Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:43 06.07.24 
Контакти
   >> Любов
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Как да спечеля мъж с неясна връзка?нови  
Автор polimnia (непознат )
Публикувано12.08.08 23:32



Хорааааа, кажете ми как да постъпя? Харесвам един мъж, който също има нещо към мен. Но има недовършена неясна дългогодишна история...Контактите ни са безумно сетивни и красиви, усещаме се само с поглед...Но не знам - да се боря ли, като заема активна страна и се опитам да игнорирам другата,( която по думите му не го подкрепя и не знае какво да прави), да се изолирам ли, разчитайки на Закона на джунглата, т.е. бягаш, гонят те....Много го искам, но не знам дали да атакувам, или да играя женски номерца??? Очаквам мнението и на жени, преборили се за любовта си, както и от мъже, за да се опитам да намеря решение...



Тема Re: Как да спечеля мъж с неясна връзка?нови [re: polimnia]  
Автор zwerfster ()
Публикувано13.08.08 00:08



Контактите ни са безумно сетивни и красиви, усещаме се само с поглед... Но не знам - хвърляй ези тура
Но има недовършена неясна дългогодишна история... с другата,( която по думите му не го подкрепя и не знае какво да прави) и понеже не го подкрепя и не знае кво прави историята се е оказала дългогодишна .....

питай в разведени - там са професионалистите
Много го искам, но не знам дали да атакувам, или да играя женски номерца??? из*укай го и ще се успокоиш или просто се хвани за косите и се измъкни от въображението си - създай си друг измислен герой в не толкова комплицирана ситуация



Тема Re: Как да спечеля мъж с неясна връзка?нови [re: polimnia]  
Автор PPP (една)
Публикувано13.08.08 09:57



Определено му дай знак, че си готова за нещо по-специално.
А ако наистина го искаш много, бъди активна. То ще си покаже. Твърде вероятно е връзката му да е изчерпана.
Има риск обаче да не е готов за дълготрайно обвързване отново, а просто да има нужда да опознае други жени, да поскита...
И си слагай спирачка на чувствата, че разочарованията са много болезнени...



Тема Re: Как да спечеля мъж с неясна връзка?нови [re: polimnia]  
Автор sandrus (приятел)
Публикувано14.08.08 00:47



Ако желанието ти е голямо....атакувай и не се притеснявай,но прецени силите си и ситуацията,защото прошка няма ,ако се издъниш
Ще ти остане голяма следа в живота



Тема Re: Как да спечеля мъж с неясна връзка?нови [re: polimnia]  
Автор 4erveno_nebe (заблуден метеор)
Публикувано15.08.08 02:09



Доклокко е неясна връзката му изобщо не ясно





Тема Не. Стой встрани.нови [re: polimnia]  
Автор Bambi* (*Bambina)
Публикувано18.08.08 15:20



Остави му инициативата. Притиснеш ли го, губиш го моментално.



Тема Re: Как да спечеля мъж с неясна връзка?нови [re: polimnia]  
Автор fidgety (fury)
Публикувано19.08.08 14:20



Набивай си камшика и не се обръщай назад, поне докато неясната дългогодишна история не стане по-ясна и бивша. Това с неподкрепянето го забра'и, нали все нещо трябва да измисли като мотив що примира да кръшне. Ако толкова зла и неориентирана е била другата, нямало да стане дългогодишна историята.
От друга страна, ако си на фазата на кратка любовна забивка, действай, моментът е подходящ.

La donna e mobile


Тема Re: [re: polimnia]  
Автор himbeer (седмият елен)
Публикувано22.08.08 13:08



По-добре си намери друг. Като те чета, ми се струва, че не си типа жена, която би понесла развитието на подобно взаимоотношение.

Сега малко от другата страна:

С моя бившия, бащата на дъщеря ми, нямаме почти никакъв контакт.Чуваме се 2 пъти в годината. Той имаше приятелка, едно момиче като теб. Преди 2 години долетях до там, не му се обадих през цялата седмица, в която бях в България и на предпоследният ден му написах един смс, за да се "отбележа"

И какво става, уговаряме се да се видим, срещнахме се и с негови приятели, които аз познавам, после ходихме и до у тях (не съм имала нищо с него). И чак накрая ми каза,че имал приятелка, защото видях нейни неща. Няколко дни по-късно вече не бяха заедно.

Представи си,че историята с това неопитно момиче беше се развила по друг начин, това щеше да и обърка целия живот.

Сега той има женена приятелка, т.е. той й е любовник и мисля, че неможе да си сторим кой знае какво, всеки си има своя живот



by himbeer


Тема Re: Как да спечеля мъж с неясна връзка?нови [re: polimnia]  
Автор дpyraтa (непознат)
Публикувано22.08.08 14:14



А знаеш ли дали е истина това, което ти казва? Пишеш: има недовършена неясна дългогодишна история...

каква ли е истината???
Малко личен пример: аз бях от другата страна, т.е тази, която не го подкрепя и не знае какво прави /според него, пред нея/...... и така доста време.
Аз съм от търпеливите и разбиращи жени / с мъж, категория кръшкач/. Знам, че някои никога не се променят и никога не съм обръщала внимание на краткотрайни забежки, но в един момент установих, 4е той поддържа постоянна връзка с друга. Първо се опита да лъже: старо гадже, пием кафе, тя се развежда, има нужда от разговори, тя не зна4и нищо за мен....... нали знаеш колко те обичам, ти си вси4ко за мен, спирам да се виждам с нея щом това те дразни. Типичните мъжки обяснения и оправдания, на които се смееш още докато ги чуеш и така няколко месеца. В същият момент на нея и се обяснява как ние сме разделени, не живеем заедно, дори не се виждаме, аз не го разбирам, нямаме допирни точки........а той всеки ден си се прибира в къщи и семейния живот е просто супер. Съответно тя започва да се надява на нещо повече и срещите им зачестиха. С една дума: лъже мен, лъже нея и се кефи човека - бил егоист, каза по-късно. Иска хем жена в къщи, която да го гледа, хем постоянна любовница, за да не му се налага все да минава през фазата на свалката. След като изчаках достатъчно време, за да приключи връзката /доста усърдно обещаваше и нищо не правеше/ в един момент просто ми писна от лъжите му. Звъннах на поредната от списъка и си поговорихме Едни от първите и думи бяха: какво толкова ти пречеше това, че се виждаме и тормозеше човека след като вие бяхте разделени и не живеехте заедно. Сега нали всичко ви е ок? Какво толкова има........... Та се наложи да обяснявам, че ние никога не сме се разделяли и тя не му е била гадже както си е мислела, а поредната любовница
Съвета ми е да проучиш доколко са верни приказките, които ти говори. Доколко държи на теб или просто си поредната тръпка. За да не се обърнеш назад в един момент и да не съжеляваш за загубено време и възможности. Иначе ако го искаш тактиката да бягаш, за да те гонят е много сполучлива при всички мъже това има успех. А и в днешно време е много по-добре да си любовница, отколкото жена. Прецени си - и + , прочети мненията , но най-вече реши какво искаш за себе си. Не че това е лесно, особенно ако обичаш някой. Обикновенно в такъв момент мозъка не ратоти



Тема Re: Как да спечеля мъж с неясна връзка?нови [re: polimnia]  
Автор daotonapuh (непознат )
Публикувано22.08.08 14:36



Искаш да започнеш разни женски игрички ,за да го хванеш,нали? Е, какво удоволствие е такава победа?да хванеш един глупак по един глупашки начин.Ако търсиш по-зряла и сериозна връзка,ако човекът срещу теб е готов за такова нещо и заслужава такава връзка,няма да ти се налага да се държиш като въртиопашка. И тази негова "неясна връзка" доста ясна ми се струва...Струва ми се ,че този пич е от онези мъже,които са свикнали жените да се борят за тях,да ги преследват и така да им отнемат отговорността,която те по принцип не си падат да носят.На твое място ще се отдръпна и ще го оставя сам да подреди пъзела.Ще е хубаво да знаеш,че той е направил крачката,за да бъде с теб, а не ти да се правиш на еквилибристка.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.