Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:51 17.06.24 
Контакти
   >> Любов
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Що така бе Мименови  
Автор FALLENLOVE (непознат )
Публикувано04.07.08 21:02



Зравейте
Имах връзка с едно момиче близо 2 години. "Връзка" може би е твърде силна дума както се оказа в последствие. Сега вече не мога да кажа как е било през това време защото всичко се обърна на 180 градуса. Само мога да кажа че съм я уважавал не съм я нагрубявал или мамил. В крайна сметка се оказа че мацката си е намерила друг човек. И тук лошо няма. Щом си е намерила някои с които е по-щастлива. Не мога да разбера само защо не ми каза а трябваше да разбирам от други хора

До последно преди да разбера едва ли не ми се кълнеше че ме обича Не мога да ги разбера тези хора който тъкат на два стана така да се каже И това ми е въпроса. Не е ли по-лесно и честно да кажеш на човека с който си бил - ей така стоят нещата Не знам и аз вече. Знам само че ми е много обидно



Тема е то т'ва е известен синдром ..нови [re: FALLENLOVE]  
Автор notorious (♥)
Публикувано04.07.08 21:11



.. дето лови женориятъ по земята

... нарича се синдром на папагала - и се изразева в т'ва, че един папагал не пуска клона на който е докат не се захвани здраво за другия дето шъ се прехвърли

често срещано е ... имъ и начини да събориш женскатъ ... така, че да падне ... амъ не е препоръчително



Тема Re: Що така бе Мименови [re: FALLENLOVE]  
Автор _69__ (Упcapин)
Публикувано04.07.08 22:14



Вярвай ми, само можеш да се радваш за което.
Когато една жена подскача така, то със сигурност ще го направи пак. То си е просто характер. Дори ако се беше омъжила за теб, пак щеше да слага рога. А така след време, може да си любовника, който да и го слага, докато мъжа и се чуди кво става :)



Тема Re: Що така бе Мименови [re: FALLENLOVE]  
Автор Charleston (just happy)
Публикувано05.07.08 09:57



т'ва за прескачането от клон на клон...да хващаш единия, без да пускаш другия - важи за маймуните.
Някои хора не само с човешката биология са объркани, ами и със зоологията



Колкото до подобно поведение - ти печелиш! Такива хора са несигруни в себе си и търсят упора навън. Не е честно, нямат уважение и не им прави чест да постъпват така. Плюй и отмини!

Боли - да, но като се замислиш...какво да страдаш, заради някой, който не те оценява...Рискуваш да пропуснеш някой, който те заслужава




Тема тъй ся ...нови [re: Charleston]  
Автор notorious (♥)
Публикувано05.07.08 10:04



маймуните използватъ и ръцете и кракат си

... ъ папагалите само краката шотъ немат ръце



Тема Re: Що така бе Мименови [re: FALLENLOVE]  
Автор FALLENLOVE (непознат )
Публикувано05.07.08 10:55



Благодаря за подкрепата



Тема Re: Що така бе Миме [re: FALLENLOVE]  
Автор femina (Mис Kаприз)
Публикувано05.07.08 11:09



Бил си до себе си със страхлив човек. Познавам един дето не му стискаше да каже на малката си дъщеря и баща си, че се развежда, а трябваше да научат от други хора. След което даже не повдигна въпроса, а чакаше те да го попитат нещо по въпроса. Те не го попитаха и така не обсъдиха "случката". Оня мина между какпките, а на тях какво им е няма значение. Това са страхливците. Не е въпрос на пол, а на характер.

България - няма невъзможни неща!


Тема е чи ...нови [re: femina]  
Автор notorious (♥)
Публикувано05.07.08 11:18



... що зарад тех требе да крепи некъв си браг?

... те шъ съ против катъ винаги ... понеже съ част от общостадното мислене зъ размножаването нъ индивидите



Тема Re: е чи ...нови [re: notorious]  
Автор turnoff (непознат)
Публикувано05.07.08 11:35



имаш право да ти е обидно. не е честно спрямо теб, спрямо чувствата, които сте имали и спрямо времето което били заедно.
ще ти мине, повярвай ми!

а междудругото ти сигурен ли си, че тя си е намерила друг? потвърдила ли е? защото понякога тези другите може и да подвеждат.
а и какво означава -връзка силно казано-?
много често се оказва, че в едни отношения да не си мамен, нагрубяван и само уважаван въобще не е достатъчно.

Не ни остава време да обичаме хората, от това да ги съдим и критикуваме!


Тема Re: Що така бе Мименови [re: Charleston]  
Автор _69__ (Упcapин)
Публикувано05.07.08 11:37



Хареса ми това, което си написал.
Все пак, всеки трябва да си е самодостатъчен.И знам, че ако човек не остане на саме със себе си, да прецени какво и защо е станало, то шанса това да се повтори е огромен. Както се казваше в една притча "Има жени, които никога не са изневерявали, но няма нито една, която е изневерявала само един път"




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.