Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:31 27.05.24 
Контакти
   >> Любов
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Случва ли ми се нещо ужаснонови  
Автор apocalyptic (black soul)
Публикувано30.05.08 18:01



или не? Реших да потърся съвет и от хората тук. Почва да се влюбвам в мой колега. Той е женен, аз съм омъжена, но не това е проблемът. Ако е само за секс, иди дойди. Но мисля, че ще хлътна и не зная какво да правя. Непрекъснато мисля за него, искам да съм всеки ден на работа, за да го виждам. Как да се отърва от това чувство? Как да избегна това, което може да се случи? Или да се хвърлям с главата напред? Не зная. По принцип той не страда от липса на женско внимание и знам, че ако го допусна до себе си, ще сбъркам или може би не.



Тема Re: Случва ли ми се нещо ужаснонови [re: apocalyptic]  
Автор БapбapeлaМодератор (петата стихия)
Публикувано30.05.08 22:05



щом като мислиш, че ще сбъркаш - не го прави - не се влюбвай. макар че е трудно човек да 'озапти' един такъв порив. ако си наложиш, може да се самоконтролираш и да избегнеш довлюбването , но пак казвам - трудно ще е. трябва да си човек с доста силна воля .

щом по принцип не страдал от липса на женско внимание - значи е сваляч . продължавай да се довлюбваш / тъй като вече си влюбена - няма малко или много влюбен, човек си е просто влюбен / , ама ще ревеш най-вероятно - или защото мъжа ти ще научи , или защото онзи ще ти разбие сърчицето .

Съдбата помага на смелите , страхливите ги отказва.


Тема Re: Случва ли ми се нещо ужаснонови [re: apocalyptic]  
Автор The Fallen Angel (shinigami)
Публикувано01.06.08 10:01



Ебаси... Стига сте търсили някой да ви поощрява да изневерявате бе


Ако не искаш да спиш с него - много е лесно да не го направиш. Може да си имате близвките взаимоотношения и да се разбирате и без да сте били в едно легло(бюро, диван, басейн и т.н.)
За нещо повече виждам, че и ти осъзнаваш самата, че няма шанс.

First they ignore you. Then they laugh at you. Then they fight you. Then you win.

Тема Re: Случва ли ми се нещо ужаснонови [re: apocalyptic]  
Автор Kyмиko Янaka (Her highness)
Публикувано01.06.08 20:22



kикики
ей ще ем спукате от смях в тоя клуб

"Той е женен, аз съм омъжена, но не това е проблемът"

ако не беше проблем щеше да си питала мъжът си:
"Бре имам един колега и на работа ми се ходи само заради него. Той е женкар по принцип а аз се чудя - Да го из***ам или да хлътна по него.... ти как мислиш е по-добре да се отърва от това чувство?"

Ако не си му споделила тия терзания го приемаме за проблем още

If you want to tell people the truth,
make them laugh, otherwise they'll kill you.


Тема Re: Случва ли ми се нещо ужаснонови [re: Kyмиko Янaka]  
Автор Mapc (човек)
Публикувано02.06.08 09:59



мдааа, май си доста права... ако не могат да си споделят значи си е проблем, но не е проблема в наличието на колега, ами факта че не си споделят с мъжа си !


Нещастията на човека се дължат на неспособността му да стои сам в тишината!

Тема Re: Случва ли ми се нещо ужаснонови [re: apocalyptic]  
Автор PPP (една)
Публикувано02.06.08 14:34



Стой далече. Не си вземай беля на главата!



Тема Що бе ?нови [re: apocalyptic]  
Автор jamie (знаеш кой)
Публикувано02.06.08 23:28



Навийте още един колега за тройка - хем няма никой да се влюбва, хем ще си спомняте с години





Тема Re: Случва ли ми се нещо ужаснонови [re: Kyмиko Янaka]  
Автор Hoвoбpaнka (...)
Публикувано03.06.08 00:04



Не мога да се устискам мадам, да не сваля шапка, и да река по нашенски - Добро ;)



Тема Re: Случва ли ми се нещо ужаснонови [re: apocalyptic]  
Автор Пъpпъл (кактус)
Публикувано03.06.08 11:08



Почни от секса, после ще хлътнеш, но няма проблем, защото мъжа ти ще се разведе с теб и ще си свободна жена и ще можеш да се наслаждаваш 100% на колегата, докато той се разпилява между теб и другото женско внимание, което получава.
Дерзай.



Думи, думи и нищо повече

Тема Re: Случва ли ми се нещо ужасно [re: apocalyptic]  
Автор Losty (Honour&dignity)
Публикувано03.06.08 15:42



Абсолютно ти се случва нещо ужасно. Ще станеш на парцали, ама ти си знаеш.
Всичко опира до желанието, любовта и цената.
Ти явно гориш с голям огън и затва ще платиш скъпо.
Ще плащат и други хора за голямата ти любов необяснима ,ама теб кво ти пука. От твоята голяма любов ще се родят няколко консуматори, които ще са независими свободни и самостоятелни единици. Това е добре.

Изгубих всичко, но намерих себе си.



Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.