Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:54 30.05.24 
Контакти
   >> Любов
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Лубовни терзаниянови  
Автор Ayт ъф cпeйc (непознат )
Публикувано11.09.08 09:38



Виждам, че бая си споделяте в клубчето. Иска ми се и аз малко, макар че не ми се отдава много. Но все пак.

Начи по тфа време на годината винаги ме обземат лубовните терзания. Може през годината да се влюбя в 1000 човека (shame, shame on me). И да се срещам с тоя оня, но по тфа време на годината стафа нещо друго.

Мислъ, че почвам да се истерясвам. Започва много да ми липсва човека дето най-много го обичам. Само него обичам така.

Какво да правя? Защо през другото време се влубвам в други? Защо си мисля за други? Защо искъм да съ женя за други? Чувствам се тъпо, чувствам се виновно, чувствам, че ми липсвааааааааааа Дали е защото не сме заедно? Дори сега си мисля за други. Но явно няма друг начин. Все се опитвам да направя така, че да сме заедно, но все се отдалечаваме, имам чувството, че колкото повече се опитвам, толкова повече не става.

Все едно, есен е и ми се иска да го видя. Дали нещата не се прецакват от прекалената ми скромност.

Дайте някъв съвет, защото чувствам, че патешката ми глава пак ще тръгне в някаква неправилна посока. А повярвайте, грешните пътища са много, а верният е само един.



Тема хахахахаха .............нови [re: Ayт ъф cпeйc]  
Автор Davy Jones (♥)
Публикувано11.09.08 10:06



... ти к'во си бря?





Тема Re: хахахахаха .............нови [re: Davy Jones]  
Автор Ayт ъф cпeйc (непознат )
Публикувано11.09.08 23:09



тфое женску подобие








Тема е па .............нови [re: Ayт ъф cпeйc]  
Автор Davy Jones (♥)
Публикувано12.09.08 08:55



... азъ съм моно-гамен ... ъ ти си поли-гаменкъ





Тема Re: хахахахаха .............нови [re: Davy Jones]  
Автор Пъpпъл (Тиха на Й.)
Публикувано12.09.08 10:15



извънземно е, не си ли личи.



За твойто тихо идване, което
все още в мен отеква като гръм...


Тема Re: ето как стоят нещата ............. [re: Davy Jones]  
Автор Ayт ъф cпeйc (непознат )
Публикувано12.09.08 12:09



говорех ти за стилъ на писане.

а пък това, което ти наричаш "моногамия", мен мноу ме съмнява да е точно това, което аз наричам моногамия.

с две думи, може да си моногаменъ, но си всъщност полигамен, докато аз мое и да съм полигамна, но съм всъщност моногамна, :P

освен това не съм гаменкъ......








Тема Re: хахахахаха .............нови [re: Пъpпъл]  
Автор Ayт ъф cпeйc (непознат )
Публикувано12.09.08 12:10



личи си, мъ не знаиш как да предположиш





Тема Re: Лубовни терзаниянови [re: Ayт ъф cпeйc]  
Автор Cruel_lntention (изгубен)
Публикувано12.09.08 12:25



Грешните пътища са като детелина на магистрала, връткат се, връткат се и все към верният, само един път- магистралата ги влече.
Всички пътуваме по магистралата, даже и извънземните ;), само внимавай да не губиш много време по кръговото, че магистралата е дълга, а живота кратък!:)

Every now and then I fall apart


Тема да-да .............нови [re: Ayт ъф cпeйc]  
Автор Davy Jones (♥)
Публикувано12.09.08 17:53



... полигамнъ гаменкъ си с гуменки



... я си признай колко мъжки сърца си разбилъ



Тема 100% .............нови [re: Пъpпъл]  
Автор Davy Jones (♥)
Публикувано12.09.08 17:54



... е зодиъ близнаци






Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.