Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:14 23.06.24 
Контакти
   >> Любов
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re: несподелена любовнови [re: Бapбapeлa]  
Автор Fiery Crash (непознат )
Публикувано17.05.08 03:49



има условие да пиша на кирилица и аз това правя никой не ме е молил за препинателни знаци но ако ти много настояваш ще се съглася с теб и ще ти подаря една точка.

макар че човек който пише без препинателни знаци среща проблеми непознати за онези които ги ползват и никак не е лесно и не се оплаквам може би на теб също не ти е лесно да четеш хора без знаци но това е хубав повод да поченш да виждаш нещата без знаци а може би просто да почнеш да виждаш самото съдържание

Да, аз мога да пиша сравнително грамотно, но избирам да пиша без препинателни знаци. Защото така ми харесва, да излея себе си без да мисля за неща които ме разсейват. Ти замисляла ли си се, че знаците понякога са излишни, твърде излишни?

Но понякога... много обичам точките. И само защото мога да... не ги използвам, мога и да им се наслаждавам...
Мога да видя точка навсякъде, а някъде някоя запетайка или ченгелчето на... въпросителната... да обичаш точките е също толкова хубаво колкото да обичаш да си без точките. Всъщност аз имам един въпрос, на теб защо са ти тия точки, може би има нещо интересно или сакрално, нещо витално и аморално, нещо екзотично или езотерично, нещо неземно... много ме замисли ти с тия препитателно-преспънателно-препинателни знаци. Я кажи сега ти колко точки разпознаваш в себе си?



Тема Re: несподелена любовнови [re: steffani]  
Автор Fiery Crash (непознат )
Публикувано17.05.08 03:57



говориш боязливо говориш сякаш те е боляло много и това ме замисля за самата болка замисля ме защо те е боляло защо си страдала защо не си знаела че имаш избор имаш избор да изпитваш болка и да разбираш защо я изпитваш защо идва как си отива защото има закони закони които не са фантазии на нечия врачка а си действат дори и сега и сега действат а всъщност болката е приятелка на искането и идва когато в себе си пожелаеш нещо и като го пожелаеш за себе си и като го пожелаеш от някой друг а си отива когато пожелаеш нещо и го пожелаеш за другия от себе си и без да се опитваш да го вкарваш в статистика и така се получава че всички хора искат да са до теб щото получават и им е хубаво и тогава всички искат да ти дават и тогава и тогава ами тогава няма тогава





Тема Re: несподелена любовнови [re: _69__]  
Автор БapбapeлaМодератор (петата стихия)
Публикувано17.05.08 09:36



Ако искаш да си говорим за човешката глупост, колко е безкрайна - това е друг въпрос.

въпрос на време е тая твоя позната, която се съмнявам да се е развела заради един сополанко, да й просветне и да се ядосва на себе си каква глупачка е.

връзка между жена и мъж, който може да й бъде син е от ден до пладне , като момъка влачи, жената се заблуждава че тая връзка има някакво бъдеще . да има- максимум няколко години.

ми дай да си говорим лед известно време , колко не съм права. е , пак съм права, ама ти не го знаеш.

Съдбата помага на смелите , страхливите ги отказва.


Тема Re: несподелена любовнови [re: Fiery Crash]  
Автор БapбapeлaМодератор (петата стихия)
Публикувано17.05.08 09:38



ще пишеш с препинателни знаци или няма да пишеш изобщо. иначе ще те трия. толкоз.
ако утре та хвана пак с такива постинги - започвам да те трия . предупреден си.

Съдбата помага на смелите , страхливите ги отказва.


Тема Re: несподелена любовнови [re: Бapбapeлa]  
Автор _69__ (Упcapин)
Публикувано17.05.08 09:45



Барби, расъждаваш малко ... едностранно. Всеки греши , всеки прави грешки. Въпросната жена , е прекалено близка до мен, за да знам какво прави.
Не забравяй, че щом някой тръгне да прави нещо, то това е следствие от нещо.
Познавам и една друга, дето е на 40 , а се разведе заради един млажеж на 23 години. И на пук на всички, вече са 4 години заедно. Случаи разни, морала всеки си го знае, но има безброй много варианти. Просто живота е толкова сложен, отношенията също,че да можем да даваме лесни и изчерпателни отговори !
Още по малко категорични, тип пророчески





Тема Re: несподелена любовнови [re: _69__]  
Автор БapбapeлaМодератор (петата стихия)
Публикувано17.05.08 10:53



жена на 40 години няма да се разведе само заради 20 годишен мъж - това са глупости . и да ти е близка, не си в главата й ... я вземи слушай мъжки мнения насам натам - за жените и тяхната възраст . кой мъж на 30 ще иска да живее и да прави секс с 50 годишна жена , вместо с млада жена .. а за кризата на средната възраст дето най-често тресва мъжете в посока да търсят млади жени, че да се убедят как още ги бива..... вместо да прави кариера, да си вземе жена да му роди деца мъж на 30 ще се търпи кризите по време на критическата на 50 годишната жена , ще я гледа как дебелее понеже критическата забавя и хормонални и метаболични функции и т.н. още куп неща, които се случват на тия години и са неизбежни . айде не на мен тия . поне аз като жена над 40 години слушам какво говорят мъжете ... като мине 35 години тоя момък и го видиш какво прави ела пак да ми са обясняваш.

а бе той и Филип Киркоров ги приказва едни за голямата любов , ама Алла Пугачова като съвсем остаря, надебеля се разведоха.... а Мадона на 49 години блъска по 18 часа дневно във фитнес , джогинг , масажи, йога за да поддържа формата си , а мъжът й е 10 години по-млад от нея , а не 20 и пак имат проблеми .

връзки с възрастова разлика до 10 години са възможни , като жената е на повечето години. по-голяма възрастова разлика е възможна ако мъжът е на повечето години .

не , не стадам от предразсъдъци - просто няма смисъл от такива връзки - жена да е 20 години по-голяма от мъжа , тъй като точно когато тя ще има нужда от него, на мъжа му 'просветва' че му се живее и я оставя да се спасява сама . просто гледам какво става наоколо - какво е масовото мислене и отношение .

Съдбата помага на смелите , страхливите ги отказва.


Тема Re: несподелена любовнови [re: Fiery Crash]  
Автор steffani (чета си тука..)
Публикувано17.05.08 19:53



Боязливо? Не.
Колкото по-правилен ти се вижда изборът, толкова по-труден е. Странна взаимовръзка.
Не вярвам в "Красавицата и звярът".
Но пък вярвам, че времето изважда невидими и невъзможно звучащи сега възможности.
Вярвам, че болката може да те смири, смирението ти дава мъдрост, а мъдростта - доброта. Този недъг.
Трудно се приема неискането за себе си. Трудно се вижда у другия.
Някой ден...

Мъжът, събудил те за блус, секс и обич, се гравира в душата ти.


Тема Re: несподелена любовнови [re: Бapбapeлa]  
Автор steffani (чета си тука..)
Публикувано17.05.08 19:56



Хайде да не гоним добре звучащите музиканти само заради неподходящи обувки?
С липсата на музика си тръгват и танцьорите.
Разбирам мотивите ти.
Но ми се иска субективност.

Мъжът, събудил те за блус, секс и обич, се гравира в душата ти.


Тема Намери разликатанови [re: steffani]  
Автор БapбapeлaМодератор (петата стихия)
Публикувано17.05.08 20:21



не само ти, но и скарания с препинателните знаци дето ми се обяснява на дълго и нашироко .

Да се обеси не, да се освободи.

Да се обеси, не да се освободи

представи си да ти изпрати любим писмо, айде майл в ерата на интернет -такова, без препинателни знаци с цел ти да си ги сложиш където ти харесва. а дали ще получи този текст смисъл, какъвто той е вложил. дали смисълът , който ти ще изкараш от тоя майл ще е същият като неговия. би ли ти харесала една такава игра , ако не ти се играят игрички, а търсиш конкретен отговор .


текст без препинателните , може да се тълкува многозначно. а многозначните неща водят до умишлена заблуда . заблуда и любов не вървят заедно.


и като казах писмо - преди години си пишехме любовни писма на розови листи със сърчица. а сега с тия е-майли отиде романтиката ....



Съдбата помага на смелите , страхливите ги отказва.

Тема Re: Намери разликатанови [re: Бapбapeлa]  
Автор Fiery Crash (непознат )
Публикувано17.05.08 20:29



искаш конкретно и еднозначно аз давам многозначно неконкретно и пиша в стил в който ми харесва а сега ме изтрий само щото си по силна






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.