Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:49 14.05.24 
Контакти
   >> Любов
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Защо не съм щастлив?нови  
Автор Orange_ ()
Публикувано07.06.08 23:57



Да му се невиди, защо не съм щастлив? Погледнато от страни всеки мъж би ми завидял, обграден съм с доста жени, хубава работа, много възможности, въобще от всякъде всичко е почти идеално. Има една жена с която излизам има и още една две като резерва и т.н и т.н въобще всичко е наред. Защо подяволите не се чувствам щастлив говорех си с една колежка с която правим секс от време на време и ми е просто приятелка - това което тя ми каза, е че просто не съм попаднал на подходящата жена, но дали някога ще стане това, уфффф





Тема Re: Защо не съм щастлив?нови [re: Orange_]  
Автор _69__ (Упcapин)
Публикувано08.06.08 00:06



Щастието, не е нещо, което може да ти даде някой. Щастието е вътре в теб !



Тема Re: Защо не съм щастлив?нови [re: Orange_]  
Автор maytag (непознат )
Публикувано08.06.08 09:08



Здравей

.Вече ти го казаха-Щастието не е във човека до теб,а в теб-Това,което си.Само Ти знаеш какво те прави щастлив,постигни го.Споделено с любим ще те направи мноого по.



Тема Re: Защо не съм щастлив?нови [re: _69__]  
Автор Orange_ ()
Публикувано08.06.08 09:11



Да, ама не.





Тема Re: Защо не съм щастлив?нови [re: maytag]  
Автор Orange_ ()
Публикувано08.06.08 09:12



Здравей не е точно така, т.е така е, ама няма наистина моногамни и всеотдадени жени. Истината е, че всички жени които срещам на всичките им намирам някакви кусури които ме дразнят страшно много. Не ми харесва да правя компромиси с мен си и за това е всичко но както и да е, няма да губя надежда.





Тема Re: Защо не съм щастлив?нови [re: Orange_]  
Автор maytag (непознат )
Публикувано08.06.08 09:27



Истината е, че всички жени които срещам на всичките им намирам някакви кусури които ме дразнят страшно много?

Приятелю,ако прекалено много обръщаш внимание на кусурите..то иделната няма да я намериш.Кой няма кусури?Задай си въпроса-Дали ти си идеалния,и дали АЗ със нещо не ги дразня?



Тема Re: Защо не съм щастлив?нови [re: maytag]  
Автор Coнaтa (PhD)
Публикувано08.06.08 09:39



Мда, мен вече с две реплики ме издразни, представям си в реала.



The longing returns...

Тема Re: Защо не съм щастлив?нови [re: Coнaтa]  
Автор maytag (непознат )
Публикувано08.06.08 09:45



И кои са те ако мога да попитам





Тема Re: Защо не съм щастлив?нови [re: maytag]  
Автор Coнaтa (PhD)
Публикувано08.06.08 10:28



Веднага цитирам по памет:

1. Около мен е пълно с жени, имам една-две в резерва, ах, колко съм велик, как всички ме обожават.
2. Всяка си има кусури, които не мога да приема.

Ами да си стои сам тогава.



The longing returns...

Тема Re: Защо не съм щастлив?нови [re: Orange_]  
Автор Fozi ()
Публикувано08.06.08 12:25



Защото не искаш!!
Така ти е добре.... човек когато не е доволен от нещо - търси по един или друг начин промяната..... може и да греша, но ти май не го правиш



Редактирано от Fozi на 08.06.08 12:26.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.