Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:13 28.04.24 
Контакти
   >> Любов
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Не мога да намеря любовтанови  
Автор Beautiful (girl)
Публикувано17.11.08 20:30



На повече от 30 години съм и все още не съм намерила любовта:( Не че не съм имала гаджета, но те все се оказват неподходящи или да си го кажем направо - грешен избор. Не знам как привличам само мъже с вредни навици и ги търпя по повече от две години без да имам куража да взема решение за раздяла само и само да не остана сама....Не знам, вече, какво да правя. Очаквам мнения и предложения.



Тема е па Доби ...нови [re: Beautiful]  
Автор Пaтoшek (♥)
Публикувано17.11.08 20:36



... нищо ти немъ

... азъ пък е намерих без да съм е търсил ... но е прогоних понеже не знаех к'во дъ е прая



Тема Re: е па Доби ...нови [re: Пaтoшek]  
Автор Beautiful (girl)
Публикувано17.11.08 20:41



това не е решение на проблема ми, но поне ме развесели
Не можеш ли да си я върнеш? Късно ли е?



Тема Re: Не мога да намеря любовтанови [re: Beautiful]  
Автор File99_ (оперативная )
Публикувано17.11.08 20:45



И аз съм в сходно положение като теб. Мисля, че трябва да се запознаем. Ето ми снимката -








Тема Re: Не мога да намеря любовтанови [re: File99_]  
Автор Beautiful (girl)
Публикувано17.11.08 20:48



Еми, приятно ми е да се запознаем:)



Тема дъ речем чи ...нови [re: Beautiful]  
Автор Пaтoшek (♥)
Публикувано17.11.08 20:49



... когато човек се съсредоточи върху нещо си ... то или не го постига или го постигъ с много зор и мъки

... т'ва става така понеже му е сложил цена, която е придала тежест, която пък от своя страна е повлекла свободатъ Ако не търсиш лубофтъ на всяка цена, а се впуснеш плавно и свободно у всека връзка ... то мое би шъ получиш т'ва, което искаш ... посто не му слагай цена - за дъ го оцениш

... иначе не знам дали е късно ... по принцип рано или късно ще е потърся ... е разбира се ако не срещна друга по пътя дето шъ измина



Тема Re: Не мога да намеря любовтанови [re: Beautiful]  
Автор File99_ (оперативная )
Публикувано17.11.08 20:53



И на мен ми е приятно да се запознаем. Кажи нещо интересно за себе си.





Тема Файло ...нови [re: File99_]  
Автор Пaтoшek (♥)
Публикувано17.11.08 20:57



... тая снимкъ стана вече легендарна

... нъ повече ут 10 години е бря ... дай нещо по актуално



Тема Re: Файло ...нови [re: Пaтoшek]  
Автор File99_ (оперативная )
Публикувано17.11.08 20:57



Не съм се променил от тогава.



Тема Re: дъ речем чи ...нови [re: Пaтoшek]  
Автор Beautiful (girl)
Публикувано17.11.08 21:00



Аз не съм се съсредоточила. В момента даже съм в поредната безперспективна връзка и вече, май, нищо не търся...така съм се оставила на течението, че съм си казала...ох, няма значение какво. Важното е че нищо не търся, вече. Просто се чудя защо перспективните мъже не ме харесват. Улегнали и порастнали мъже, какво харесвате? Как да ви привлека? Такива мъже по срамежливи ли са и дали изчакват жените да направят първата крачка?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.