Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:12 23.06.24 
Контакти
   >> Любов
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема несподелена любов  
Автор malkotomomche (непознат )
Публикувано14.05.08 18:01



Здравейте.
Ако някой може да ми даде съвет ще му бъда много благодарен.
Аз съм на 22 год и се влюбих в една колежка.Тя е на 40 и е щастливо омъженаНе ме разбирайте погрешно-не искам нищо от нея само че така силно боли.В нашия колектив има и едно момче което постоянно се шегува
и тя много го харесва.Двамата винаги се майтапят един друг и все той й е в устатаНо когата нещата опрат да работата и за това кое как да стане или дали може да стане всички включително и работодателите ми се обръщат към мен а колегата през цялото време се прави на шут и всички му се смеят.Вие какво мислите-дали тя го везприема просто като човек с който може да се посмее или го взима насериозно



Тема Re: несподелена любовнови [re: malkotomomche]  
Автор БapбapeлaМодератор (петата стихия)
Публикувано14.05.08 21:47



Барбарела , която е на 43 години ти дава следния съвет - жена 40 + годишна, независимо дали е семейна или не - може да се смее с теб, да флиртува с теб , да прави секс с теб за разнообразие , но няма да те приеме насериозно. Затова я разлюбвай .

Не ми стана ясно- не искаш нищо от нея , пък та боли. Защо та боли, защото си влюбен ли или защото не искаш нищо. То всъщност и да искаш , какво би й дал освен секс ?

Съдбата помага на смелите , страхливите ги отказва.


Тема Re: несподелена любовнови [re: malkotomomche]  
Автор Fiery Crash (непознат )
Публикувано15.05.08 04:39



обичай просто обичай недей иска годините нямат значение няма значение че тя харесва някой друг няма значение че не харесва някой друг просто я обичай тя е човек преди всичко човек човек с неин вътрешен прекрасен свят с много копнежи и мечти бъди себе си недей да мислиш много много позволи си да обичаш какво значение имат нормите и кой какво мисли какво значение имат хората какво значени има какво си научил или не си какво значени има бъди щастлив и обичай без претенции просто опитай се да дадеш това което има в теб за да направиш денят й по-светъл... просто обичай без да искаш нещо за себе си ти вече имаш самата обич

Редактирано от Fiery Crash на 15.05.08 04:40.



Тема Re: несподелена любовнови [re: Fiery Crash]  
Автор БapбapeлaМодератор (петата стихия)
Публикувано15.05.08 11:02



извинявай, ама за теб препинателни знаци - точка и запетайка съществуват ли ?

не че е нужно човек да е грамотен за да може да обича, ама все пак за да те разбере отсрещния трябва поне до 4-и клас да си стигнал.

и сега да те апострофирам . идеализмът не е лошо нещо, стига да е в умерени граници. също никак не е лошо човек от по-раничко да се научи има ли смисъл аджаба, това което прави / и в смисъл да обича някого несподелено , че и невъзможно в случая/ или няма смисъл. оплакващите се колко време са загубили в несподелено обичане и защо съм бил/а толкова заслепен са повече от гладните в Африка.

Съдбата помага на смелите , страхливите ги отказва.


Тема Re: несподелена любовнови [re: malkotomomche]  
Автор sillata (непознат)
Публикувано15.05.08 12:37



Извинявай, но ти на това любов ли му викаш?!Аз бих го нарекла увлечение , влюбване, привличане, но не и любов !



Тема Re: несподелена любовнови [re: Fiery Crash]  
Автор steffani (чета си тука..)
Публикувано15.05.08 13:04



Барби просто иска да те предпази от болката.
Звучиш като преминал /или все още не?/ през това.
Обичай. Ще боли.
Когато му дойде времето - ще премине.
Когато му дойде времето, ще свиеш зад ъгъла и ще видиш другата.
Може и да си кажеш, че си загубил време. И не си е струвало.
А може би не.
Още не е време.
Ще боли.

Мъжът, научил те на блус, секс и обич, се гравира в душата ти.


Тема Re: несподелена любовнови [re: malkotomomche]  
Автор ataraxia (минаващ)
Публикувано16.05.08 08:37



Съвет не мога да дам, но бих искала да знам какво намираш в нея. Какво толкова повече от онова, което може да се открие у младите момичета?



Тема Re: несподелена любовнови [re: Бapбapeлa]  
Автор Mapc (човек)
Публикувано16.05.08 12:41



Сигурна ли си че времето изгубено в обичане може да бъде изгубено ?! Не съм убеден... само времето в страдание е изгубено! Ако човек обича, и се чувства щаслив, каква точно е загубата ?!


Нещастията на човека се дължат на неспособността му да стои сам в тишината!

Тема Re: несподелена любовнови [re: Mapc]  
Автор БapбapeлaМодератор (петата стихия)
Публикувано16.05.08 13:39



Зависи за какво обичане става дума.

Когато човек обича несподелено, е по-скоро страдание , а не обич. Хората сме същества , които искат като дават и да получават иначе им куца вътрешното равновесие . Не искай обичта между хората, да е такава каквато е обичта им към Господ или обичта на майка към децата й. Алтруизмът не е лошо нещо, ако е с мярка. Поначало всяко нещо не е лошо, ако е с мярка , така че да не се наруава равновесието. Колко пъти да пиша за равновесието.

Я кажи каква мотивация би те държала да обичаш жена, която не те приема насериозно и не те обича и си наясно, че само флиртува с теб за разнообразие. Колко време ще се чувтсваш щастлив така . Няма ли да насочиш обичта съм към друга жена . Поне аз не искам да обичам така и не го правя.

Съдбата помага на смелите , страхливите ги отказва.


Тема Re: несподелена любовнови [re: Бapбapeлa]  
Автор _69__ (Упcapин)
Публикувано16.05.08 23:56



Барби, пак съдиш по себе си . Както винаги не си права обаче. Познавам жена, която е на 41 и се разведе точно зарад един мъж.
Нема увриш , нищо че си на 43.



Тема Re: несподелена любовнови [re: Бapбapeлa]  
Автор Fiery Crash (непознат )
Публикувано17.05.08 03:49



има условие да пиша на кирилица и аз това правя никой не ме е молил за препинателни знаци но ако ти много настояваш ще се съглася с теб и ще ти подаря една точка.

макар че човек който пише без препинателни знаци среща проблеми непознати за онези които ги ползват и никак не е лесно и не се оплаквам може би на теб също не ти е лесно да четеш хора без знаци но това е хубав повод да поченш да виждаш нещата без знаци а може би просто да почнеш да виждаш самото съдържание

Да, аз мога да пиша сравнително грамотно, но избирам да пиша без препинателни знаци. Защото така ми харесва, да излея себе си без да мисля за неща които ме разсейват. Ти замисляла ли си се, че знаците понякога са излишни, твърде излишни?

Но понякога... много обичам точките. И само защото мога да... не ги използвам, мога и да им се наслаждавам...
Мога да видя точка навсякъде, а някъде някоя запетайка или ченгелчето на... въпросителната... да обичаш точките е също толкова хубаво колкото да обичаш да си без точките. Всъщност аз имам един въпрос, на теб защо са ти тия точки, може би има нещо интересно или сакрално, нещо витално и аморално, нещо екзотично или езотерично, нещо неземно... много ме замисли ти с тия препитателно-преспънателно-препинателни знаци. Я кажи сега ти колко точки разпознаваш в себе си?



Тема Re: несподелена любовнови [re: steffani]  
Автор Fiery Crash (непознат )
Публикувано17.05.08 03:57



говориш боязливо говориш сякаш те е боляло много и това ме замисля за самата болка замисля ме защо те е боляло защо си страдала защо не си знаела че имаш избор имаш избор да изпитваш болка и да разбираш защо я изпитваш защо идва как си отива защото има закони закони които не са фантазии на нечия врачка а си действат дори и сега и сега действат а всъщност болката е приятелка на искането и идва когато в себе си пожелаеш нещо и като го пожелаеш за себе си и като го пожелаеш от някой друг а си отива когато пожелаеш нещо и го пожелаеш за другия от себе си и без да се опитваш да го вкарваш в статистика и така се получава че всички хора искат да са до теб щото получават и им е хубаво и тогава всички искат да ти дават и тогава и тогава ами тогава няма тогава





Тема Re: несподелена любовнови [re: _69__]  
Автор БapбapeлaМодератор (петата стихия)
Публикувано17.05.08 09:36



Ако искаш да си говорим за човешката глупост, колко е безкрайна - това е друг въпрос.

въпрос на време е тая твоя позната, която се съмнявам да се е развела заради един сополанко, да й просветне и да се ядосва на себе си каква глупачка е.

връзка между жена и мъж, който може да й бъде син е от ден до пладне , като момъка влачи, жената се заблуждава че тая връзка има някакво бъдеще . да има- максимум няколко години.

ми дай да си говорим лед известно време , колко не съм права. е , пак съм права, ама ти не го знаеш.

Съдбата помага на смелите , страхливите ги отказва.


Тема Re: несподелена любовнови [re: Fiery Crash]  
Автор БapбapeлaМодератор (петата стихия)
Публикувано17.05.08 09:38



ще пишеш с препинателни знаци или няма да пишеш изобщо. иначе ще те трия. толкоз.
ако утре та хвана пак с такива постинги - започвам да те трия . предупреден си.

Съдбата помага на смелите , страхливите ги отказва.


Тема Re: несподелена любовнови [re: Бapбapeлa]  
Автор _69__ (Упcapин)
Публикувано17.05.08 09:45



Барби, расъждаваш малко ... едностранно. Всеки греши , всеки прави грешки. Въпросната жена , е прекалено близка до мен, за да знам какво прави.
Не забравяй, че щом някой тръгне да прави нещо, то това е следствие от нещо.
Познавам и една друга, дето е на 40 , а се разведе заради един млажеж на 23 години. И на пук на всички, вече са 4 години заедно. Случаи разни, морала всеки си го знае, но има безброй много варианти. Просто живота е толкова сложен, отношенията също,че да можем да даваме лесни и изчерпателни отговори !
Още по малко категорични, тип пророчески





Тема Re: несподелена любовнови [re: _69__]  
Автор БapбapeлaМодератор (петата стихия)
Публикувано17.05.08 10:53



жена на 40 години няма да се разведе само заради 20 годишен мъж - това са глупости . и да ти е близка, не си в главата й ... я вземи слушай мъжки мнения насам натам - за жените и тяхната възраст . кой мъж на 30 ще иска да живее и да прави секс с 50 годишна жена , вместо с млада жена .. а за кризата на средната възраст дето най-често тресва мъжете в посока да търсят млади жени, че да се убедят как още ги бива..... вместо да прави кариера, да си вземе жена да му роди деца мъж на 30 ще се търпи кризите по време на критическата на 50 годишната жена , ще я гледа как дебелее понеже критическата забавя и хормонални и метаболични функции и т.н. още куп неща, които се случват на тия години и са неизбежни . айде не на мен тия . поне аз като жена над 40 години слушам какво говорят мъжете ... като мине 35 години тоя момък и го видиш какво прави ела пак да ми са обясняваш.

а бе той и Филип Киркоров ги приказва едни за голямата любов , ама Алла Пугачова като съвсем остаря, надебеля се разведоха.... а Мадона на 49 години блъска по 18 часа дневно във фитнес , джогинг , масажи, йога за да поддържа формата си , а мъжът й е 10 години по-млад от нея , а не 20 и пак имат проблеми .

връзки с възрастова разлика до 10 години са възможни , като жената е на повечето години. по-голяма възрастова разлика е възможна ако мъжът е на повечето години .

не , не стадам от предразсъдъци - просто няма смисъл от такива връзки - жена да е 20 години по-голяма от мъжа , тъй като точно когато тя ще има нужда от него, на мъжа му 'просветва' че му се живее и я оставя да се спасява сама . просто гледам какво става наоколо - какво е масовото мислене и отношение .

Съдбата помага на смелите , страхливите ги отказва.


Тема Re: несподелена любовнови [re: Fiery Crash]  
Автор steffani (чета си тука..)
Публикувано17.05.08 19:53



Боязливо? Не.
Колкото по-правилен ти се вижда изборът, толкова по-труден е. Странна взаимовръзка.
Не вярвам в "Красавицата и звярът".
Но пък вярвам, че времето изважда невидими и невъзможно звучащи сега възможности.
Вярвам, че болката може да те смири, смирението ти дава мъдрост, а мъдростта - доброта. Този недъг.
Трудно се приема неискането за себе си. Трудно се вижда у другия.
Някой ден...

Мъжът, събудил те за блус, секс и обич, се гравира в душата ти.


Тема Re: несподелена любовнови [re: Бapбapeлa]  
Автор steffani (чета си тука..)
Публикувано17.05.08 19:56



Хайде да не гоним добре звучащите музиканти само заради неподходящи обувки?
С липсата на музика си тръгват и танцьорите.
Разбирам мотивите ти.
Но ми се иска субективност.

Мъжът, събудил те за блус, секс и обич, се гравира в душата ти.


Тема Намери разликатанови [re: steffani]  
Автор БapбapeлaМодератор (петата стихия)
Публикувано17.05.08 20:21



не само ти, но и скарания с препинателните знаци дето ми се обяснява на дълго и нашироко .

Да се обеси не, да се освободи.

Да се обеси, не да се освободи

представи си да ти изпрати любим писмо, айде майл в ерата на интернет -такова, без препинателни знаци с цел ти да си ги сложиш където ти харесва. а дали ще получи този текст смисъл, какъвто той е вложил. дали смисълът , който ти ще изкараш от тоя майл ще е същият като неговия. би ли ти харесала една такава игра , ако не ти се играят игрички, а търсиш конкретен отговор .


текст без препинателните , може да се тълкува многозначно. а многозначните неща водят до умишлена заблуда . заблуда и любов не вървят заедно.


и като казах писмо - преди години си пишехме любовни писма на розови листи със сърчица. а сега с тия е-майли отиде романтиката ....



Съдбата помага на смелите , страхливите ги отказва.

Тема Re: Намери разликатанови [re: Бapбapeлa]  
Автор Fiery Crash (непознат )
Публикувано17.05.08 20:29



искаш конкретно и еднозначно аз давам многозначно неконкретно и пиша в стил в който ми харесва а сега ме изтрий само щото си по силна





Тема Re: несподелена любовнови [re: steffani]  
Автор Fiery Crash (непознат )
Публикувано17.05.08 20:39



защо стилът ти ми звучи познат сякаш съм аз преди 5 години

и многоточките много познати

болката те смирява защото не я искаме и ако наистина не я искаме помъдряваме и все пак нужно ли е да минаваме през цялата болка за да разбираме постепенно че болката е само инстурмент навярно болката е необходима навярно а неискането не е толкова трудно защото болката му помага

ако искаш всяка стъпка е изплетена с болка ако искаш си грешен по презумция ако искаш нямаш свобода включително от болката и тогава се питаш кое е по важно искането или свободата а де?



Тема Re: Намери разликатанови [re: Fiery Crash]  
Автор БapбapeлaМодератор (петата стихия)
Публикувано17.05.08 20:41



от утре започваш да ползваш препинателните знаци иначе ще те трия - с тях можеш да пишеш колкото си искаш увъртян текст. ако имаш проблеми с еквилибристиката с думите, ще ти давам уроци ако са ти нужни.

искам да кажа че текстовете които пишеш неползвайки препинателните знаци са безмислени в този им вид . а безмислените текстове се класират в графата ' флуд' .... и няма да те изтрия защото съм по-силна и имам 'гумичка', а просто ще трия 'флуд' . има правила който да се спазват . ако не са ти казали че Барбарела е непреклонна при спазване на правилата- време е да го научиш.

започвай тренировка с точките и запетайките , защото заради една погрешно поставена запетайка навремето са обесили невинен човек - примерът е реален.

Съдбата помага на смелите , страхливите ги отказва.


Тема Re: несподелена любовнови [re: Fiery Crash]  
Автор БapбapeлaМодератор (петата стихия)
Публикувано17.05.08 20:42



не се шегувам да знаеш. прекрати флудването.

Съдбата помага на смелите , страхливите ги отказва.


Тема Re: Намери разликатанови [re: Бapбapeлa]  
Автор Fiery Crash (непознат )
Публикувано17.05.08 20:49



хахахахах разсмя ме истински барби

имам въпроси и ще си позволя да те цитирам:
"искам да кажа че текстовете които пишеш неползвайки препинателните знаци са безмислени в този им вид"

въпроси:

1 а как успяваш да даваш такива приятни и смислени отговори на безсмислени постове

2 смяташ ли че ако се влюбиш в човек който пише по форумите без точки това ще ти повлияе на чувствата

3 щом са флуд как това което пиша се чете и получавам отговори дори

и не на последно място любовта не се мери нито в точки нито в килограми свободата не се поставя под някакви условя колкото и да искаш да не си признаеш правилата те правят сигурна искаш твоето мнение да тежи само защото имаш сила

флуд е когато обиждаш, когато се заяждаш, когато изнасяш лични данни когато да изброявам ли аз също съм бил модератор и ха познай в кой клуб

не се вглежда в баналното гледай красивото защото аз наистина се споделям не пиша тук за да се заяждам или защото има за кого а просто защото ми идва да се споделя тук в клуб любов

щип по нослето и не се сърди човече



Редактирано от Fiery Crash на 17.05.08 20:50.



Тема Re: несподелена любовнови [re: Бapбapeлa]  
Автор Fiery Crash (непознат )
Публикувано17.05.08 20:53



знам че не се шегуваш и не го правя нарочно просто наистина така много ми харесва да пиша много мисля че това съм самия аз мисля че това ми е липсвало с години пишех много правилно стараех се сега се чувствам свободен ти това ли искаш да ме вкараш пак в рамки?



Тема Re: Намери разликатанови [re: Fiery Crash]  
Автор БapбapeлaМодератор (петата стихия)
Публикувано17.05.08 21:00



прочетох само първите пет реда и надолу не съм те чела. няма и да те чета и няма да те предупреждавам повече.

на въпросите ти :

1. даването на смислени отговори ми е 'специалност' .

2. няма начин да се влюбя в човек от форум. а в такъв, които пише безмислици - хептен пък. нито едно от мненията ти без препинателни знаци не съм чела. само ги ' скролнах по диагонал' .

3. предупреждавам те - за да не се чудиш къде са ти мненията.


стига толкова. нямам навика да 'храня' с отговори скучаещи юзъри. ако не бях модератор изобщо нямаше да реагирам на постовете ти.

Съдбата помага на смелите , страхливите ги отказва.


Тема Re: Намери разликатанови [re: Бapбapeлa]  
Автор Fiery Crash (непознат )
Публикувано17.05.08 21:09



Хей


Не бъди толкова сигурна! Подценяваш събеседниците!
Дали няма да се влюбиш или не си е божа работа. Сега ти пиша с препинателни знаци първо: защото ти вярвам и второ щото съм гъвкав.

А ти за моите мнения не бери гайле. Клубове бол. И без това откакто ти си модератор клубът е станал скука и половина. (не се обиждай на мен а на фактите) . (точка, виждаш ли сложих точка)

Аз пиша защото така ми харесва. Дълги години не бях писал, сега пак ми се пише. Какво ти искаш да кажеш на света и как и къде ще го кажеш си е твоя грижа. За моите грижи не се притеснявай.

И друго не ме храниш ти а аз теб иначе заспиваш на модераторският си трон. Който стана съвсем излишен в клуб любов... 4 модератора.. :-)) ама тва срамота.
Едно време мен ме държаха сам.




Тема Re: несподелена любовнови [re: Бapбapeлa]  
Автор _69__ (Упcapин)
Публикувано17.05.08 21:09



Барбарела, с теб не може да се дискутира. Ограничена си сори.
Едно си знаеш и то е толкова грешно, колкото не може да бъде повече !



Тема Re: Намери разликатанови [re: Fiery Crash]  
Автор БapбapeлaМодератор (петата стихия)
Публикувано17.05.08 21:13



не ме храниш изобщо. като съм се наела да съм модератор, трябва да отделям от личното си време и за тая работа . правя си труда да ти обяснявам, за да не ревнеш след това.

Божата работа наричана от теб зависи от мен и собствения ми самоконтрол , а не от нечие мнение - твоето или на друг юзър. Аз съм реалист . Няма начин да се влюбя в никнейм.

Съдбата помага на смелите , страхливите ги отказва.


Тема Re: несподелена любовнови [re: _69__]  
Автор БapбapeлaМодератор (петата стихия)
Публикувано17.05.08 21:16



Никак не съм ограничена, а ти пишеш наизуст някакви предположения, докато аз ти говоря за това какво става наоколо. Не в нет-а, а наоколо в реала , дании от медицината , а не приказки от 1001 нощ. Виждам и чувам отношението на мъже към мен - не на всички, но на масата .


Ти сега както си ми развиваш тия теории що не живееш с 50 годишна жена.

дай ми реалистични доводи за варианти обратни на тия които ти посочих и ще се съглася.

знаеш ли какво ми каза днес за пореден път един съсед, който е над 75 годишен и много му харесва като ме срещне, ей тъй от уж неволно да си ме прегърне ... та каза ми ' младото си е младо.'

Съдбата помага на смелите , страхливите ги отказва.

Редактирано от Бapбapeлa на 17.05.08 21:25.



Тема Re: Намери разликатанови [re: Бapбapeлa]  
Автор Fiery Crash (непознат )
Публикувано17.05.08 21:18



няма да ревна споко ще отидем некъде другаде аз не мога дате разбера разбираш ме перфектно кво искам да ти кажа и пак си искаш точките

от самоконтролът ти идва глупостта и няма нищо общо с любовта когато се откажеш от тъпите правила и самоконтрола има шанс за нещо по красиво от тях





Тема Re: Намери разликатанови [re: Бapбapeлa]  
Автор jumblies ()
Публикувано17.05.08 21:29



а стига ве

...



Тема Re: несподелена любовнови [re: Fiery Crash]  
Автор zwerfster (luda krava)
Публикувано17.05.08 23:23



да виждаш нещата без знаци а може би просто да почнеш да виждаш самото съдържание - ако си се събудил е лесно ама като си сомнамбул удрянето в мебелировката е ззнак 4е не си на пътяя си Когато раз4ита6 на ултразвук знае6 4е пред теб има преграада ама каква е и колко е дебела

може6 само да гадае6



Тема Re: Намери разликатанови [re: Fiery Crash]  
Автор БapбapeлaМодератор (петата стихия)
Публикувано17.05.08 23:40



Липсата на самоконтрол докарва психосоматични отколнения, бягство от реалността и проблеми , които нарушават нормалната работоспособност и жизнен цикъл на човека. Ако ти искаш да си създаваш проблеми - прави го. Аз не си създавам проблеми, щото не искам и второ- не мога да си го позволя - реалист съм.

Виждам че ти е интересно да ти отговарям, но нямам намерение да 'храня' скучаещи юзъри- вече го написах. Толкоз.

Съдбата помага на смелите , страхливите ги отказва.


Тема Re: несподелена любовнови [re: zwerfster]  
Автор Fiery Crash (непознат )
Публикувано18.05.08 08:56



ама чакай това не беше за теб.



за теб само слънце плаж океан палми и мохито. и гълъб.



Тема Re: несподелена любовнови [re: Бapбapeлa]  
Автор Fozi ()
Публикувано19.05.08 11:06



Модераторката,
Абе развали цялата тема за несподелената любов бе, момиче!!!!!!
Ужас!!!
То не бе нервничене, то не бе подскачане!!!!
Някой да изтрива модераторките


За любов ми се говори тук , за любоооооооов!!!
Не за препинателни знаци!!!
Уф!!!



Тема Re: несподелена любовнови [re: Fiery Crash]  
Автор БapбapeлaМодератор (петата стихия)
Публикувано19.05.08 22:44



Модераторският консилиум реши, да не бъдеш изтриван . Но не ми пиши отговори, защото няма да ги чета.

Е хубу де, коригирах са - за мен е нормално да заменям букви. Голяма работа. Барем не се правя на интересна да пиша чаршафи без препинателни знаци.

Наистина няма да те чета.

Съдбата помага на смелите , страхливите ги отказва.

Редактирано от Бapбapeлa на 20.05.08 11:31.



Тема Re: несподелена любовнови [re: Fiery Crash]  
Автор zwerfster (luda krava)
Публикувано20.05.08 03:08



Гълъбите ми са гола вода без ГПС та да ползвам скоростната лента



Jouw zachte ogen in de ochtendzon
zijn zoveel mooier dan ik dromen kon
Dit komt maar eenmaal in een leven voor
We gaan er vandoor

Jij begrijpt wie ik ben
wat ik voel
en wat ik wil bereiken
enkel jij bent mijn doel
en al de rest zal blijken
laat ze maar kijken naar ons raar gedoe

Laat me proeven van de hemel
laat me zweven van geluk
Ik wil jou de wereld geven
die van ons kan niet meer stuk
‘k neem je mee naar warme oorden
op een eindeloze reis
Dit zijn meer dan mooie woorden
Jij verdient de Nobelprijs

Wat zou ik doen indien ik jou niet had
ik zou verdwalen in een dode stad
Jij houdt mijn leven op het juiste spoor
We gaan er vandoor

Jij begrijpt wie ik ben
wat ik voel
en wat ik wil bereiken
Enkel jij bent mijn doel
en al de rest zal wijken
Laat ze maar kijken naar ons raar gedoe

Laat me proeven van de hemel
laat me zweven van geluk
Ik wil jou de wereld geven
die van ons kan niet meer stuk
'k neem je mee naar warme oorden op een eindeloze reis
Dit zijn meer dan mooie woorden
Jij verdient de Nobelprijs

Ik wil jou de wereld geven
die van ons gaat niet meer stuk
'k neem je mee naar warme oorden op een eindeloze reis
dit zijn meer dan mooie woorden
jij verdient
ja jij verdient
... de Nobelprijs
de Nobelprijs



Тема Re: несподелена любовнови [re: Бapбapeлa]  
Автор Fiery Crash (непознат )
Публикувано20.05.08 07:45





"Модераторският консилиум реши, да те бъдеш изтриван"

Първо си научете българския език и после ми ставайте модератори.
Ама че сте и вие.
Е сега поне няма за какво да ме триеш.



Тема Re: несподелена любовнови [re: Fiery Crash]  
Автор jumblies ()
Публикувано20.05.08 19:37



споко ве ... пълнолуние е ... а Модераторският консилиум се го хапАт некви по тва време ... че им/и/ мине



Тема Re: несподелена любовнови [re: jumblies]  
Автор Fiery Crash (непознат )
Публикувано20.05.08 20:36



един поздрав за тебе че мноо съм се разнежил нещо:




Последната спирка

Последната спирка последната спирка наречена наша,
три тъмни дървета пътечката прашна
трамвая пристига напразно те чакам напразно те чакам
ти няма да дойдеш ти няма да дойдеш мастилен е мрака

От толкова обич от толкова обич какво ми остана
една закъсняла и тъжна покана
какво ще си спомним какво ще си спомним какво ще си кажем
билет непотребен билет непотребен споменът даже.

Ще останат все така неразгадани
нашите човешки светове,
може би може би очакваме и двама
просто във различни часове,
може би може би очакваме и двама
просто във различни часове.

та дам тада дам та да да ди ди дам
та да да дам тада да даммммм да да да дам

Да бъдем предишни да бъдем предишни е невероятно,
от тука трамваят се връща обратно
не искам след него не искам след него дори да погледна
бе спирката наша бе спирката наша сега е последна.


Ще останат все така неразгадани
Нашите човешки свети
може би може би очакваме и двама
просто във различни часове
може би може би очакваме и двама
просто във различни часове.


някъде нема точки, но пак плача все тая с точки или без важното е какво ти е на тебе



Тема Re: несподелена любовнови [re: Бapбapeлa]  
Автор Myth (ми аз ако знаех)
Публикувано20.05.08 22:43



Абе Барби ти все още си ръсиш същите глупости, не ти ли омръзна, една 40 годишна жена може много неща включително и да погледне на някой доста по-млад от нея сериозно, ма както и да е няма да спорим за това. Ама да го питаш човека що го боли.... ми много ясно че ще го боли несподелената любов винаги боли.

каквото и да си мислиш, може и да не вярно ;-)


Тема Re: несподелена любовнови [re: Бapбapeлa]  
Автор Myth (ми аз ако знаех)
Публикувано20.05.08 22:49



Прав е _69_ ограничена си и още как, той човека едно ти казва ти, едно си баба знае, едно си бае.

каквото и да си мислиш, може и да не вярно ;-)


Тема Re: несподелена любовнови [re: Бapбapeлa]  
Автор Myth (ми аз ако знаех)
Публикувано20.05.08 22:53



Модераторският консилиум реши, да не бъдеш изтриван Егати инфалтилната комплексарщина, мноооого сте велики, повече няма да го коментирам това. Обаче ще коментирам нещо друго, що не се самомодерираш а? Първо, нафлуди темата с писания нямащи НИЩО общо с нея, второ, като искаш да направиш забележка, на някой дето "не спазвал" измислените ти правила що не го предупредиш на лични, ами всики трябва да ти четата идиотщините?

каквото и да си мислиш, може и да не вярно ;-)


Тема Re: несподелена любовнови [re: Бapбapeлa]  
Автор ToЧиЦa_ (минаващ)
Публикувано20.05.08 23:46



абе кви глупости дрънкаш бе жена я се осъзнай...
когато човек има какво да каже се разбира и без препинателни знаци...
и примера който даде по скоро словореда му е сгрешен...то по добре да беше без запетаята... тия маломници можеха поне да се замислят преди да предприемат каквото и да било...



Тема Re: несподелена любовнови [re: ToЧиЦa_]  
Автор Fiery Crash (непознат )
Публикувано20.05.08 23:53



моя словоред
си е съвсем у ред
точица ми някаква убягва
даже е със под черта
но ще спретна бързо хайка
пак да си я уловя.





Тема Писах веченови [re: Бapбapeлa]  
Автор БapбapeлaМодератор (петата стихия)
Публикувано20.05.08 23:53



няма да го трия, но няма и да го чета. коментарите са излишни. точка по въпроса.

Съдбата помага на смелите , страхливите ги отказва.


Тема Re: несподелена любовнови [re: Fiery Crash]  
Автор ToЧиЦa_ (минаващ)
Публикувано21.05.08 00:01



олее не спите ли бе хора


аз тъкмо си мислих че едва ли има сега някой тук...едва ли и аз щях да бъда, ама барби напарво ме ядоса с глупостите докато попрелиствах набързо темата...пък интерсна ми стана...ама на...сговнясахми я



Тема Re: несподелена любовнови [re: Myth]  
Автор БapбapeлaМодератор (петата стихия)
Публикувано21.05.08 00:02



Не е прав. И ти не си прав. Нито ти ще си жена на 40 , 50 и т.н. , нито той.

Дори и да е възможно някои жени на и след 40 г. да приемат сериозно мъж , който може да им бъде син - не е смислена постъпка. Това е. Примери за това съм дала. Толкоз. Няколко годишна такава връзка що да не може ,но не я виждам доживот. Дай ми примери за такива.

На вас двамата теоретици къде са ви фактите . На теория сте го ударили.

Желанията и фанатзиите са едно, а реалността друго. Най-лошо е когато човек се спъне в собствените си заблуди, падне и като прогледне да си каже ' къде ми е бил акъла' . С наредване на годините се става доста по трудно след падане. Те хората са казали ' каквото си причиниш сам, няма да ти го причини нито Господ, нито дявола '.

Животът е прост. Не знам защо го изкарвате сложен . Така ви е удобно явно.

Съдбата помага на смелите , страхливите ги отказва.


Тема Re: несподелена любовнови [re: Бapбapeлa]  
Автор ToЧиЦa_ (минаващ)
Публикувано21.05.08 00:15



абе няма такива неща - ДО ЖИВОТ ! много се знае след време...я камилата я камиларя...
дори не се знае кой кого ще надживее...
просто всеки човек който идва на пътя ни има за какво да дойде...
не можете ли да се освободите от рамките си и да живеете живота такъв какъвто е...
барби заеби другите какво казвали...повярвай ми по доволна ще си от себе си...



Тема Re: несподелена любовнови [re: ToЧиЦa_]  
Автор Fiery Crash (непознат )
Публикувано21.05.08 00:17



говното и то е добро
зависи от житейската ти мирогледика
тори и обогатява то плода
независимо от твоята дилемика.
и слава бог ей деца, доматите растът торени
макар и да серем лайна
ние пак сме тук ухилени в клуба... засмени





Тема Re: несподелена любовнови [re: Fiery Crash]  
Автор jumblies ()
Публикувано21.05.08 06:33



Добро утро





Тема Re: несподелена любовнови [re: jumblies]  
Автор Fiery Crash (непознат )
Публикувано21.05.08 09:20



сладурчото той :-))
или сладураната





Тема Re: несподелена любовнови [re: Бapбapeлa]  
Автор tantra (божествен)
Публикувано21.05.08 21:40



БЪРБОРЕЛКЕ ХУБАВЕЛКЕ Ти си по забавна от шоуто на Дейвид Летърман душата


Толкова си смислена насълзиха ми се очите от смях БЛАГОДАРЯ ТИ ЗА КОЕТО
Сигурен съм че не си направила и една БЕЗМИСЛЕНА постъпка в живота си и усещам какво огромно удовлетворение ти носи това
Цепиш мрака като слънчев лъч си в тоя клуб пълен с непрактични романтици
Не слагам препинателни знаци защото тайничко се надявам да свикаш един два три консилиума и за мен
ТОЛКОЗТОВА ЕЖивотът е прост
Останалите да си опичате акълите




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.