Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:47 24.05.24 
Контакти
   >> Любов
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Не мога да намеря любовтанови [re: Beautiful]  
Автор Haннa (ентусиаст)
Публикувано18.11.08 12:03



Мацка, що така се мъчиш и губиш време с разни малоумници

Ако си си изяснила какво точно искаш и това не е в сферата на идеалните миражи -бегай го търси деНе са нужни години да прецениш някой - аз го прецених за 3 месеца и това ме доведе до 12години щастливо живеенеПожелавам ти го



Тема Re: Не мога да намеря любовтанови [re: Beautiful]  
Автор Psiii (майстор)
Публикувано18.11.08 12:36



Първо си изясни точно, какво търсиш в един мъж. След като си направила портрет на такъв мъж разбери този типаж, какви търси в една жена.
След това просто стани идеалната жена за такъв мъж и "тръгни на лов" :))
Така ще си знаеш цената и ще знаеш какъв ловец търсиш :)

Явно е, че в момента определено има нещо в теб, в твоето поведение, което привлича този тип мъже, който е "грешен избор".

Ти си вече зряла жена и би трябвало да можеш да си знаеш цената :))) Защото всеки зрял стойностен мъж харесва жена с характер, която знае какво иска, а не красива безхарактерна кукла, която го гледа право в очите и чака да й каже какво да прави или мамче, което го преследва, за да му каже да се облече дебело, да си изяде закуската и т.н., а още по малко някоя жрица на любовта в леглото и девица извън него.
не че мъжете не харесват тези типажи жени, но никой зрял мъж не се жени за тях:)))))

Та твоето решение е в теб. Намери това, което привлича погрешните и го премахни и на негово място сложи това, което привлича правилните :))
И това, което те карам да променяш, не си самата ти, а твоето поведение и вяра в себе си.:)



Тема Re: Не мога да намеря любовтанови [re: Haннa]  
Автор Beautiful (girl)
Публикувано18.11.08 12:39



Wishing and hoping and thinking and praying
Planning and dreaming each night of his charms
That won't get you into his arms
So if you're looking to find love you can share ....

http://www.youtube.com/watch?v=dJ-MVAzdUK4



Тема Re: Не мога да намеря любовтанови [re: Beautiful]  
Автор little red riding hood ()
Публикувано18.11.08 13:10



В какъв смисъл изчезва? Но не се е държал зле с теб?

Какви може пък да са тези "вредни навици, които нормалните хора не биха търпяли"? Алкохол? Хазарт? Какво?

Разкажи какъв си го представяш променен?



Цветя, дървета, горски птички
приятели със мен са всички


Тема Re: Не мога да намеря любовтанови [re: little red riding ho]  
Автор Beautiful (girl)
Публикувано18.11.08 13:39



Трудно е за обяснение...малко странна връзка имаме...уж, знаем, че нищо няма да излезе от нея, но аз много държа на него въпреки вредните му навици от характера на изброените от теб (макар да не са точно те). Изчезва като се отдава на тях. Сваля се с други жени като обяснава поведението си с това, че ме обичал, но тъй като се страхувал, че ме губи, гледал да се подсигури за по-нататък (сваляйки други, за всеки случай

). Ревнува ме (това е наистина интересен факт, имайки предвид неговото държание).

Май не знам точно как да си го представя променен. Просто искам наистина да почувстам, че е с мен. Имам чувството, че ме държи само за единия ....
Не разговаря с мен за нещата от живота и имам чувството, че ако му се обадя с някакъв проблем, който бих искала да обсъдя с близък човек, то му досаждам. Не го чувстам сродна душа, макар като съм с него да ми е страшно спокойно и отпускащо. Не мога да разбера с мен ли е или не е с мен. Един ден се чувстам страхотно с него и той го показва, на другия - все едно, нищо не е било предния ден



Тема Re: Не мога да намеря любовтанови [re: Beautiful]  
Автор little red riding hood ()
Публикувано18.11.08 13:56



Ужасно объркано. По принцип в една връзка допустимите граници се определят от двамата и това, че той се подсигурява, пък те ревнува е от части и защото ти си го допуснала да бъде така. Може би просто трябва да разбереш какво правите заедно, да поговорите и да се изясните кой какво изпитва към другия и какви намерения имате. Обаче напълно честно. И вече можеш да кажеш какво не ти харесва и че ако той държи на това между вас някои неща трябва да се променят, а ако не държи, то да си признае и да те пусне да намериш това, от което имаш нужда другаде.

Ти каза две противоположни неща общо взето- в смисъл това, че те ревнува и това, че се чувстваш страшно спокойно и отпускащо. Второто е много хубаво. Но явно на теб не ти е достатъчно? А първото - "ревнува този, който се страхува да загуби това, което не заслужава" - не знам кой го е казал... обаче в повечето случаи е доста вярно.

Имала си и други връзки - тогава подобни ли бяха проблемите?



Цветя, дървета, горски птички
приятели със мен са всички


Тема Re: Не мога да намеря любовтанови [re: little red riding ho]  
Автор Beautiful (girl)
Публикувано18.11.08 14:16



ДА. Проблемът е, може би, че се хващам с по-слабо образовани от мен мъже. Не съм кой знае колко интелигентна, но те определено са били по-глупави. Настоящият ми приятел е доста поназнайващ и затова ми е добре с него. Може да се научи нещо от него, но не знам какво иска от тази връзка. Опитвала съм да говоря с него, но само казва, че не му се говори за това и че иска да е с мен и това е важното. Говорили сме и затова, че ако иска да съм с него, то трябва да промени някои свои навици и обещава, че ще го направи от утре, което никога не идва.



Тема Re: Не мога да намеря любовтанови [re: Psiii]  
Автор Beautiful (girl)
Публикувано18.11.08 15:09



Благодаря на всички! Много ми помогнахте! Сега трябва само да приложа съветите ви.....



Тема Re: Не мога да намеря любовтанови [re: Beautiful]  
Автор little red riding hood ()
Публикувано18.11.08 15:53



Зависи какво искаш от живота и дали ти е достатъчно да сте заедно по този начин за момента или държиш на нещо сериозно, някой различен и тнт.

Защото то най-сигурното нещо по принцип е промяната - все нещо ще стане и или ще задълбаете, или ще се разделите. Все някога. Въпросът е сега хубаво ли ти е или не ти е достатъчно и имаш нужда от някаква перспектива за бъдещето? Това сама можеш да си го решиш за себе си - просто само ти можеш да се усетиш от какво наистина имаш нужда и кое е добре за теб, а кое ти вреди. И после просто да задействаш чувството си за самосъхранение, или пък просто да се оставиш на течението - ти си знаеш.

Хахаха, е ако си ги мислила за по-глупави от теб, какво си намирала в тях тогава?

Кажи за какви навици става въпрос, защото това е много съществено - то си е част от него и ако го обичаш следва да го приемеш, но ако става въпрос за наркотици или жени и тнт. то няма как да си затвориш очите. Всъщност писа, че си влюбена в него, а обичаш ли го? Защо не напишеш или поне не си припомниш за себе си в какво точно в него си се влюбила, как бяха нещата в началото и кое е повече - хубавото или лошото?



Цветя, дървета, горски птички
приятели със мен са всички


Тема Re: Не мога да намеря любовтанови [re: little red riding ho]  
Автор Beautiful (girl)
Публикувано18.11.08 15:59



Не знаех за вредните навици, влюбих се, после разбрах... Мислех, че може би би могъл да се откаже, щом се е въздържал в началото, но все така си върви...периоди, в които всичко е ОК и периоди, в които се лутам и търся верния път....




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.