Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:37 23.06.24 
Контакти
   >> Любов
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re: несподелена любовнови [re: steffani]  
Автор Fiery Crash (непознат )
Публикувано17.05.08 20:39



защо стилът ти ми звучи познат сякаш съм аз преди 5 години

и многоточките много познати

болката те смирява защото не я искаме и ако наистина не я искаме помъдряваме и все пак нужно ли е да минаваме през цялата болка за да разбираме постепенно че болката е само инстурмент навярно болката е необходима навярно а неискането не е толкова трудно защото болката му помага

ако искаш всяка стъпка е изплетена с болка ако искаш си грешен по презумция ако искаш нямаш свобода включително от болката и тогава се питаш кое е по важно искането или свободата а де?



Тема Re: Намери разликатанови [re: Fiery Crash]  
Автор БapбapeлaМодератор (петата стихия)
Публикувано17.05.08 20:41



от утре започваш да ползваш препинателните знаци иначе ще те трия - с тях можеш да пишеш колкото си искаш увъртян текст. ако имаш проблеми с еквилибристиката с думите, ще ти давам уроци ако са ти нужни.

искам да кажа че текстовете които пишеш неползвайки препинателните знаци са безмислени в този им вид . а безмислените текстове се класират в графата ' флуд' .... и няма да те изтрия защото съм по-силна и имам 'гумичка', а просто ще трия 'флуд' . има правила който да се спазват . ако не са ти казали че Барбарела е непреклонна при спазване на правилата- време е да го научиш.

започвай тренировка с точките и запетайките , защото заради една погрешно поставена запетайка навремето са обесили невинен човек - примерът е реален.

Съдбата помага на смелите , страхливите ги отказва.


Тема Re: несподелена любовнови [re: Fiery Crash]  
Автор БapбapeлaМодератор (петата стихия)
Публикувано17.05.08 20:42



не се шегувам да знаеш. прекрати флудването.

Съдбата помага на смелите , страхливите ги отказва.


Тема Re: Намери разликатанови [re: Бapбapeлa]  
Автор Fiery Crash (непознат )
Публикувано17.05.08 20:49



хахахахах разсмя ме истински барби

имам въпроси и ще си позволя да те цитирам:
"искам да кажа че текстовете които пишеш неползвайки препинателните знаци са безмислени в този им вид"

въпроси:

1 а как успяваш да даваш такива приятни и смислени отговори на безсмислени постове

2 смяташ ли че ако се влюбиш в човек който пише по форумите без точки това ще ти повлияе на чувствата

3 щом са флуд как това което пиша се чете и получавам отговори дори

и не на последно място любовта не се мери нито в точки нито в килограми свободата не се поставя под някакви условя колкото и да искаш да не си признаеш правилата те правят сигурна искаш твоето мнение да тежи само защото имаш сила

флуд е когато обиждаш, когато се заяждаш, когато изнасяш лични данни когато да изброявам ли аз също съм бил модератор и ха познай в кой клуб

не се вглежда в баналното гледай красивото защото аз наистина се споделям не пиша тук за да се заяждам или защото има за кого а просто защото ми идва да се споделя тук в клуб любов

щип по нослето и не се сърди човече



Редактирано от Fiery Crash на 17.05.08 20:50.



Тема Re: несподелена любовнови [re: Бapбapeлa]  
Автор Fiery Crash (непознат )
Публикувано17.05.08 20:53



знам че не се шегуваш и не го правя нарочно просто наистина така много ми харесва да пиша много мисля че това съм самия аз мисля че това ми е липсвало с години пишех много правилно стараех се сега се чувствам свободен ти това ли искаш да ме вкараш пак в рамки?



Тема Re: Намери разликатанови [re: Fiery Crash]  
Автор БapбapeлaМодератор (петата стихия)
Публикувано17.05.08 21:00



прочетох само първите пет реда и надолу не съм те чела. няма и да те чета и няма да те предупреждавам повече.

на въпросите ти :

1. даването на смислени отговори ми е 'специалност' .

2. няма начин да се влюбя в човек от форум. а в такъв, които пише безмислици - хептен пък. нито едно от мненията ти без препинателни знаци не съм чела. само ги ' скролнах по диагонал' .

3. предупреждавам те - за да не се чудиш къде са ти мненията.


стига толкова. нямам навика да 'храня' с отговори скучаещи юзъри. ако не бях модератор изобщо нямаше да реагирам на постовете ти.

Съдбата помага на смелите , страхливите ги отказва.


Тема Re: Намери разликатанови [re: Бapбapeлa]  
Автор Fiery Crash (непознат )
Публикувано17.05.08 21:09



Хей


Не бъди толкова сигурна! Подценяваш събеседниците!
Дали няма да се влюбиш или не си е божа работа. Сега ти пиша с препинателни знаци първо: защото ти вярвам и второ щото съм гъвкав.

А ти за моите мнения не бери гайле. Клубове бол. И без това откакто ти си модератор клубът е станал скука и половина. (не се обиждай на мен а на фактите) . (точка, виждаш ли сложих точка)

Аз пиша защото така ми харесва. Дълги години не бях писал, сега пак ми се пише. Какво ти искаш да кажеш на света и как и къде ще го кажеш си е твоя грижа. За моите грижи не се притеснявай.

И друго не ме храниш ти а аз теб иначе заспиваш на модераторският си трон. Който стана съвсем излишен в клуб любов... 4 модератора.. :-)) ама тва срамота.
Едно време мен ме държаха сам.




Тема Re: несподелена любовнови [re: Бapбapeлa]  
Автор _69__ (Упcapин)
Публикувано17.05.08 21:09



Барбарела, с теб не може да се дискутира. Ограничена си сори.
Едно си знаеш и то е толкова грешно, колкото не може да бъде повече !



Тема Re: Намери разликатанови [re: Fiery Crash]  
Автор БapбapeлaМодератор (петата стихия)
Публикувано17.05.08 21:13



не ме храниш изобщо. като съм се наела да съм модератор, трябва да отделям от личното си време и за тая работа . правя си труда да ти обяснявам, за да не ревнеш след това.

Божата работа наричана от теб зависи от мен и собствения ми самоконтрол , а не от нечие мнение - твоето или на друг юзър. Аз съм реалист . Няма начин да се влюбя в никнейм.

Съдбата помага на смелите , страхливите ги отказва.


Тема Re: несподелена любовнови [re: _69__]  
Автор БapбapeлaМодератор (петата стихия)
Публикувано17.05.08 21:16



Никак не съм ограничена, а ти пишеш наизуст някакви предположения, докато аз ти говоря за това какво става наоколо. Не в нет-а, а наоколо в реала , дании от медицината , а не приказки от 1001 нощ. Виждам и чувам отношението на мъже към мен - не на всички, но на масата .


Ти сега както си ми развиваш тия теории що не живееш с 50 годишна жена.

дай ми реалистични доводи за варианти обратни на тия които ти посочих и ще се съглася.

знаеш ли какво ми каза днес за пореден път един съсед, който е над 75 годишен и много му харесва като ме срещне, ей тъй от уж неволно да си ме прегърне ... та каза ми ' младото си е младо.'

Съдбата помага на смелите , страхливите ги отказва.

Редактирано от Бapбapeлa на 17.05.08 21:25.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.