Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:38 14.05.24 
Контакти
   >> Любов
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Този пътнови  
Автор TRlNlTY (съзерцателка)
Публикувано18.06.08 16:40



искам нещата да не се прецакват!



When There Is A Will, There Is A Way

Тема Re: Този пътнови [re: TRlNlTY]  
Автор File99_ (оперативная )
Публикувано18.06.08 16:41



Е то в повечето случаи вие жените сте виновни нещата да се прецакат.



Тема Re: Този пътнови [re: TRlNlTY]  
Автор The Fallen Angel (олигозахарид)
Публикувано18.06.08 16:46



Дано.



First they ignore you. Then they laugh at you. Then they fight you. Then you win.

Тема Благодаря тинови [re: The Fallen Angel]  
Автор TRlNlTY (съзерцателка)
Публикувано18.06.08 16:59



Човекът е перфектен, не искам да го загубя, а дори още не съм го спечелила... Абе така като се слушам, май сериозно съм хлътнала...



THE WORLD IS MINE

Тема Re: Благодаря тинови [re: TRlNlTY]  
Автор femina (Mис Kаприз)
Публикувано18.06.08 17:10



Нормално е, винаги е така в началото. Перфектни мъже няма.
Ама ти си изживей емоциите. Пожелавам ти да го спечелиш.

България - няма невъзможни неща!


Тема Знаянови [re: femina]  
Автор TRlNlTY (съзерцателка)
Публикувано18.06.08 17:30



Разбира се, че в началото всичко е по-розово, ясно ми е.
Надявам се да е перфектния за мен. Ако ли не- да е жив и здрав и да е перфектен за тази, за която трябва да бъде.
Не искам на всяка цена да го спечелвам(нямам някакви такива болни амбиции), може пък да се окаже, че въобще не е за мен, в крайна сметка все още не го познавам достатъчно добре, че да мога да преценя адекватно. Ясно ми е, че влюбването малко или много ни прави неадекватни, летящи розови балончета, но поне усещането е прекрасно, докато летиш... Радвам се, че ми се случва, дори и нищо да не излезе, понеже мога отново да усещам подобни емоции. Доскоро си мислех, че надали отново някога ще се влюбя, а ето, че се случва и това е прекрасно! Просто трябва да внимавам да не падна отвисоко или пък да не го разочаровам аз... И най-важното: и двамата да не позволиме емоциите и очакванията да провалят изграденото дотук между нас, защото то е ново и крехко, като неразцъфнала пъпка на роза, която искам да съхраня и ако може да накарам да разцъфне, но не и да увяхва. И така, пак затварям кръга или иначе казано отново стигам до краткото и ясно: Този път не искам всичко да се прецака!



THE WORLD IS MINE

Тема Re: Знаянови [re: TRlNlTY]  
Автор БapбapeлaМодератор (петата стихия)
Публикувано18.06.08 19:50



то влюбването не пита като идва и не можеш да го планираш .

добре си решила да не ти е непременно цел да го спечелиш на всяка цена . живей си живота, радвай се на положителната емоция, а то каквото ще става ще стане.

нали знаеш ' големите мечти нямат нужда от големи крила,а от меко приземяване '. колкото по-големи очаквания имаш, толкова след това разочарованието ( ако се стигне до него ) е по-голямо.

късмет .





Тема Re: Благодаря тинови [re: TRlNlTY]  
Автор The Fallen Angel (олигозахарид)
Публикувано18.06.08 19:56



Благородно ти завиждам за чувствата, които изпитваш



First they ignore you. Then they laugh at you. Then they fight you. Then you win.

Тема Re: Благодаря тинови [re: The Fallen Angel]  
Автор БapбapeлaМодератор (петата стихия)
Публикувано18.06.08 20:10



Хубаво е да си влюбен - нали !!!



една девойка преди време ми развива теорията, че за да има мотивация за много неща й е нужно да е влюбена . сама си търсеше поводи да се влюбва .



Тема Re: Благодаря тинови [re: Бapбapeлa]  
Автор The Fallen Angel (олигозахарид)
Публикувано18.06.08 21:38



Бих казал, че любовта е едно от нещата, заради които животът е толкова хубав



First they ignore you. Then they laugh at you. Then they fight you. Then you win.


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.