Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:35 26.06.24 
Контакти
   >> Любов
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Re: Здравейтенови [re: pe666o69]  
Автор Charleston (хулиганка)
Публикувано10.01.09 22:51



явно просто е "пич", в най-хубавия смисъл на думата...
както сама каза преди това: тя казва това, което мисли...и не и е в природата да играе.
Да..и тя е ловец, но не "умишлен", а "инстинктивен".
Стреля от упор...разкрива си сърцето...
Хич не женски подход, но я разбирам много добре..

..





Тема В моята биография ....нови [re: Изaбeлa]  
Автор Hanibal__ (истински)
Публикувано10.01.09 23:28



съм имал такъв случай.
Едно много мило създание, като теб, което ми се беше отдало на 100%. Първоначално всичко започна на игра, после разбрах, че съм си играл с нещо, което не беше за игра и се отдръпнах. Мислех, че всичко ще отшуми и тя ще ме забрави, но не само, че тя не ме забрави, но и аз самият не можах да забравя нея.
Защо не съм с нея? Много са причините.
Тя е нещо което имах извън моят свят, дори тя не знае точно кой съм.
В съзнанието ми тя е нещо красиво, чисто и прекрасно, но дали ще остане такова, когато влезе в моят свят? Ще може ли да живеем заедно, защото едно е да сме заедно една нощ, но ден след ден, а аз не съм лесен. Дали ще се разбира с приятелите ми, със семейството ми ....
Мога ли да рискувам и да извадя това цвете от нейният свят и да го посадя в моя? Делят ни километри и това ще е наистина драстична промяна за нея, защото аз не бих напуснал града си. Мога ли да рискувам при положение, че не моят, а нейният живот ще е поставен на карта?
Така че, не търси вината в себе си, бъди каквато си.
Ние мъжете сме много смели, когато трябва да поемем отговорности за себе си, но в повечето случай ни е трудно да поемем отговорност за чужд живот. Само едните голи любов и желание не стигат.
Надявам се да бях полезен.





Тема Ха!нови [re: Hanibal__]  
Автор jamie (градинар)
Публикувано10.01.09 23:37



"Ние мъжете сме много смели, когато трябва да поемем отговорности за себе си, но в повечето случай ни е трудно да поемем отговорност за чужд живот. Само едните голи любов и желание не стигат. "

Говори само за себе си, моля. Липсата на каквато и да е мисъл "какво иска тя" в целия ти постинг е достатъчна. Жената не е цвете което да се забучи на ревера






Тема Re: В моята биография ....нови [re: Hanibal__]  
Автор 3лoбния 3лocтъp (зло куче)
Публикувано10.01.09 23:40



Не знам за нея, но на мен ми беше полезен.

Crawling in my skin these wounds, they will not heal


Тема Re: В моята биография ....нови [re: Hanibal__]  
Автор Изaбeлa (влюбена жена)
Публикувано11.01.09 14:14



Чета те и така казано е много мило и разбираемо и дори бих го приела, ако съм страничен наблюдател


Обачеееее, като се позамисля, ми звучи така сякаш повече те интересува, какво мислят другите отколкото какво искаш ти самият, което може и да не е така, не знам. Някак си не виждам в тази ситуация, как може хем вълка да е сит, хем агнето да е цяло .
Сигурна съм, че си много грижовен и мил, но ние жените, както можем да сме мили сладки котета, които имат нужда от грижи, ласки (това е задължително някак си) и т.н., така можем и сами да поемаме отговорност за действията си и сполуките и несполуките в живота си.
А другото което е. Колко пъти в живота си мислиш, че ще срещнеш такова мило създание?

Не ми обръщай внимание, много свободно време имам тези дни и само глупости са ми в главата



Тема Re: Здравейтенови [re: Изaбeлa]  
Автор filimanova (непознат )
Публикувано21.01.09 13:22



Не си сама, Изабела) Дано да те поуспокои това! Та отговорът е следния: мъжете се плашат от жени, които умеят да изразяват чувствата си...И аз имам проблем с моята твърде приказлива уста и изводът е: " Мълчанието е злато! " / ако успееш следвай принципа /. В противен случай всичко мъжко на два крака ще бяга от теб /е, поне при мен е така /. А иначе съм толкова добричка






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.