Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:52 27.06.24 
Контакти
   >> Любов
*Кратък преглед

Тема моля помогнете ми :(нови  
Автор eлитy (непознат )
Публикувано29.10.08 18:52



Ако ви напиша всичко 1. аз ще пиша цяла вечност и 2. на вас няма да ви се чете, но ще ви разкажа най-важното !!! В момента аз съм 7 клас, но да започна от начало ... В края на 6 клас някаде Април месец имаше зелено училище за 4 дена. Аз разбира се отидох :). Беше много забавно ... но на първата вечер разбрах, че едно момче от другия клас е говорил нещо за мене, че съм била хубава и такива неща. А аз дори не го познавах, но бях писала една валентинка ебавка от него за едно друго момиче. И така с течение на обсоятелствата на втория ден от зеленото вече си говорихме :). А да му бяхте видяли изражението, когато разбра, че аз съм писала валентинката :Д. Но да продължа. Аз първоначално не го харесвах, но след няколко седмици усазнах, че и аз чувствам нещо към него. Започнахме да се виждаме да си говорим и да се даржим като приятели, когато той разбра, че го харесвам. Всичко беше много яко ... но когато ми предложи аз нищо не казах... защото колкото и тъпо да ви се струва той беше приятел с хора, които ме мразеха и нейсках да го скарвам с приятелите му! Опитвах се да подтисна чувствата си към него ... дойде лятната ваканция и някъде Юни месец той ми писа едни глупости, че си има гадже и такива ... после пък каза, че не е писал той ... незнаех на какво да вярвам за това реших да го забравя и не мислех почти за него до ... деня на 15 Септември когато го видях отново чувствата ми се варнаха колкото и тъпо да звучи ОБИЧАМ ГО !!! Проблемът е там, че аз изпуснах шанса си сега той харесва друго момиче ... А аз съжалявам найстина, че така се получи... всеки път когато ми се прийска да му кажа това, което чувствам нещо в мен ме спира. В крайна сметка изобщо има ли смисъл ???



Тема Re: моля помогнете ми :(нови [re: eлитy]  
Автор бeзпътeн (обективен)
Публикувано29.10.08 22:13



Няма абсолютно никакъв смисъл.





Тема Re: моля помогнете ми :( [re: eлитy]  
Автор PPP (една)
Публикувано30.10.08 16:38



Когато искаш нещо, просто казвай истината. Това е най-прекият път. Щом го харесваш, кажи му го. Въпреки, че на вашата възраст не може да се говори за любов, това са просто пубертетски заигравки. Не си го слагай на сърцето. Ще се появи нов човек!





Тема Re: моля помогнете ми :(нови [re: PPP]  
Автор eлитy (непознат )
Публикувано31.10.08 14:24



Еми ... да ти кажа от една страна вярно, е че неможе да говорим за любов, но аз само си знам какво изпитвам към него... Но всеки път когато се опитам да му кажа нещо ме спира ии незнам ... но съм сигорна, че това не е само заигравка



Тема Re: моля помогнете ми :(нови [re: eлитy]  
Автор Ringer (пристрастен)
Публикувано31.10.08 20:50



Вариант 1. Отиваш при него и му признаваш какво изпитваш. Какъвто и да е резултатът, до 3 дни (макс) ще е минало.

Вариант 2. Знаеш, че ще ти мине, но не знаеш кога. Направи си списък на 5 момчета, които харесваш, естествено, този ще е на първо място. Фокусираш се върху втория и почваш да си втълпяваш колко ти харесва. Може и да проработи. :)

Вариант 3. Нещата ти харесват такива каквито са. Пиши стихове. :)



Тема Re: моля помогнете ми :(нови [re: Ringer]  
Автор LoWe !s Pa!n (Обичам ТЕ)
Публикувано31.10.08 21:15



ммм мерси ще пробвам 1 и 2 вариант ... третия не ми харесва .

... проблема ми е с 1 варянт секи път нещо ме спира да му кажа какво изпитвам ... питам се дали има смисъл ...



Тема Re: моля помогнете ми :(нови [re: LoWe !s Pa!n]  
Автор blood2 (член)
Публикувано01.11.08 11:10



Щом не иска да бъде с теб,щом не се нуждае от теб го забрави

Намери някои които те иска и се нуждае от теб,

тук не говорим за постоянната любов,за брака


Просто е, които не те иска не може да те обича





Тема Re: моля помогнете ми :(нови [re: eлитy]  
Автор pil4o (непознат )
Публикувано03.11.08 13:59



Здраст скъпа!


На твоите години и аз имах същия проблем. И аз като теб се срамувах да му споделя своите чувства. Знаех от приятели и от негови роднини че и той има интерес да го наречем, защото в тази възраст за любов е абсурдно да говорим (като пораснеш ще разбереш че тези които ти го обясняват по този начин са били прави), но не предприех абсолютно нищо от срам . Ние се виждахме всяко лято когато си ходех на село. И какво мислиш, че се случи? Една вечер се приготвяхме да ходим на гости в тях и аз както винаги се опитвах да изглеждам добре и о уууууууууу-жас чувам неговия глас и поглеждам през прозореца той обясняваше на една приятелка,че я обича, а за капак на всичко ги видях как се целуват под прозореца ми. За това или му сподели чувствата си веднъж завинаги или го забрави.Тази история се случи с мен между 5 и 7 клас.
Решавай какво искаш и ако това е да му кажеш за чувствата ти и да се изясните има само два варианта: 1.И той споделя чувствата ти и сте щастливо "влюбени" или 2. Той ти казва,че не иска да те вижда след всичко, ти плачеш два- три дни и се ориентираш към следващия пич на хоризонта.
Ако сте заедно това все пак не означава,че е за цял живот.
Късала съм с три момчета, но никога и с никой не съм оставала приателка след това. Поучих се от грешки е си и сега съм щастливо влюбена в едно момче, с което съм готова да споделя живота си. За това не се самосъжалявай, а се учи от грешките си, за да не ги повтаряш в следващите си връзки и никога не се захващай с някой който виждаш, че е неподходящ като одавни за сламка само, за да покажеш на прателите си, че и ти може да имаш гадже. Остави любовта да те намери и ти да вникнеш в нея. Надявам се да съм ти била полезна и да не съм те отекчила с глупости Аре чао и ако има някакво развитие пиши (за теб каквото и да е ще е положително) ако той не иска да е с теб губи само той и не те заслужава




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.