Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:13 24.10.24 
Контакти
   >> Любов
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Как обичате ???нови  
Автор Psiii (майстор)
Публикувано16.11.08 16:46



Коя е основата на вашата любов?
1. Родителската
2. Братската
3. Еротичната






Тема Re: аз!нови [re: Psiii]  
Автор jumblies ()
Публикувано16.11.08 18:13



нема се нервиш саму





Тема Re: аз!нови [re: jumblies]  
Автор Psiii (майстор)
Публикувано16.11.08 18:58



Така ли ти звучи темата, нервно :))))))))))???
Явно защото я гледаш през собственото си криво огледало, което е изкривено от нерви в момента :))
Сигурно ти е нервно и за това си влязла в нета, да поразпуснеш малко и да си го изкараш на някого чрез иронична забележка :)))

А може и да греша, знам ли :))) Всичко е една голяма Мая :)))



Тема Re: аз!нови [re: Psiii]  
Автор jumblies ()
Публикувано16.11.08 19:20



не ми звучи така ... за друго идеше реч и ти го ловна



aмъ не изпускаш образа си да му се невиди що ти е



Тема Re: аз!нови [re: jumblies]  
Автор Psiii (майстор)
Публикувано16.11.08 19:45



Извинявай ако те разочаровам :))
Не мога да бъда друга, защото това съм аз, без маса и грим и в реала и във виртоала :)) Нямам необходимост да съм друга :)))

А на теб за какво са ти тези маски??? Не те ли натоварват и не се ли губи истинската ти индивидуална същност в тях??? Не се ли харесваш каквато си, че ги слагаш, за да си една от многото?

Това са въпроси от сорта на тези на Хамлет: Да бъда или да не бъда. Това е въпросът."





Тема Re: Как обичате ???нови [re: Psiii]  
Автор Psiii (майстор)
Публикувано20.11.08 10:55



Няма правилен и грешен отговор.
Въпроса не е дали правим нещата правилно или грешно.

Просто помислете за това, как обичате, какво давате и то има ли цена или е безценно? И какво предизвиква тя в другите? Оттам можете да прецените с какъв тип любов най-често подхождате и според тора дали ви харесва реакцията да разберете дали проявявата точната любов към точните хора.
Такива ми ти работи. Все човешки и пълни с грешки, които трябва да поправяме, защото иначе живота щеше да е скучен :)



Тема Re: Как обичате ???нови [re: Psiii]  
Автор Kvazimodka (непознат )
Публикувано20.11.08 20:05



Братска.
По въпроса "правилно или погрешно" - мисла, че няма погрешна любов. Любовта или я има, или я няма.
Родителската и еротичната /според мен/ са плод на инстинкти.
За мен любовта означава да разбираш някого, даже без думи. Да си готов за него да влезеш в огъня. Както се казва в една песен на Георги Христов "даже и в гроба да знаеш, че някой рови земята - да те измъкне"...



Тема е па ...нови [re: Kvazimodka]  
Автор Пaтoшek (♥)
Публикувано20.11.08 20:14



... нали за т'ва си издирвам една ... дето с нея владеем телепатиятъ





Тема Re: Как обичате ???нови [re: Kvazimodka]  
Автор Psiii (майстор)
Публикувано22.11.08 16:30



Братската любов е между равни и точно за това се приема, че е основа за една истинска и пълноценна връзка :))
Напълно съм съгласна, че няма правилен и грешен начин, просто дълбочината на чувствата е различно дълбока и изразителна :) и от там и продължителноста също има свое измерение :)



Тема Re: Как обичате ???нови [re: Beautiful]  
Автор Psiii (майстор)
Публикувано23.11.08 17:07



Искаш да кажеш, че любовта за теб е химическа реакция на мозъка???

Въпреки, че много бъркат любовта именно с това и за това му казват "кьоравата неделя" :))




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.