Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:06 27.05.24 
Контакти
   >> Любов
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Каква ли щеше да е любовтанови  
Автор БapбapeлaМодератор (петата стихия)
Публикувано20.06.08 16:20



ако животът течеше наобратно - от старостта към младостта . да минаваш през живота си научен . по осъзната ли щеше да бъде.

дали ме разбрахте ?



Тема Re: Каква ли щеше да е любовтанови [re: Бapбapeлa]  
Автор _69__ (Упcapин)
Публикувано20.06.08 16:27



Леле Барби, пак си пушила трева, сега остава да си пуснеш Енигма или нещо от ДЖамайка и си готова



Иначе по темата, не не съм се замислял и едва ли ще го направя, прекалено налудничево е.



Тема Re: Каква ли щеше да е любовтанови [re: _69__]  
Автор БapбapeлaМодератор (петата стихия)
Публикувано20.06.08 16:39



Не пуша, а трева хептен пък.

Не ми е до музика сега , каня се за излизам по работа и ме мързииии , а навън печеее. Сещам се коя песен на Енигма имаш предвид - . страхотна е , обожавам я . таман лятна , мързелива.

Без причина , без да съм се замисляла ми хрумна тоя въпрос.

Хората си падат по познатия път и не искат да се замислят за друг . Това ли искаш да ми кажеш ?

Защо да е налудничаво ?

Защо децата обичат да вървят назад ? Замислял ли си се - често го правят ?



Тема разбрах тенови [re: Бapбapeлa]  
Автор TRlNlTY (съзерцателка)
Публикувано20.06.08 16:44



ама защо си блъскаш главата с такива въпроси - можеш ли да върнеш времето, да обърнеш живота назад, пък и по-хубаво ли щеше да бъде...
на мен не ми се струва логично да вървиме от мъдростта към оглупяването и от сложното към лесното - то тогава живота щеше да е един вечен (и скучен) купон, а не предизвикателството, което всъщност е.



THE WORLD IS MINE

Тема Re: Каква ли щеше да е любовтанови [re: Бapбapeлa]  
Автор _69__ (Упcapин)
Публикувано20.06.08 16:45



барби, верно си изпушила. Взимай отпуската и марш към морето на почивка.
Просто е безмислено според мен, да мисля за неща, които не са реални. Нямам време и за това





Тема дацатанови [re: Бapбapeлa]  
Автор TRlNlTY (съзерцателка)
Публикувано20.06.08 16:55



са по-иновативни, защото все още не са им промили мозъците с "мъдрото" : "Това не може да стане". За децата всичко е възможно, всичко е интересно и вълнуващо. Те тепърва опознават живота и ще мине известно време, в което ще са щастливи с живота си, преди да опознаят всичките му ограничения...

THE WORLD IS MINE


Тема мхмм [re: _69__]  
Автор TRlNlTY (съзерцателка)
Публикувано20.06.08 16:57



а децата имат време за всичко

и играят навън докато се стъмни, играят дори когато вали дъжд и не се страхуват от нищо

дали въобще можем да си въобразяваме, че ги превъзхождаме с нещо? - за това замислял ли си се, защото аз все по-често се замислям ей такива неща - за децата и животните...



THE WORLD IS MINE

Тема Re: мхммнови [re: TRlNlTY]  
Автор _69__ (Упcapин)
Публикувано20.06.08 17:33



Бил съм дете, радвал съм се на залеза на вън с приятели, знам какво е. Обаче в момента някак си и да мисля и да не мисля, то годините се търкулват.необратим процес.
Иначе децата не ги превъзхождаме със сигурност, едно дете може да прочете всеки възрастен, нищо че не може да го изрази.



Тема Re: Каква ли щеше да е любовтанови [re: Бapбapeлa]  
Автор *W* (диво и бодливо)
Публикувано21.06.08 00:46



позамислих се...какви въпроси ти хрумват, как ти хрумват?!
Според мен ще е скучно...
Но ще мога да ти кажа със сигурност след като съм пробвала...
Засега обаче мисля да се концентрирам по пътя към "помъдряването"...



" Нека да е лято, само да е лятоооо.."

Тема Re: Каква ли щеше да е любовтанови [re: Бapбapeлa]  
Автор femina (Mис Kаприз)
Публикувано21.06.08 14:33



Аз си мисля, че така ще е по-интересно даже. Всеки ден ще ставаш все по-хубав, все по-млад и желан и с всеки ден все по-безрасъден и смел и може би по-влюбен.
Лошото е обаче, че ще ти се разрешават все по-малко неща и ще има все повече хора, които да те контролират и да ти казват какво трябва и не трябва. Накрая няма да имаш пари даже една близалка да купиш на гаджето.

България - няма невъзможни неща!

Редактирано от femina на 21.06.08 14:35.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.