Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:15 25.09.24 
Контакти
   >> Любов
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Как ....?нови  
Автор Гoлямaтa Cнeжинka (/бившо ДГД/)
Публикувано15.06.08 19:06



Как да разкарам един образ на човек ,който непрекъснато витае в главата ми? Направо е обсебващо. Не влияе добре и на работата ми?





Тема Re: Как ....?нови [re: Гoлямaтa Cнeжинka]  
Автор File99_ (оперативная )
Публикувано15.06.08 19:12



Клин клин избива и това е направо единственият правилен вариант. И аз се намирам в същото положение като теб, даже по-зле.



Тема Re: Как ....?нови [re: Гoлямaтa Cнeжинka]  
Автор нeperиcтpиpaнa (припознат)
Публикувано15.06.08 22:46



ми отрежи си я



Тема Re: Как ....? [re: Гoлямaтa Cнeжинka]  
Автор femina (Mис Kаприз)
Публикувано16.06.08 00:29



Времето лекува, ще ти мине все някой ден. Няма да е изведнъж както ти се иска. Опитай се да се насочиш към някой друг. Наистина клин клин избива.

България - няма невъзможни неща!


Тема Re: Как ....?нови [re: Гoлямaтa Cнeжинka]  
Автор The Fallen Angel (олигозахарид)
Публикувано16.06.08 09:22



Само дето клина трябва да е по-дълъг и дебел от предишния



И не е нужно непремено да е пак мъж. Може да се хванеш с нещо, което ти насочва мислите някъде другаде извън този образ.

First they ignore you. Then they laugh at you. Then they fight you. Then you win.

Тема Re: Как ....?нови [re: Гoлямaтa Cнeжинka]  
Автор zwerf-ster (haleeva kometa)
Публикувано16.06.08 11:34



Агне6ки глави6ки...... Свински.......
избор голям

ма ти верно си зле аз си заменям главата само след тежък запой

Как да разкарам един образ на човек - спретни си мъгла в главата



Тема Re: Как ....?нови [re: Гoлямaтa Cнeжинka]  
Автор БapбapeлaМодератор (петата стихия)
Публикувано17.06.08 01:07



образът ще си отиде, когато го заместиш с друг образ . а кога ще стане това - Божа работа. трябва да премине инкубационният период, а той при всеки е различен. в моментът когато ти писне да 'потъваш' ще тръгнеш нагоре. нормално да не ти влияе добре на работата . дано да не 'потопиш' и нея.



Тема кой ще каже какво е любов кой ще каже какво е...нови [re: Гoлямaтa Cнeжинka]  
Автор Fiery Crash (рошльо)
Публикувано24.06.08 04:16



няма как нито клин нито млин нито други занимания нищо пък и за какво ти е да го махаш щом е обсебващо просто го изживявай не се опитвай да променяш нищо напротив влез до дупка в това което ти се случва ако страдаш страдай ти всъщност искаш да ти е само хубаво неразбирайки че хубавото се редува с лошото на различни интервали значи задълбай не бягай защото бягайки проблемът ти ще те преследва

недей да пробваш с клиновете тва е още по зле ще си нараниш душичката ще си нараниш най ценното което имаш изтърпи си болката изтърпи страданието ако можеш зарадвай му се то също е част от живота който имаме и един хубав ден ще си много много щастлива защото точно в този хубав ден нещо ще ти светне какво аз не знам но все нещо хубаво ще се случи и тогава ще си свободна и пълна с любов и усмивки желая ти с отворено сърце и много сили и кураж да се справиш с това което се случва с теб за да можеш един ден да се усмихнеш щастлива и свободна



Тема Re: Как ....?нови [re: Гoлямaтa Cнeжинka]  
Автор Charleston (just happy)
Публикувано24.06.08 07:51



ужасно е...нали?!
лесно е да си "наблюдател" в такива ситуации и да даваш съвети, знам!
Но затова са нашите "странични наблюдатели" над ситуацията ни, за да ни стягат в такива моменти...
Направи това, от което чувствташ, че имаш най-голяма нужда..ако имаш нужда говори с "образа", задай си въпросите, кажи си мнението..кажи му дори в очите "Сбогом" ако от това ще ти олекне и ще го преодолееш по-лесно.

Ако този образ е "гъз" (

простете за езика) и не би те послушал..замисли се "Има ли смисъл да си мисля за него и толкова много енергия да хабя в "празни емоции"?"

Да, защото "любовта е енергия", която в твоя случай, отива на вятъра..

Споделяй, споделяй...излизай, спортувай...анализирай, но не иделизирай!

Знам..лесно е да се говори - на теория е така, но..и аз имам същия проблем.

Само че, когато си го казваш сам, не винаги се вслушваш, а когато ти го кажат други добронамерени хора - вероятността да се вслушаш е голяма

Късмет мила, пиши как се справяш..

ако искаш на бележка



Тема Re: Как ....?нови [re: Гoлямaтa Cнeжинka]  
Автор cherry_in_liqueur (sweet)
Публикувано26.06.08 13:44



Точно както те съветва Fiery Crash. Нещата трябва да се изживяват. Не си подтискай желанията и мислите. Но не забравяй самоуважението.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.