Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:32 05.06.24 
Контакти
   >> Любов
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Re: Познато ли ви е? Изпитвали ли сте го?нови [re: 3лoбния 3лocтъp]  
Автор Пъpпъл (марципанена)
Публикувано09.01.09 15:50



къфф ужас, какво ти има?



Няколко невинни снежинки, работещи в екип, биха могли да отприщят лавина от неприятности.

Тема Re: Познато ли ви е? Изпитвали ли сте го?нови [re: Beautiful]  
Автор мapдyk (Enlil)
Публикувано09.01.09 15:58



героинята на Джулия Робъртс в "Хубава жена"



к'ва ли и беше професията, ам?

Mvlti svnt vocati, pavci vero electi

Тема Re: Познато ли ви е? Изпитвали ли сте го?нови [re: Изaбeлa]  
Автор Пъpпъл (марципанена)
Публикувано09.01.09 16:06



добре би било да може максимално да извлечем ползите от ситуацията, в която се намираме.


а именно:

съобразяваш се само със себе си
отиваш да гледаш най-лигавия филм без да ти мрънкат що за филм е това
може да спиш с плюшен заек в леглото:)
клюкарите до късно у вас с приятелки като слушате музиката от "Бодигард" и въртите "Хубава жена" и "Сексът и градът" до припадък:)
може да си вземеш котка, без да ти пука, че някой е алергичен към опашката и:)
и т.н., и т.н.


Няколко невинни снежинки, работещи в екип, биха могли да отприщят лавина от неприятности.

Тема Re: Познато ли ви е? Изпитвали ли сте го?нови [re: Изaбeлa]  
Автор Fozi ()
Публикувано09.01.09 17:01



Двата поста , поне за мен са близки по тематика...така че все едно в кой от двата ще се включа за да кажа това , което ми напира, а именно:

Винаги съм се дразнила осбено много на края на всяка приказка: " И те заживели щастливо...!"
Сякаш най важното и трудно нещо е " принцесата" да успее да намери " принца" ...да го " разомагьоса" ...да премине през девет планини в десета... или пък той по пътя си да се бие с Ламята Спаска... , да върти мечове срещу Змейове ... да гони Михаля..и като всемат та напряват всичкото това...накрая плеснат с ръце, та се прегърнат...та " заживеят щастливо до края на дните си..."


И никой не се замился, че голямата борба... голямата битка с живота, с битовизмите, с любовта и със самият себе си НАЙ ВЕЧЕ, започва след това!
Че никак не е лесно да успееш да съхраниш това, което си извоювал с толкова мъки, това , което си изпитвал..пожелавал... мечтал
Трябва да задържиш страстта, да продължиш да обичаш, въпреки недостатъци, слабости, несигурности...
Да запазиш щастието и дори след отминалата първоначална еуфория...
Да обичаш главно не " ПОРАДИ" а, " ВЪПРЕКИ"....
Незнам дали съм разбираема.... но всичките тези роднини и приятели или каквито там са... повече трябва се тревожат за онези, които отдавна не са сами.. имат си този така " НАТРАПВАН и ЗАДЪЛЖИТЕЛЕН някой до себе си... а не са щастливи...не са удовлетворени от живота и от себе си...

Да се вгледат в собствените си " отдавна превзети кралства" ...и да видят дали
могат да дишат от прашасали чувства и емоции отдавна оплетени в паяжини на фалшив морал и изопачена отговорност...

Все едно - имало е .. и винаги ще има псевдо приятели и роднини, които да правят подобни подмятания...
Ти нали си наясно със себе си...с нуждите и желанията си! Защо си го слагаш тогава?
Недей!



Тема Re: Познато ли ви е? Изпитвали ли сте го?нови [re: Пъpпъл]  
Автор 3лoбния 3лocтъp (зло куче)
Публикувано09.01.09 17:18



Ще ти кажа аз какво ми има

Никакви трюфели повече няма да ти нося и няма да разпръсквам мир и любов при задръстените



Тема Re: Познато ли ви е? Изпитвали ли сте го?нови [re: poem]  
Автор Изaбeлa (влюбена жена)
Публикувано09.01.09 17:33



Много работи може да станат, аз съм оптимист и не се предавам

, щом на други се случва, що и на мен да не ми се случи . Аз не искам невъзможни неща



Тема Re: Познато ли ви е? Изпитвали ли сте го?нови [re: Изaбeлa]  
Автор Huk ()
Публикувано09.01.09 17:36



Нито мъжете ще им е интересно да живеят без жените, колкото и против да имат и да се оплакват, нито жените ще им бъде интересно без мъжете.
Аз също съм сам, прочетох един подпис в клуба ' по-добре сама, отколкото зле придружена' и някак го почувствах като дреха по мярка :)
Но ми е ясно, че колкото и да влагам усилия в работа, развитие и всякакви други занимания, не мога да избягам от липсата на жена до мен.
Познати са ми въпросите, задават ми ги роднини и познати, усмихвам се, казвам им че "ще стане" и толкова. Освен поздрава, тва си е дежурния въпрос.
Не си спомням аз да съм задавал този въпрос на други мои познати които не са обвързани под някаква форма, нито пък те на мен. Всеки си има някакви грижи, с които да занимава мисълта си, и едва ли моето обвързване ще донесе радост и щастие на всички задаващи подобни въпроси



Редактирано от Huk на 09.01.09 17:38.



Тема Re: Познато ли ви е? Изпитвали ли сте го?нови [re: artto]  
Автор Изaбeлa (влюбена жена)
Публикувано09.01.09 17:43



Благодаря ти, че сподели мнението си





Тема Re: Познато ли ви е? Изпитвали ли сте го?нови [re: Fozi]  
Автор Изaбeлa (влюбена жена)
Публикувано09.01.09 17:54



За сетен път много ми хареса казаното от теб и съм напълно съгласна с написаното.
Именно за това се чудя, защо трябва да се впускаме в толкова трудни предигри, свалки и т.н. преди да сме заедно, да изискваме да ни се доказва какво ли не и да ни носят от 9 кладенци вода и т.н. и т.н. при положение, че не паленето на огъня, а поддържането му показва какъв е всъщност човека насреща ни и именно то го прави истинският





Тема Re: Познато ли ви е? Изпитвали ли сте го?нови [re: Huk]  
Автор Изaбeлa (влюбена жена)
Публикувано09.01.09 18:02



И аз мисля. че едва ли моето обвързване ще донесе радост и щастие на всички задаващи подобни въпроси
Толкова ли е трудно да се повярва, че не всеки среща подходящият човек първите си 20-25 години, а не, като минеш тази възраст и да те гледат, като втора ръка човек, на който нещо му имало



Не че ми пречи, но някак си не ги разбирам тези работи. Това ми прилича повече на шайка лешояди, които кръжат над умиращ човек




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.