Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:31 24.06.24 
Контакти
   >> Любов
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Как така жените могат да обичат двама?  
Автор Ювиrитo† (Монархист)
Публикувано21.05.08 08:33



Е това ако ми го обяснят дамите тука с прости думи...

С бившата ми приятелка много се обичаме, влюбени сме един в друг, много държим един на друг, но тя била влюбена и в друг мъж и него обичала и на него също държала. И най-вече, не искала да се върне при мен, а искала да види дали ще стане връзката им, защото имал други качества, на които тя държала, а аз съм ги нямал. Естествено пък аз съм имал качества, които той пък нямал и тя също и на моите държала.

Обяснете това поведение, моля.



Редактирано от Ювиrитo† на 21.05.08 08:34.



Тема Re: Как така жените могат да обичат двама?нови [re: Ювиrитo†]  
Автор Fiery Crash (непознат )
Публикувано21.05.08 09:26



бегай на далеч от това момиче защо ли Защото тя гледа на теб като на стока тва кой какво имал какво нямал Факт е всички си имаме нещо и ни липсва нещо друго а тя кво иска тя иска един мъж да съчетва всичко за да мое да си го сложи в рамка на стената Е те за тва

бегай и не се обръщай това е как беше казал битка ли беше бойна ситуация ли ама много ме разсмиваш





Тема Re: Как така жените могат да обичат двама?нови [re: Ювиrитo†]  
Автор Beчep (звезди в косите)
Публикувано21.05.08 11:22



Случвало ми се е да съм влюбена в един мъж, а да изпитвам към друг силно сексуално привличане (не съм спала с него.. просто... привличане..).. Предполагам, че е възможно понякога привличането да се вземе за любов... и затова се случва ние, жените да обичаме по двама души едновременно...

Дали момичето ти.. умее да различава.. чувствата си ?

-------



Тема Re: Как така жените могат да обичат двама?нови [re: Ювиrитo†]  
Автор femina (Mис Kаприз)
Публикувано21.05.08 14:59



Не може да се обясни. Понякога се случва. Чувството към двамата не е едно и също, но се обобщава като влюбване в двама души.
В случая при теб - забрави и погледни напред. Ако някой наистина те обича, няма да ти причини това и няма да предпоччете другия, вместо теб. Дори наистина да се случи момичето да изпитва чувства към двама мъже, ако е достаъчно интелегентно, ти изобщо няма да разбереш и тя ще направи своя избор, без да знаеш, че си зарязан заради друг.
Явно не те обичат достатъчно, защото ако беше така, нямаше да има значение качествата, които нямаш, а другия има. Тя вече е избрала, но може би, за да не те засегне още повече и да те успокои ти казва, че и към теб изпитва чувства.
Остави я да си изживее и тази връзка. А ти си намери някоя, която ще те обича въпреки качетсвата ти.

Държавата България - невъзможни неща няма!


Тема Re: Как така жените могат да обичат двама?нови [re: Ювиrитo†]  
Автор caiko (sardukar)
Публикувано21.05.08 15:09



еми еи така - могат
даже едновременно могат
викат му групов секс



Само две неща са безкраини - вселената и човешката глупост.


Тема Re: Как така жените могат да обичат двама?нови [re: Ювиrитo†]  
Автор Пъpпъл (марципанена)
Публикувано21.05.08 15:14



още не е намерила третия, който ще бъде най-подходящ и няма да има нужда от други двама.




Обича ме, не ме обича

Тема Re: Как така жените могат да обичат двама?нови [re: Ювиrитo†]  
Автор The Fallen Angel (shinigami)
Публикувано21.05.08 17:21



Тегли й майните и изчукай приятелката й, като после й обесниш, че много я обичаш, но приятелката й има тяло а тя е умна и се допълват... Деба недоебаната паплча


Въобще не се занимавай и не очаквай нищо от такава жена.



Тема Re: Как така жените могат да обичат двама?нови [re: Ювиrитo†]  
Автор SamМодератор (сини очи)
Публикувано21.05.08 21:47



Питаш, защото на теб самия не ти се е случвало. А пък това не е женско качество, никак даже, дори е по-присъщо за мъжете. Нищо необичайно и ненормално. Да не говорим, че на по-ранна възраст, човек все още не знае, не е определил критериите си достатъчно ясно и затова се лута насам-натам

Verba volant, scripta manent.


Тема Re: Как така жените могат да обичат двама?нови [re: Ювиrитo†]  
Автор билянa (новак)
Публикувано21.05.08 22:19



Боооже, толкова мъже познавам, които чукат по няколко мадами, понеже ги били "обичали всяка по различен начин". Няма защо да питаш нас, питай някой от приятелите си, предполагам, че не е много по-различно.



Тема Re: Как така жените могат да обичат двама?нови [re: Sam]  
Автор Fiery Crash (новак)
Публикувано21.05.08 22:22



на тез сините очи много им върви черна коса, я кажи ти чернокоско ли си.



Иначе въпроса си го засегнал от много интересна гледна точка.
Но мисля че не е въпрос до това какви са им критериите и какви са им желанията, а до това има ли чувства, щото и на 15 може да се влюбиш до уши. Тая е неква сметкаджийка. Чисто и просто независимо от годинките ние носим чувства.
Бих казал че е въпрос на зрялост тогава когато си влюбен да прозреш кое е онова което те прави нещастен и когато реализираш че то е у теб тогава спираш да искаш от другия. Но случаят тук не е такъв. Тва си е просто сметкаджийско. За мен де.

Редактирано от Fiery Crash на 21.05.08 22:28.



Тема Re: Как така жените могат да обичат двама?нови [re: билянa]  
Автор Fiery Crash (новак)
Публикувано21.05.08 22:24



да тъжно но факт.
ами за тва цайко-зайко е прав... момчето говори за чувства а девойчето май си гледа портфейля.

а ти как си с платната белиш ли на Охридското езеро... къв убав ветер дуе по тамошните земи... и имаш ли си шарено сукманче.





Тема Re: Как така жените могат да обичат двама?нови [re: The Fallen Angel]  
Автор Fiery Crash (новак)
Публикувано21.05.08 22:27



и кво като й тегли майни? и кво ще му стане по-хубаво? или кво като изчука приятелката й - ще му стане по-леко? бе вие кви мъже сте я се вземете в ръце.
тук не става въпрос за шопска салата, че ако няма пресен лук салатата ще върви и със стар... амаха, тва са чувства човече... боли... ама ти знаеш де...





Тема Re: Как така жените могат да обичат двама?нови [re: Fiery Crash]  
Автор билянa (новак)
Публикувано21.05.08 22:38



не знам. Мисля, че момичето може и наистина да си вярва. Хората са склонни да приемат себе си в по-добра светлина, отколкото ги приемат другите - в случая всички, които говорят за изгода. Случвало ми се е да не спя заради двама мъже. Погледнато отстрани може на друг да му се е струвало, че търся изгода, а мен треска ме тресеше заради тях двамата просто като хора. Или хайде, като мъже. Тъй че не бързам да хвърля камък.

А Охридското езеро не ми е слабост, може би все уцелвам сиво и скучно време, не знам, но ако си забеля платното, ще гедам да е на друго езеро





Тема Re: Как така жените могат да обичат двама?нови [re: билянa]  
Автор Fiery Crash (новак)
Публикувано21.05.08 22:43



Не си спала заради двама. Брей кви са тия мъже, дай ги насам аз съм мъж ама барем авери да станем.



Ако ще е да забелваш нещо твое, свирни един дваж, аз съм много добър в беленето особено на лук и други луковидо подобни нещица.



Тема Re: Как така жените могат да обичат двама?нови [re: Fiery Crash]  
Автор SamМодератор (сини очи)
Публикувано21.05.08 22:55



сори, тъмнорус съм сега (като бебе - сламенорес, с постепено потъмняване, скоро може и да стана чернокос, де да знам).

Мисля, че си противоречиш - влюбването е чувство. Аз казвам, че е често мъжете да се влюбват в няколко жени едновременно. Съответно е разбираемо и една жена да се влюби в двама (пфу, всъщност има куп класически книги по въпроса).

Че сметкаджийството съществува - това е факт, но не възприемам случая от тази му греба страна.

Verba volant, scripta manent.


Тема Re: Как така жените могат да обичат двама?нови [re: Sam]  
Автор Fiery Crash (новак)
Публикувано21.05.08 23:05



ами влюбват. как ще се влюбиш в две жени едновремено как нима носим две сърца.... не го разбирам това... да не говориш за нагон?





Тема Re: Как така жените могат да обичат двама?нови [re: Fiery Crash]  
Автор SamМодератор (сини очи)
Публикувано21.05.08 23:53



Мне, за влюбване ти говоря. Не е необходимо да имаш две сърца - и едно стига. Не е нагон (не че няма връзка).

Verba volant, scripta manent.


Тема Re: Как така жените могат да обичат двама?нови [re: Beчep]  
Автор Гpaдckи (непознат)
Публикувано22.05.08 10:03



добре де, как така си влюбена в един и едновременно друг те привлича сексуално? аз когато съм влюбен не виждам други.
а ти можеш ли да различаваш чуствата си? дали е било влюбване? или просто, примерно, портфейлно привличане. или автомобилно?

"Вильенътъ ни йе бизкрайна, укей"
Цайко


Тема Re: Как така жените могат да обичат двама?нови [re: Ювиrитo†]  
Автор Kyмиko Янaka (Her highness)
Публикувано22.05.08 11:58



ми ...... така както мъжете могат да спят с N на брой жени и после да твърдят, че обичат само една


когато всъщност обичат само себеси

Общо взето и двата пола могат да заблуждават успещно влюбените си половинки, че и те са влюбени когато не са.

If you want to tell people the truth,
make them laugh, otherwise they'll kill you.


Тема Re: Как така жените могат да обичат двама?нови [re: Ювиrитo†]  
Автор Tiririram (непознат)
Публикувано24.05.08 05:59



Тази не обича май нито един от двамата, а само себе си. Бягай и не се обращай назад.



Тема Re: Как така жените могат да обичат двама?нови [re: Tiririram]  
Автор Fiery Crash (рошльо)
Публикувано24.05.08 06:52



бе ти що ме копираш, аааа?


дай са 5 леа за аутурску прау



Тема Re: Как така жените могат да обичат двама?нови [re: Fiery Crash]  
Автор The Fallen Angel (shinigami)
Публикувано26.05.08 10:20



Хммм... Винаги боли


Идеята е да й теглиш майните щом явно не държи на теб. Другото е все едно да чистиш пода с език. И в двата случая ще боли, но в единия ще те боли и сърцето и егото и езика. В другия - само сърцето.

П.П. Това с приятелката много буквално го прие



Тема Re: Как така жените могат да обичат двама?нови [re: Sam]  
Автор The Fallen Angel (shinigami)
Публикувано26.05.08 10:26



Бе не съм сигурен, че един мъж може да се влюби в две жени едновременно. Аз поне не познавам такива мъже...



Тема Re: Как така жените могат да обичат двама?нови [re: The Fallen Angel]  
Автор БapбapeлaМодератор (петата стихия)
Публикувано26.05.08 11:51



затова пък аз познавам достатъчно такива мъже - дето са двойно , тройно 'н'-но влюбени .



Съдбата помага на смелите , страхливите ги отказва.

Тема Re: Как така жените могат да обичат двама?нови [re: Ювиrитo†]  
Автор БapбapeлaМодератор (петата стихия)
Публикувано26.05.08 11:52



аз не мога. демек - не седя на два стола или на ъгъл.

за други жени не знам как го правят , нито мога да дам отговор за поведение , което ми е непонятно .

Съдбата помага на смелите , страхливите ги отказва.


Тема Re: Как така жените могат да обичат двама?нови [re: Бapбapeлa]  
Автор The Fallen Angel (shinigami)
Публикувано26.05.08 15:33



Нали пак за любов говорим а не за ебня?



First they ignore you. Then they laugh at you. Then they fight you. Then you win. Gandhi

Тема Re: Как така жените могат да обичат двама?нови [re: The Fallen Angel]  
Автор Kyмиko Янaka (Her highness)
Публикувано26.05.08 15:41



бре след като така ги разграничавате тъй двете всичко е ясно


Аз не мога да ги разгранича така ... явно съм с объркана ценностна система.

If you want to tell people the truth,
make them laugh, otherwise they'll kill you.


Тема Re: Как така жените могат да обичат двама?нови [re: Ювиrитo†]  
Автор Laugh (NAVIGARE)
Публикувано05.06.08 18:39



Остави я да си върви по пътя и го преживей... една жена както и един мъж н еможе да обича двама или две...обича се само един/а, това е истината, ако говориме з а обич другото е курволък или женкарство съответно...



Тема Re: Как така жените могат да обичат двама?нови [re: Ювиrитo†]  
Автор _69__ (Упcapин)
Публикувано06.06.08 12:29



Е ти па, аз примерно мога да обичам целия свят, заедно със животните,цветята и квото се сетиш още.

Виж за влюбването е друга бира.Едва ли някой може да се влюби повече от 1 човек, в даден момент.
Км единия може да е привързана, а от другия да я побиват тръпки.

А това, дето ти обеснявала за качествата му, а па ти си ги нямал, заеби ги тия неща.

хаха , чак смешно. Кога не и отърва , или кога влюбена в него, много ясно че той ще има мнгоо по гоелми качества от него, после като и омръзне и тоя, друг ще има по "убави"качества.

Ма не мога разбера що и се връзваш. Като ти е болно, изстрадай си я жената, ма недей търси проблемите в тебе, заеби я. Не се занимавай с нея. А за другата за напред, требе да подбираш момента и когато е редно да правиш,квото трябва.



Тема Re: Как така жените могат да обичат двама?нови [re: Бapбapeлa]  
Автор _69__ (Упcapин)
Публикувано06.06.08 12:36



Непонятно ти е ? Ти па, сигурен съм че ако се напрегнеш ще разбереш.
Като никой не и търси махна, като че чуства "свободна", може да прави каквото си иска.Той и ходи по задника, нищо че тя прави това. Все едно я поущрава.
Как после тя да не прави така, мнгоо ясно че като и дават ще прави.



Тема Re: Как така жените могат да обичат двама?нови [re: The Fallen Angel]  
Автор Zaibne (princesa leq)
Публикувано06.06.08 13:32







Тема Re: Как така жените могат да обичат двама?нови [re: Ювиrитo†]  
Автор нeperиcтpиpaнa (припознат)
Публикувано06.06.08 17:35



Как жените могат да обичат... само двама?!?



Тема Re: Как така жените могат да обичат двама?нови [re: Ювиrитo†]  
Автор пИcAHka (коя съм аз?)
Публикувано06.06.08 17:43



Колкото повече, толкова повече. Казано е: дето е текло, пак ще тече. И освен това, за обичане - минум 3-ма. Какво означава това само 2-ма?

другото (да обичаш само 1) е мономания (извинявам се, менопауза)



Тема Re: Как така жените могат да обичат двама?нови [re: _69__]  
Автор пИcAHka (коя съм аз?)
Публикувано06.06.08 17:46



сърцето ми подсказва, че си много обичлив човек. начи имам една молба, напоследък съм усетила, че баба ми е мноооого самотна, ако ме разбираш накъде бия....

bye me another beer, cause you are still too ugly



Тема Re: Как така жените могат да обичат двама?нови [re: caiko]  
Автор пИcAHka (кой си ти?)
Публикувано06.06.08 17:49



В отговор на:



Само две неща са безкраини - вселената и човешката глупост.




Само че едното е видимо и непредставимо, а другото е невидимо и представимо.



Тема Re: Как така жените могат да обичат двама?нови [re: пИcAHka]  
Автор _69__ (Упcapин)
Публикувано06.06.08 17:52



Ако ще клониш в някаква хумористична посока, няма да издържиш. Но темата е друга, ако искаш да водим диалог се аргументирай спрямо моя пост. Ако не , ти пожелавам лека вечер !



Тема Re: Как така жените могат да обичат двама?нови [re: _69__]  
Автор Пceвдo Филocoф ()
Публикувано06.06.08 18:00



когато по различни пътища една идея успява да се роди в душата на поета, тя добива неудържима мощ и въвлича многобройни последствия, и нещо повече, може да се превърне в истински двигател на поведението, въпреки че.......наследствените импулси едва ли могат да се анихилират от постъпките като индивидуална или групова практика


Цитата е от Густав Льо Бомбон, Психология на тъпите, книгата, която разтърси целя свят.

Чустваш ли се разтърсен, това се отнасяше за теб.

δα τι βερα λαίκατα


Тема Re: Как така жените могат да обичат двама?нови [re: Пceвдo Филocoф]  
Автор _69__ (Упcapин)
Публикувано06.06.08 18:03



Е кво за мене ?



Тема Re: Как така жените могат да обичат двама?нови [re: Zaibne]  
Автор The Fallen Angel (shinigami)
Публикувано06.06.08 18:13





First they ignore you. Then they laugh at you. Then they fight you. Then you win.

Тема Re: Как така жените могат да обичат двама?нови [re: пИcAHka]  
Автор caiko (sardukar)
Публикувано06.06.08 19:58



миаоу!



Само две неща са безкраини - вселената и човешката глупост.


Тема Re: Как така жените могат да обичат двама?нови [re: Ювиrитo†]  
Автор grizana (*******)
Публикувано07.06.08 22:39



...има една хубава българска - не е будала, този който яде баницата, а този който я предлага...
..., така че добре си дай сметка на мястото на кого си ти в тази драма...



Редактирано от grizana на 07.06.08 22:40.



Тема Re: Как така жените могат да обичат двама?нови [re: grizana]  
Автор Пpoизвoдeн (непознат )
Публикувано09.06.08 09:00



Абе принципно си права , ама - ако влезеш в ситуация, където спирането на баницата спира генералната мотивация, пък подаването на баница води до , пък при подхранване с баница човекът търси друго - кое от двете би избрала?

Просто ми е интересно да видя мнения :)



Тема Re: Как така жените могат да обичат двама?нови [re: Ювиrитo†]  
Автор deltongo ()
Публикувано09.06.08 18:10



Баламосва ви и двамата.Няма аткъв филм.Опитва се да скъса безболезнено-като те подготвя от далече,но както тя сама ти казва,ако не им стане връзката,може и да се върне при теб.Гадно е да си резервен вариант.
Ако съм мъж,ще и бия шута.



Тема Re: Как така жените могат да обичат двама?нови [re: Ювиrитo†]  
Автор БялБpoдниk (ДругияТ)
Публикувано13.06.08 14:01



Връзките си имат на4ало, кулминация и край. И аз мога да го слагам на няколко, но гледам онази, дето я оби4ам да не нау4ава. Ако я оби4ам.

Сега ти трябва време... и ново на4ало. И след една година Ще викаШ "епа кво толкова ... слу4ва се". Преди това боли, но по-важното е, 4е не убива.

бъди здрав

Това е само форум.
гьостерицата ли търсиш?


Тема Re: Как така жените могат да обичат двама?нови [re: Ювиrитo†]  
Автор misis1 (някоя си)
Публикувано15.06.08 21:28



хахха събирателен образ бре..
От двама полу мъже ще си струпа цял хаха
Зкачка..
Не го мисля наистина..
Жените,които твърдят, че обичат двама мъже са сбъркани..
Прощавай, ако обидих любимата ти но..те такова животно нямааа





Тема Re: Как така жените могат да обичат двама?нови [re: Ювиrитo†]  
Автор HolyHell (White)
Публикувано17.06.08 19:38



тема стара колкото света...(
и жените се питат от своя страна - може ли мъж да обича две жени едновременно...
да ти кажа - относно подвъпросния обект почти нищо сигурно не може да се каже, любовта е нещо като светулката през май - мине, светне и замине. относно питащия субект обаче нещата са по-ясни - наранен или поне съмняващ се.
опирай се на истината - любовта е една химера, а истината са - ежедневните и ежечасните действия. ако твоята любима проявява внимание и желание към теб - опирай се на него, не губи надежда, бъди самоуверен и ще спечелиш дори само от тази самоувереност. никоя жена не обича неуверени или просещи вниманието и мъже.



Редактирано от HolyHell на 17.06.08 19:40.



Тема Re: Как така жените могат да обичат двама?нови [re: Ювиrитo†]  
Автор gamayun (мрази боулинг)
Публикувано18.06.08 10:25



Ювиги, хане, преди време прочетох темата ти за раздялата като бойна ситуация. Много добра!! Аз на този етап реших да не се възползвам от съветите, ще видим какво ще излезе. Но ти явно си на таз вълна от не знам кога.....ако е същата девойка (а сигурно е) значи това си продължава от доста време, ти си го мислиш, терзаеш се и според мен няма какво да чакаш повече. Че женските сърца са широки е ясно, но според мен не можеш еднакво да обичаш двама. А ако сравняваш качествата им, май не обичаш нито единия. Успех,късмет и каквото там!



Тема Re: С три прости думи ще обяснянови [re: Ювиrитo†]  
Автор Muлa (Спаски)
Публикувано19.06.08 23:21



С огромно удоволствие!!!





Тема Re: С три прости думи ще обяснянови [re: Muлa]  
Автор Пpoизвoдeн (непознат )
Публикувано21.06.08 11:47



Може ли и един повече?






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.