Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:21 23.06.24 
Контакти
   >> Любов
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Изневяра ли е?нови  
Автор sumnenie (непознат )
Публикувано10.09.08 20:19



Считате ли за изневяра емоционалната изневяра - просто сближаване, нещо повече от приятелство, увлечение и дори влюбване.
В моя случай моят приятел стана много близък с една колежка - то не беше споделяне, привързаност, подаръци с повод и без повод, изненади... но без секс!
Въпросът ми е към жените в клуба - права ли съм да искам да прекратят тези взаимоотношения? Има ли според вас елемент на изневяра или само секса с друг партньор се смята за изневяра?



Тема Re: Изневяра ли е?нови [re: sumnenie]  
Автор zwerfster ()
Публикувано10.09.08 21:43



то не беше споделяне, привързаност - Ми ти къде си?
що не си споделя с тебе?

подаръци с повод и без повод, изненади... а за тебе подаръци с повод и без повод, изненади има ли? или ти си за свирките а другата е за емоциите?


права ли съм да искам да прекратят тези взаимоотношения? не си - на сила хубост не става - питай го за споделянето какво му пречи да си споделя с тебе



Тема Re: Изневяра ли е?нови [re: sumnenie]  
Автор Myth (ми аз ако знаех)
Публикувано10.09.08 22:01



Ебаси ситуацията, ти ме хвърли в размисъл, не съм убеден дали е изневяра, но да права си да поискаш да прекрати този тип отношения, ако твърди, че те обича и държи на теб, не би трябвало изобщо да те кара да си задаваш подобни въпроси. Съвсем отделен е въпроса, който възниква, каква е причината да се получи това. Мен ако питаш силно е хлътнал човека и иска секс, ама колежката не му връзва иначе отдавна или да те е напуснал или да ти е изневерил. Това си е изцяло мое мнение, но съм на 100% сигурен. Ти си решавай, какво ще правиш или го зарязваш или се бориш за любовта си ако мислиш, че си струва, обаче бъди готова да понесеш много болка и нерви, а дали ще има успех.... И не ме питай, как да се бориш и какво да правиш аз самият незнам, всеки го прави по различен начин.

каквото и да си мислиш, може и да не вярно ;-)


Тема Re: Изневяра ли е?нови [re: zwerfster]  
Автор sumnenie (непознат )
Публикувано10.09.08 22:18



Разбира се, че споделя и с мене и сме страшно близки; има и подаръци и грижи и така нататък. Но точно от това най-много ме заболя: с поведението си към нея някак си я приравни към мене... не знам дали ясно се изразих





Тема Re: Изневяра ли е?нови [re: sumnenie]  
Автор miata (добронамерен)
Публикувано10.09.08 22:27



Със или без секс, какво значение има? Неприятно е,че той е емоционално и интелектуално свързан с нея. Мисля,че се влюбва в момента.
Поговори с него и помисли какво трябва да промениш, ако го обичаш.



Тема Re: Изневяра ли е?нови [re: Myth]  
Автор sumnenie (непознат )
Публикувано10.09.08 22:33



Myth, ти си прав: тя не му върза - просто си й беше приятно някой да я ухажва. Откъдето и причината да се получи това - нараненото мъжко его.


Колкото повече ти се дърпа някой, толкова повече хлътваш или нещо такова. Ако въпросната дама му беше пуснала и аз не смея да си помисля какво щеше да стане. Хубавото е, че всичко свърши той напусна тая работа, накарах го да прекрати всички контакти с нея и така. Болката обаче си остава... И с доверието нещата се скапаха абе ...



Тема Re: Изневяра ли е? [re: sumnenie]  
Автор Coнaтa (PhD)
Публикувано10.09.08 22:37



Като е свършило всичко, за какво я пишеш тая тема тук?

...And never again will my letters start
sadly, or in the depths of winter...


Тема Re: Изневяра ли е?нови [re: miata]  
Автор sumnenie (непознат )
Публикувано10.09.08 22:45



Знам ли какво значение има ... нали казват, че сексуалната изневяра по-лесно се прощавала на мъжете. След като напусна работата, беше не само емоционално свързан, ами и беше в нервна криза и депресия

, че тя не му се обаждала по тел., не се интересувала от него, въпреки всичко което е направил за нея .... Абе ужас какво да разправям... Не съм измислила още какво да променя. Заедно сме от повече от 4г. Много се обичаме и много неща преживяхме заедно. Но трябва ли да приема факта, че човекът ще бъде прекалено сърдечен и дружелюбен към колежките си. Иначе ще трябва да си търси работа, на място където работят само мъже



Тема Re: Изневяра ли е?нови [re: Coнaтa]  
Автор sumnenie (непознат )
Публикувано10.09.08 22:49



Пиша я, щото още съм на тръни. А и да чуя повече мнения за това. Премного ми дойде тая ситуация за моята възраст и житейски опит



Тема Re: Изневяра ли е?нови [re: sumnenie]  
Автор Coнaтa (PhD)
Публикувано10.09.08 22:52



Ти не искаш да знаеш дали това е изневяра или не, просто си търсиш повод да го зарежеш, защото така като те чета, с такива впечатления оставам. Поздравления, във виртуален интернет форум ще намериш много основания точно за това.

...And never again will my letters start
sadly, or in the depths of winter...



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.