Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:12 03.07.24 
Контакти
   >> Любов
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема ???нови  
Автор Aardel (независима)
Публикувано03.09.08 22:37



Напоследък ми се върти един и същ въпрос в главата...има ли нещо вечно?Може би всичко започна когато видях една приятна възрастна двойка хванати за ръчичка и в погледа им лечеше,че са запазили онази тръпка и до ден днешен...не ми се иска да вярвам ,че накрая остава само уважението

но може би това се дължи на факта,че съм непоправима романтичка,тва си е болестно състояние



Тема Re: ???нови [re: Aardel]  
Автор kъcмeт (непознатa....)
Публикувано03.09.08 22:40



Че то и приятелството си е доста сериозна форма на любов де.





Тема Re: ???нови [re: kъcмeт]  
Автор Aardel (независима)
Публикувано03.09.08 22:44



А,ето ти нещо вечно!Но въпреки това имах в предвид онази любов...





Тема или пък ...нови [re: Aardel]  
Автор Davy Jones (♥)
Публикувано03.09.08 23:18



... съ умували как да си поделятъ пенсиятъ ... за бисквити ли по напреде или за кисело мляко





Тема Re: ???нови [re: Aardel]  
Автор _69__ (Упcapин)
Публикувано03.09.08 23:40



видях една приятна възрастна двойка хванати за ръчичка и в погледа им лечеше,че са запазили онази тръпка и до ден днешен...
Може секса да им е добър, знае ли човек .....



Тема Re:Еми тя онази....нови [re: Aardel]  
Автор kъcмeт (непознатa....)
Публикувано03.09.08 23:43



Не започва ли истинската любов именно с приятелство и доверие, или се влюбваш в представата за човека насреща и очакванията, които имаш от него?

Ако момчето не ти е и другарче...ми какво ше си кажете между туровете бе, човек.....или айде тогава ще сте изморени, но ако идете на пицария нали все за нещо трябва и да си полафите...се пак.

Няма нищо по-страхотно от секс и гушкане и лаф с приятел





Тема Re: Мхм... [re: _69__]  
Автор kъcмeт (непознатa....)
Публикувано03.09.08 23:58



Гледах в нета между стари.....мамма мия....



Тема Re: Мхм...нови [re: kъcмeт]  
Автор _69__ (Упcapин)
Публикувано04.09.08 00:01



Извратеняк ........





Тема Re: Мхм...нови [re: kъcмeт]  
Автор kъcмeт (непознатa....)
Публикувано04.09.08 00:06



ИзвратенЯЧКА.



Тема Re: ???нови [re: Aardel]  
Автор БapбapeлaМодератор (петата стихия)
Публикувано04.09.08 00:08



Не само уважение , но привързаност , особено като са осъзналли че човешкия живот тук е крайна величина . Оставили са зад гърба си всичко негативно в живота им досега , радват на всеки ден, който имат възможност все още да са заедно.

Някъде бях чела ( поначало рядко помня, кое къде съм чела ) , че когато човек остарее и с напредване на годините, все повече се радва на всеки нов ден , на малките неща .

знаеш ли какво чета на един от паметниците, покрай който минавам всеки път отивайки на гробищата ' Да виждаш Слънцето е привилегия ' .




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.