Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:09 23.05.24 
Контакти
   >> Любов
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Дали имам някъв шанс ?нови  
Автор ivo2O (непознат )
Публикувано03.06.08 16:48



Искам да ви разкажа нещо и според вас дали има някакъв шанс да излезе нещо.
Познаваме се с едно момиче горе долу 5-6 месеца, виждаме се почти всеки ден. Познавам се и с техните, някой приятели и ни бъзикат че ходим. Момичто имаше бал тази година на (19) години е. Цяла вечер в диското танци манци. С нея сме от един квартал но нарочно не искам да кажа името. Вечер като сме излизали някаде и е малко почерпена по някой път и до тях съм я изпращал, гушкаме се, ит, но всичко си е в границата на приятелството. С тяхните се познавам много добре дори сме излизал с нея и техните няколко пъти вечр. Аз съм спал в тях няколко пъти както и тя в нас. Според вас има ли някакъв шанс за нешо по сериозно. По някой път ми вика тоя си харесало оня си харесала, и не ми става много приятно, споделя си всичко с мен. И ми се иска нещата да тръгнат в друга посока, но незмам какво да правя до вчера приятели от днес нещо друго, направо незнам какво да права. А не искам да я изгуба като приятел. Аз съм година по голям от нея.



Тема Re: Дали имам някъв шанс ?нови [re: ivo2O]  
Автор Aшли (мошеничка)
Публикувано04.06.08 03:50



На мен това гушкане на изпращане ми звучи доста романтично


Хубаво е, че имаш съмнения и не си предприел решителна крачка, защото това ти дава ореол на леко дистанциран
Усещам, че при вас нещата от самосебе си ще се получат, сега чувствата постепенно кристализират...Дано не греша.



Тема Re: Дали имам някъв шанс ?нови [re: Aшли]  
Автор grizana (*******)
Публикувано07.06.08 22:33



Прекарвате много време заедно, за да се съмняваш дали ще продължи...дай повече бонус, за да разбере че тя е от значение за тебе...





Тема Re: Дали имам някъв шанс ?нови [re: ivo2O]  
Автор deltongo ()
Публикувано10.06.08 16:56



Щанс винаги има.Надеждата умира последна ,но винаги умира.
Започни по нейния начин.Харесах си онази,какво мислиш за тази ,ако си мъжката и приятелка скоро ще разбереш,и......ще занаеш какво да правиш.



Тема Re: Дали имам някъв шанс ?нови [re: ivo2O]  
Автор The Fallen Angel (олигозахарид)
Публикувано10.06.08 17:57



Стой до нея, но не рискувай да прецакаш приятелството ви. Поне за мен приятелите са прекалено ценни за да влизам в интимни взаимоотношения с тях. Ако тя предприеме нещо по тоя въпрос - то се е видяло, че ще става мазало, но иначе по-добре си бъдете приятели... В смисъл - надявам се, че не е само сексуалното ти привличане движещата сила в приятелството ви!?

Спри да гледаш на нея като на жена. Не я пожелавай и се огледай за някоя друга с която да си разменяте флуиди. Тъкмо и по реакцията й ще разбереш дали и тя изпитва нещо повече от приятелство



First they ignore you. Then they laugh at you. Then they fight you. Then you win.

Тема Re: Дали имам някъв шанс ?нови [re: ivo2O]  
Автор *W* (диво и бодливо)
Публикувано14.06.08 22:23



женската глава е нещо необятно...и не винаги е ясно какво става там


Попринцип жените сложат ли някой мъж в графа "приятел" от самото начало, трудно се излиза от там
Но първо трябва да разбереш дали си в тази графа

Обръщай внимание и на други жени



Тема Re: Дали имам някъв шанс ?нови [re: The Fallen Angel]  
Автор grizana (*******)
Публикувано15.06.08 15:47



ама ти нещичко си пропуснал в коментара, я го прочети и ще разбереш, че има и гушкане, и флуиди...





Тема Re: Дали имам някъв шанс ?нови [re: ivo2O]  
Автор File99_ (оперативная )
Публикувано15.06.08 15:53



По-скоро нямаш шанс след като тя ти споделя, че харесва този или онзи.



Тема Re: Дали имам някъв шанс ?нови [re: grizana]  
Автор The Fallen Angel (олигозахарид)
Публикувано16.06.08 09:19



Не съм го пропуснал


Просто аз като се прегръщам с приятел или каквото и да му направя - флуиди няма.

First they ignore you. Then they laugh at you. Then they fight you. Then you win.

Тема Re: Дали имам някъв шанс ?нови [re: The Fallen Angel]  
Автор Myth (ми аз ако знаех)
Публикувано27.06.08 12:14



Това не е приятелство и не струва, да спрял да гледа на нея, като на жена, веднъж погледнал ли е, няма връщане назад. Според мен да рискува, да се награбят там и каквото излезе, ако не стане да я забрави ДОКАТО е време и да продължи напред. Истинско приятелство м/у мъж и жена е много рядко 1/100000000 (нулите може и повече да са, може и по-малко), винаги едната страна, започва да храни някакви пооооооо-различни чувства, независимо дали ще си признае или не. Ако на тоя пич му харесва да го боли да не споделя чувствата си и да ги крие в себе си да продължава така, но това е мазохизъм.

каквото и да си мислиш, може и да не вярно ;-)



Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.