Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:38 23.06.24 
Контакти
   >> Любов
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: Как така жените могат да обичат двама?нови [re: билянa]  
Автор Fiery Crash (новак)
Публикувано21.05.08 22:24



да тъжно но факт.
ами за тва цайко-зайко е прав... момчето говори за чувства а девойчето май си гледа портфейля.

а ти как си с платната белиш ли на Охридското езеро... къв убав ветер дуе по тамошните земи... и имаш ли си шарено сукманче.





Тема Re: Как така жените могат да обичат двама?нови [re: The Fallen Angel]  
Автор Fiery Crash (новак)
Публикувано21.05.08 22:27



и кво като й тегли майни? и кво ще му стане по-хубаво? или кво като изчука приятелката й - ще му стане по-леко? бе вие кви мъже сте я се вземете в ръце.
тук не става въпрос за шопска салата, че ако няма пресен лук салатата ще върви и със стар... амаха, тва са чувства човече... боли... ама ти знаеш де...





Тема Re: Как така жените могат да обичат двама?нови [re: Fiery Crash]  
Автор билянa (новак)
Публикувано21.05.08 22:38



не знам. Мисля, че момичето може и наистина да си вярва. Хората са склонни да приемат себе си в по-добра светлина, отколкото ги приемат другите - в случая всички, които говорят за изгода. Случвало ми се е да не спя заради двама мъже. Погледнато отстрани може на друг да му се е струвало, че търся изгода, а мен треска ме тресеше заради тях двамата просто като хора. Или хайде, като мъже. Тъй че не бързам да хвърля камък.

А Охридското езеро не ми е слабост, може би все уцелвам сиво и скучно време, не знам, но ако си забеля платното, ще гедам да е на друго езеро





Тема Re: Как така жените могат да обичат двама?нови [re: билянa]  
Автор Fiery Crash (новак)
Публикувано21.05.08 22:43



Не си спала заради двама. Брей кви са тия мъже, дай ги насам аз съм мъж ама барем авери да станем.



Ако ще е да забелваш нещо твое, свирни един дваж, аз съм много добър в беленето особено на лук и други луковидо подобни нещица.



Тема Re: Как така жените могат да обичат двама?нови [re: Fiery Crash]  
Автор SamМодератор (сини очи)
Публикувано21.05.08 22:55



сори, тъмнорус съм сега (като бебе - сламенорес, с постепено потъмняване, скоро може и да стана чернокос, де да знам).

Мисля, че си противоречиш - влюбването е чувство. Аз казвам, че е често мъжете да се влюбват в няколко жени едновременно. Съответно е разбираемо и една жена да се влюби в двама (пфу, всъщност има куп класически книги по въпроса).

Че сметкаджийството съществува - това е факт, но не възприемам случая от тази му греба страна.

Verba volant, scripta manent.


Тема Re: Как така жените могат да обичат двама?нови [re: Sam]  
Автор Fiery Crash (новак)
Публикувано21.05.08 23:05



ами влюбват. как ще се влюбиш в две жени едновремено как нима носим две сърца.... не го разбирам това... да не говориш за нагон?





Тема Re: Как така жените могат да обичат двама?нови [re: Fiery Crash]  
Автор SamМодератор (сини очи)
Публикувано21.05.08 23:53



Мне, за влюбване ти говоря. Не е необходимо да имаш две сърца - и едно стига. Не е нагон (не че няма връзка).

Verba volant, scripta manent.


Тема Re: Как така жените могат да обичат двама?нови [re: Beчep]  
Автор Гpaдckи (непознат)
Публикувано22.05.08 10:03



добре де, как така си влюбена в един и едновременно друг те привлича сексуално? аз когато съм влюбен не виждам други.
а ти можеш ли да различаваш чуствата си? дали е било влюбване? или просто, примерно, портфейлно привличане. или автомобилно?

"Вильенътъ ни йе бизкрайна, укей"
Цайко


Тема Re: Как така жените могат да обичат двама?нови [re: Ювиrитo†]  
Автор Kyмиko Янaka (Her highness)
Публикувано22.05.08 11:58



ми ...... така както мъжете могат да спят с N на брой жени и после да твърдят, че обичат само една


когато всъщност обичат само себеси

Общо взето и двата пола могат да заблуждават успещно влюбените си половинки, че и те са влюбени когато не са.

If you want to tell people the truth,
make them laugh, otherwise they'll kill you.


Тема Re: Как така жените могат да обичат двама?нови [re: Ювиrитo†]  
Автор Tiririram (непознат)
Публикувано24.05.08 05:59



Тази не обича май нито един от двамата, а само себе си. Бягай и не се обращай назад.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.