъp]  
Автор FadeToBlack (минаващ)
Публикувано12.01.09 13:54



Глей ся... как звучи Оскар Уайлд...ммммм...

и... Злобния Злостър... хмммм как човек да ти запомни името
Ама аз не отричам попаденията му... ама стрелбата му понякога мноо "сватбарска" ве... пък и на едно друго стрелбище по едно друго време с едни други боеприпаси правена... некак си...



Тема Re: Истинско щастие.....нови [re: FadeToBlack]  
Автор Пeпeляши (без пантофка)
Публикувано12.01.09 14:22



Доста мъже съм чувала да казват тези думи и още повече съм чувала да казват, че не разбират жените ... това имах в предвид





Тема Re: Истинско щастие.....нови [re: FadeToBlack]  
Автор 3лoбния 3лocтъp (зло куче)
Публикувано12.01.09 14:48



Точно това е, нищо, че са от едно друго време, пак си остават добри попадения. Някои

А и ако се има предвид начина му на живот, направо си е бил напред с материала за ония времена

Това по-горе му е според мен едно от най-добрите, само дето се е ограничил до жената...Според мен по принцип хората трябва да можеш да ги обичаш и без да ги разбираш Аз поне се сещам за двама души, които много обичам, но така и не можах да ги разбера...Накрая спрях да опитвам

Que hiciste...бе мама му стара

Тема Re: Истинско щастие.....нови [re: Пeпeляши]  
Автор Cruel_lntention (изгубен)
Публикувано12.01.09 16:32



Ами не разбират!? По-удобно е да се правиш на ударен.....



Every now and then I fall apart

Тема Re: Истинско щастие.....нови [re: Cruel_lntention]  
Автор Пeпeляши (без пантофка)
Публикувано12.01.09 20:09



И аз откакто не разбирам мъжете и се правя на ударена ми е най-добре





Тема я си предстъй ...нови [re: Изaбeлa]  
Автор Пaтoшek (♥)
Публикувано12.01.09 20:30



... цял животъ внимаваме и накрая, като умираме требе дъ внимаваме дъ не умрем ли?



... ако бехме постоянна величина да се пазим ... амъ катъ сме само временно, то не ни остава друго освен дъ си изживеем т'ва, което ни се полага



Тема Re: я си предстъй ...нови [re: Пaтoшek]  
Автор Изaбeлa (влюбена жена)
Публикувано13.01.09 11:18



Аааааа чакай малко.


Като играеш на игрички вместо да се отдадеш на цилюване на жабета, някое от които може да излезе две адреналинки например , не се пазиш, а живееш, така ли?



Тема е па ...нови [re: Изaбeлa]  
Автор Пaтoшek (♥)
Публикувано13.01.09 20:06



... играятъ ми се игри, но не ми се целуватъ жаби



... като съ флюбя съ флюбвам, а не преди т'ва в очакване нъ лябфня да съм си напраил жабешки харем



Тема Re: Познато ли ви е? Изпитвали ли сте го?нови [re: Изaбeлa]  
Автор loramia (готЕна)
Публикувано13.01.09 22:17



Да! Случвало ми се и на мен, но знаеш ли как бързо ги нареждам. Още се уригват като се сетят. Така ги натирям, че съжаляват що са ме питали. Има едно нещо, което се нарича ТАКТ и не може ей така да питаш някого за нещо толкова интимно. Но това си е чиста селяния. Байган от тесногръдо общество, най-вече в по-малките градове и села. Как да обесня на баба ти Пена, че живеем в 21 век и че нещата коренно са се променили, и че не може да ми налага модел на поведение и на стандарт на живот , снахата да ляга в 22 ч с мъжа и сутринта в 5 ч да пият чай на раздумка. Момичета, не обръщайте внимание на тези хора / сеирджии/ който се смее последен най-добре се смее. И в крайна сметка, всеки намира щастието си рано или късно. Така че горе главата и не се подавайте на унилост при подобни изказвания от ваши близки и "приятели". Просто едно наум с тях.



Тема Re: Познато ли ви е? Изпитвали ли сте го?нови [re: Изaбeлa]  
Автор filimanova (непознат )
Публикувано21.01.09 13:12



За да убедиш хората около теб трябва да започнеш да харесваш себе си! Не си мисли, че си единствена. И аз съм на същото положение! Просто факт: все още вярвам в истинската любов...вече спрях да я търся, но въпреки това се старая да " виждам" красивите неща от живота. Прибирайки се пеша от работа се радвам на залеза, на хората които се усмихват, на птиците които пеят! Това е живота! Замисли се за предимствата , които ти се предоставят като си сама / повече време за себе си, за приятели, за забавления/ и живей живота си добре , според това което имаш под ръка. А някой ден ако ти е писано ще ти се случи да срещнеш и любовта!



Тема Re: Познато ли ви е? Изпитвали ли сте го?нови [re: Beautiful]  
Автор Steaff (Студент)
Публикувано28.02.09 03:48



Цитат... "Ще използвам думите на героинята на Джулия Робъртс в "Хубава жена": "Аз съм магнит за тъпанари"."

Аз пък, ако бих бил опечаления, вече бивш бих използвал лириките на бат` Светльо в песента Аривидерчи, принадлежаща на виртуозния албум "Надървени въглища" (добре познат на всеки, уважаващ себе си тъпанар), които звучат горе-доле така:

"Ти нещеш да си до мене
искаш да си до някой друг
мен изобщо не ми дреме
за това че си боклук."



Айде, аз че си легам, че кАсно стана.



Тема Re: Познато ли ви е? Изпитвали ли сте го?нови [re: Изaбeлa]  
Автор The Fallen Angel (олигозахарид)
Публикувано28.02.09 09:04



Кажи им, че ако още веднъж те подкачат на тая тема ще вдигнеш грандиозен скандал. Обясни им, че минаваш през труден период и, че тяхното хленчене не ти помага изобщо... Ако пак подхванат темата - вдигни грандиозен скандал



See, to live is to suffer but to survive. Well that's to find meaning in the suffering.

Тема Re: Познато ли ви е? Изпитвали ли сте го?нови [re: The Fallen Angel]  
Автор Steaff (Студент)
Публикувано28.02.09 10:37



Добре де, но какво може да е ядрото на причината? Финансови проблеми? Амотивация? Духовни липси? Знам ли, интересно ми е да чуя от автора на темата.



Тема Re: Познато ли ви е? Изпитвали ли сте го?нови [re: Steaff]  
Автор The Fallen Angel (олигозахарид)
Публикувано28.02.09 12:30



Супер досадно е постоянно да те подкачат за това, че не си се оженил, че нямаш деца, че леглото ти не е оправено... Амотивацията идва от раздялата.

See, to live is to suffer but to survive. Well that's to find meaning in the suffering.


Тема Re: Познато ли ви е? Изпитвали ли сте го?нови [re: The Fallen Angel]  
Автор Steaff (Студент)
Публикувано28.02.09 14:24



Леглото си е въпрос на самодисциплина, но разбира се, не бива да се правят сцени от такова дребно нещо.

И аз се разделих, гадно е... Спортувам, и това някак си ме крепи вътрешно.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.