Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:11 30.04.24 
Контакти
   >> Любов
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Как така жените могат да обичат двама?  
Автор Ювиrитo† (Монархист)
Публикувано21.05.08 08:33



Е това ако ми го обяснят дамите тука с прости думи...

С бившата ми приятелка много се обичаме, влюбени сме един в друг, много държим един на друг, но тя била влюбена и в друг мъж и него обичала и на него също държала. И най-вече, не искала да се върне при мен, а искала да види дали ще стане връзката им, защото имал други качества, на които тя държала, а аз съм ги нямал. Естествено пък аз съм имал качества, които той пък нямал и тя също и на моите държала.

Обяснете това поведение, моля.



Редактирано от Ювиrитo† на 21.05.08 08:34.



Тема Re: Как така жените могат да обичат двама?нови [re: Ювиrитo†]  
Автор Fiery Crash (непознат )
Публикувано21.05.08 09:26



бегай на далеч от това момиче защо ли Защото тя гледа на теб като на стока тва кой какво имал какво нямал Факт е всички си имаме нещо и ни липсва нещо друго а тя кво иска тя иска един мъж да съчетва всичко за да мое да си го сложи в рамка на стената Е те за тва

бегай и не се обръщай това е как беше казал битка ли беше бойна ситуация ли ама много ме разсмиваш





Тема Re: Как така жените могат да обичат двама?нови [re: Ювиrитo†]  
Автор Beчep (звезди в косите)
Публикувано21.05.08 11:22



Случвало ми се е да съм влюбена в един мъж, а да изпитвам към друг силно сексуално привличане (не съм спала с него.. просто... привличане..).. Предполагам, че е възможно понякога привличането да се вземе за любов... и затова се случва ние, жените да обичаме по двама души едновременно...

Дали момичето ти.. умее да различава.. чувствата си ?

-------



Тема Re: Как така жените могат да обичат двама?нови [re: Ювиrитo†]  
Автор femina (Mис Kаприз)
Публикувано21.05.08 14:59



Не може да се обясни. Понякога се случва. Чувството към двамата не е едно и също, но се обобщава като влюбване в двама души.
В случая при теб - забрави и погледни напред. Ако някой наистина те обича, няма да ти причини това и няма да предпоччете другия, вместо теб. Дори наистина да се случи момичето да изпитва чувства към двама мъже, ако е достаъчно интелегентно, ти изобщо няма да разбереш и тя ще направи своя избор, без да знаеш, че си зарязан заради друг.
Явно не те обичат достатъчно, защото ако беше така, нямаше да има значение качествата, които нямаш, а другия има. Тя вече е избрала, но може би, за да не те засегне още повече и да те успокои ти казва, че и към теб изпитва чувства.
Остави я да си изживее и тази връзка. А ти си намери някоя, която ще те обича въпреки качетсвата ти.

Държавата България - невъзможни неща няма!


Тема Re: Как така жените могат да обичат двама?нови [re: Ювиrитo†]  
Автор caiko (sardukar)
Публикувано21.05.08 15:09



еми еи така - могат
даже едновременно могат
викат му групов секс



Само две неща са безкраини - вселената и човешката глупост.


Тема Re: Как така жените могат да обичат двама?нови [re: Ювиrитo†]  
Автор Пъpпъл (марципанена)
Публикувано21.05.08 15:14



още не е намерила третия, който ще бъде най-подходящ и няма да има нужда от други двама.




Обича ме, не ме обича

Тема Re: Как така жените могат да обичат двама?нови [re: Ювиrитo†]  
Автор The Fallen Angel (shinigami)
Публикувано21.05.08 17:21



Тегли й майните и изчукай приятелката й, като после й обесниш, че много я обичаш, но приятелката й има тяло а тя е умна и се допълват... Деба недоебаната паплча


Въобще не се занимавай и не очаквай нищо от такава жена.



Тема Re: Как така жените могат да обичат двама?нови [re: Ювиrитo†]  
Автор SamМодератор (сини очи)
Публикувано21.05.08 21:47



Питаш, защото на теб самия не ти се е случвало. А пък това не е женско качество, никак даже, дори е по-присъщо за мъжете. Нищо необичайно и ненормално. Да не говорим, че на по-ранна възраст, човек все още не знае, не е определил критериите си достатъчно ясно и затова се лута насам-натам

Verba volant, scripta manent.


Тема Re: Как така жените могат да обичат двама?нови [re: Ювиrитo†]  
Автор билянa (новак)
Публикувано21.05.08 22:19



Боооже, толкова мъже познавам, които чукат по няколко мадами, понеже ги били "обичали всяка по различен начин". Няма защо да питаш нас, питай някой от приятелите си, предполагам, че не е много по-различно.



Тема Re: Как така жените могат да обичат двама?нови [re: Sam]  
Автор Fiery Crash (новак)
Публикувано21.05.08 22:22



на тез сините очи много им върви черна коса, я кажи ти чернокоско ли си.



Иначе въпроса си го засегнал от много интересна гледна точка.
Но мисля че не е въпрос до това какви са им критериите и какви са им желанията, а до това има ли чувства, щото и на 15 може да се влюбиш до уши. Тая е неква сметкаджийка. Чисто и просто независимо от годинките ние носим чувства.
Бих казал че е въпрос на зрялост тогава когато си влюбен да прозреш кое е онова което те прави нещастен и когато реализираш че то е у теб тогава спираш да искаш от другия. Но случаят тук не е такъв. Тва си е просто сметкаджийско. За мен де.

Редактирано от Fiery Crash на 21.05.08 22:28.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.