Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:50 23.05.24 
Контакти
   >> Любов
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: Защо не съм щастлив?нови [re: lullaby]  
Автор femina (Mис Kаприз)
Публикувано08.06.08 19:53



Няма ли от къде да препишеш, щом толкова те мързи да съчиняваш?
А ти гарантирам, че като завършиш, няма да ти се учи нищо повече и от немей накъде ще работиш това, което си учила и даже ще започне да ти харесва.



България - няма невъзможни неща!

Тема Re: Защо не съм щастлив?нови [re: femina]  
Автор lullaby ()
Публикувано08.06.08 20:10



хахаха, аз имам да тълкувам данни от SPSS, да правя таблички.... и не ме мързи да съчинявам, знам точно какво тр да направя, мързи ме да го напиша.




а другото - един Бог знае какво ще стане, но това, което аз уча си ми харесва и без "от немай къде"-то впрочем


но това "няма да ти се учи нищо повече" изби рибата. абе аз не съм такава мърда на каквато се правя, бе



Редактирано от lullaby на 08.06.08 20:11.



Тема Re: Защо не съм щастлив?нови [re: Orange_]  
Автор deltongo ()
Публикувано09.06.08 17:39



По последни данни ФЕНОМЕНЪТ ЩАСТИЕ е генетично заложено.Някой хора са си перманентно щастливи,а други нон стоп нещастни-чудна работа.Трябва да си спомниш за последно какво те е накарало да бъдеш щастлив и ще откриеш отговора.Хич да не ти пука,ако се върнеш в детските години.Човек трябва да се кефи на малките неща.Живота е кратък,изкуството вечно!



Тема Re: Защо не съм щастлив?нови [re: lullaby]  
Автор femina (Mис Kаприз)
Публикувано09.06.08 17:57



Дано да е така, защото мен такъв мързел ме е налегнал, че вече нищо не ми се учи.
Вчера се замислих, че не съм спирала да уча от първи клас, а вече съм на 35. Значи по-голямата част от живота ми е минала в учене и явяване на изпити.
Толкова ми е писнало! Успокоявам се с това, че сигурно е някаква карма и в другия си живот, ще си почивам


А Orange_ си има всичко и пак не е щастлив. Чудя му се. Сигурно когато спре да търси щастието, то само ще го намери.

България - няма невъзможни неща!

Тема Е що пък непременно трябва да енови [re: Orange_]  
Автор ZENOLA (milady)
Публикувано09.06.08 22:02



свързано с жена?! Я се замисли над това?


Идеята ми е, че не трябва да свързваш щастието си непременно с наличието на партньор.
Хубаво е да има човек до теб, когото да обичаш и той така, но не винаги се получава, тва значи ли че ще си нещастлив щом не го срещаш?! Така мисля аз



Тема Re: Защо не съм щастлив?нови [re: Orange_]  
Автор zwerf-ster (haleeva kometa)
Публикувано10.06.08 03:04



ЛИпсва ти сокоизтиства4ка Портокал4о - това 6те да е

вси4ко останало си го има6 ако написаното е вярно

Разнообразието е съ6то форма на еднообразие



Тема Re: Защо не съм щастлив?нови [re: Orange_]  
Автор The Fallen Angel (олигозахарид)
Публикувано10.06.08 09:17



Защото не си намерил себе си.
Тълкувай го както пожелаеш, но за мен щастието идва когато си наясно със себе си.

First they ignore you. Then they laugh at you. Then they fight you. Then you win.


Тема Re: Защо не съм щастлив?нови [re: Orange_]  
Автор Aшли (мошеничка)
Публикувано11.06.08 14:52



Може би отвсякъде си преситен (секс, храна, работа, интернет и т.н). Пробвай да си оставяш време за съзерцание и мечти и се въздържай от всяка втора прищявка - и възприятията ти ще се изострят.
Но любовта може да не те споходи никога, защото хората с "хубава работа и много възможности" постепенно стават все по-рационални, сигурно добре разбираш за какво говоря.



Тема Re: Защо не съм щастлив?нови [re: Orange_]  
Автор File99_ (оперативная )
Публикувано13.06.08 19:14



Защото я няма перфектната затова. А като тя се появи на хоризонта в случай, че не те хареса мъките ти ще бъдат големи.



Тема Re: Защо не съм щастлив?нови [re: File99_]  
Автор lullaby ()
Публикувано13.06.08 19:27



"перфектната" се познава по това, че и тя ще те хареса, вре! файле. на тебе проблема ти е, че ти не се съпротивляваш срещу чувствата си, ами си се вкопчил в тях. явно имаш нужда от този "перфектен" образ. може да й посветиш някое и друго стихотворение

, да й напишеш песен, или в нещо друго градивно да вложиш този трагизъм, от който не искаш да избягаш. приеми го по удобен за теб начин и толкова. щом усетиш ползата от цялото ти многострадание може и най-сетне да се откажеш от него и да продължиш напред.

айде всичко хубаво, аз ставам.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.