Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:29 25.09.24 
Контакти
   >> Любов
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: Как така жените могат да обичат двама?нови [re: Ювиrитo†]  
Автор grizana (*******)
Публикувано07.06.08 22:39



...има една хубава българска - не е будала, този който яде баницата, а този който я предлага...
..., така че добре си дай сметка на мястото на кого си ти в тази драма...



Редактирано от grizana на 07.06.08 22:40.



Тема Re: Как така жените могат да обичат двама?нови [re: grizana]  
Автор Пpoизвoдeн (непознат )
Публикувано09.06.08 09:00



Абе принципно си права , ама - ако влезеш в ситуация, където спирането на баницата спира генералната мотивация, пък подаването на баница води до , пък при подхранване с баница човекът търси друго - кое от двете би избрала?

Просто ми е интересно да видя мнения :)



Тема Re: Как така жените могат да обичат двама?нови [re: Ювиrитo†]  
Автор deltongo ()
Публикувано09.06.08 18:10



Баламосва ви и двамата.Няма аткъв филм.Опитва се да скъса безболезнено-като те подготвя от далече,но както тя сама ти казва,ако не им стане връзката,може и да се върне при теб.Гадно е да си резервен вариант.
Ако съм мъж,ще и бия шута.



Тема Re: Как така жените могат да обичат двама?нови [re: Ювиrитo†]  
Автор БялБpoдниk (ДругияТ)
Публикувано13.06.08 14:01



Връзките си имат на4ало, кулминация и край. И аз мога да го слагам на няколко, но гледам онази, дето я оби4ам да не нау4ава. Ако я оби4ам.

Сега ти трябва време... и ново на4ало. И след една година Ще викаШ "епа кво толкова ... слу4ва се". Преди това боли, но по-важното е, 4е не убива.

бъди здрав

Това е само форум.
гьостерицата ли търсиш?


Тема Re: Как така жените могат да обичат двама?нови [re: Ювиrитo†]  
Автор misis1 (някоя си)
Публикувано15.06.08 21:28



хахха събирателен образ бре..
От двама полу мъже ще си струпа цял хаха
Зкачка..
Не го мисля наистина..
Жените,които твърдят, че обичат двама мъже са сбъркани..
Прощавай, ако обидих любимата ти но..те такова животно нямааа





Тема Re: Как така жените могат да обичат двама?нови [re: Ювиrитo†]  
Автор HolyHell (White)
Публикувано17.06.08 19:38



тема стара колкото света...(
и жените се питат от своя страна - може ли мъж да обича две жени едновременно...
да ти кажа - относно подвъпросния обект почти нищо сигурно не може да се каже, любовта е нещо като светулката през май - мине, светне и замине. относно питащия субект обаче нещата са по-ясни - наранен или поне съмняващ се.
опирай се на истината - любовта е една химера, а истината са - ежедневните и ежечасните действия. ако твоята любима проявява внимание и желание към теб - опирай се на него, не губи надежда, бъди самоуверен и ще спечелиш дори само от тази самоувереност. никоя жена не обича неуверени или просещи вниманието и мъже.



Редактирано от HolyHell на 17.06.08 19:40.



Тема Re: Как така жените могат да обичат двама?нови [re: Ювиrитo†]  
Автор gamayun (мрази боулинг)
Публикувано18.06.08 10:25



Ювиги, хане, преди време прочетох темата ти за раздялата като бойна ситуация. Много добра!! Аз на този етап реших да не се възползвам от съветите, ще видим какво ще излезе. Но ти явно си на таз вълна от не знам кога.....ако е същата девойка (а сигурно е) значи това си продължава от доста време, ти си го мислиш, терзаеш се и според мен няма какво да чакаш повече. Че женските сърца са широки е ясно, но според мен не можеш еднакво да обичаш двама. А ако сравняваш качествата им, май не обичаш нито единия. Успех,късмет и каквото там!



Тема Re: С три прости думи ще обяснянови [re: Ювиrитo†]  
Автор Muлa (Спаски)
Публикувано19.06.08 23:21



С огромно удоволствие!!!





Тема Re: С три прости думи ще обяснянови [re: Muлa]  
Автор Пpoизвoдeн (непознат )
Публикувано21.06.08 11:47



Може ли и един повече?






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.