Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:51 23.05.24 
Контакти
   >> Любов
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: Защо не съм щастлив?нови [re: Orange_]  
Автор ataraxia (минаващ)
Публикувано08.06.08 12:38



Не си щастлив, защото сърцето ти не е докоснато. Когато човек е влюбен се лута между две крайности, според Паулу Коелю "екстаз и агония". Може да бъде много сдухан и в следващия момент да е на върха на щастието. А иначе я караме някъде по средата, равно, обикновено и монотонно. Има разлика между секс и любов, може би ти чак сега я забелязваш.





Тема Re: Защо не съм щастлив?нови [re: Orange_]  
Автор Zaibne (princesa leq)
Публикувано08.06.08 15:02



Колко ли хора ежедневно си задават този въпрос и обективно не могат да намерят причината

Като се замисля и на мен всичко ми е наред погледното от страниМного хора на мое място биха били щастливиНо както при теб, така и при мен липсва нещо, за себе си знам отговора и не ми оставя нищо друго освен да чакам и да се надявамКаквото и да си говорим без любов не се живее, това е причина номер едно, за да се чувсташ нещастен, причина номер две би била евентуално да не си удовлетворен от това, което вършиш в професионален план, колкото и престижно и за завиждане да е



Тема Re: Защо не съм щастлив?нови [re: Zaibne]  
Автор lullaby ()
Публикувано08.06.08 15:05



а моята причина е, че така се разглезих, че сега една курсова работа като имам да напиша и единственото, което правя е да се оплаквам "ау, колко много работа имам"







Тема Re: Защо не съм щастлив?нови [re: lullaby]  
Автор Zaibne (princesa leq)
Публикувано08.06.08 15:12



охоооо, работнатаот кога не си се мяркалаКак си тиииииииииии?:)
Човек трябва да живее скромно и да не разглезваМене питашли ме от много ядене и глезотии, как вече не знам, какво точно ми се яде и въобще яде ли ми се нещо



Тема Re: Защо не съм щастлив?нови [re: Orange_]  
Автор _69__ (Упcapин)
Публикувано08.06.08 15:14



Като ти изчетох мненията си мися, че просто се чудиш какво да пишеш.

Между другото, щастието не се дефинира със това, че трябва да намериш жена, която да няма "кусури". Щастието е да даваш и то без да искаш !



Тема Re: Защо не съм щастлив?нови [re: Zaibne]  
Автор lullaby ()
Публикувано08.06.08 15:24



хей ю



аз за всичко сега съм така - в няква апатия, то затова и не ми се учи - щото май си промених мнението какво искам да уча





Тема Re: Защо не съм щастлив?нови [re: lullaby]  
Автор Zaibne (princesa leq)
Публикувано08.06.08 15:28




Мм...тъй шии и то..и аз не съм доволна от това, което изучих...но пък човек винаги може да се занимава с две неща



Тема Re: Защо не съм щастлив?нови [re: Zaibne]  
Автор lullaby ()
Публикувано08.06.08 15:35



и аз ТОЧНО това си повтарям. но да учиш, да се явяваш на изпити, и накрая да го удариш на...абе ние си знаем на какво, ама....



ох, имам да пиша нещо дъъъълго и важно.





Тема Re: Защо не съм щастлив?нови [re: lullaby]  
Автор Zaibne (princesa leq)
Публикувано08.06.08 15:42



ми пиши, шъъ успееш


аз пък имам да чистя нещо мръсно и голямо, а после трябва да сготвя нещо вкусно и калорично



Тема Re: Защо не съм щастлив?нови [re: Zaibne]  
Автор lullaby ()
Публикувано08.06.08 15:44



загубила съм всякаква способност да се концентрирам. та твоето ми звучи перфектно, щото е физическа работа. уморих се да мисляяяяя!





Редактирано от lullaby на 08.06.08 20:35.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.