Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:51 12.06.24 
Контакти
   >> Любов
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Искам да ви попитам когато...нови  
Автор artto (непознат)
Публикувано23.04.08 08:17



когато почнете да се разминавате с човека с който живеете,когато ви се казва че сте обичан, но в същото време се признава че само една гола обич не е достатъчна,когато другия не е започнал на чисто,когато връзката започва да тежи....
искам съвет,най лесното е да сложиш край,но нали носиш и отговорност за другия....как да постъпя?



Тема Re: Искам да ви попитам когато...нови [re: artto]  
Автор Aмнepиc (Принцеса)
Публикувано23.04.08 08:34



Не казваш най-важното: дали ти обичаш? Подозирам, че не, щом искаш прекъсване на връзката, но какви са твоите лични причини за това?



Тема Re: Искам да ви попитам когато... [re: Aмнepиc]  
Автор artto (непознат)
Публикувано23.04.08 08:41



да,така е - раздвоен съм и написах защо....уморен съм да мисля като за двама,да се грижа за двама...да бачкам за двама....нали някой трябва да е до мен...до моето рамо....все пак,не зависимо че съм мъж...и на мен понякога ми е трудно....нещо лошо ли има в това....мамка му



Тема Re: Искам да ви попитам когато... [re: artto]  
Автор Aмнepиc (Принцеса)
Публикувано23.04.08 08:45



Естествено че някой трябва да те подкрепя, кой казва че като си мъж и няма нужда от това?
Но не разбирам тогава в какво се изразява обичта към теб, която ти заявяват?
В думи?



Тема Re: Искам да ви попитам когато... [re: Aмнepиc]  
Автор artto (непознат)
Публикувано23.04.08 08:54



точно...само думи..почти без покритие...каквото мога правя и давам от себе си...а вярвай това въобще не е малко....но вече се замислям има ли смисъл....
знаеш ли.... сещам се за един лаф "по добре ужасен край,от колкото ужас без край"....баси слънчевата сутрин....



Тема Re: Искам да ви попитам когато... [re: artto]  
Автор Aмнepиc (Принцеса)
Публикувано23.04.08 09:20



само думи казваш? И това е така още отначалото? Вероятно не си го забелязвал тогава, улисан в стремежите си да правиш разни общи неща, и едва сега (след колко време все пак?) го забелязваш?

Разбираш ли, аз не съм любопитна. Това са въпроси на които сам трябва да си отговариш, просто ти помагам да си ги зададеш?

Защото не разбирам за каква твоя отговорност става дума, ако си правил всичко "за двама", а си получавал единствено декларация за обич?
Битовите проблеми също не са за пренебрегване в такова решение: финансови, роднински, имате ли деца и пр., всички те влияят на решението.



Тема Re: Искам да ви попитам когато... [re: Aмнepиc]  
Автор artto (непознат)
Публикувано23.04.08 09:37



да...улисан...,зная че не си любопитна....не разбираш за отговорнността...учудваш ме...визирам това че не можеш да оставиш другия просто ей така.....
не,нямаме деца....тя иска...но вече нямам желание....наистина съм объркан....баси....що не пална колата и да си развея главата някъде....сам,без телефони,интернет...приятели...без никой...



Тема Re: Искам да ви попитам когато... [re: artto]  
Автор The Fallen Angel (shinigami)
Публикувано23.04.08 09:39



Прочетох разговоа ти и да знаеш, че бях в твоето положение... Давах всичко от себе си а в замяна получавах претенции за още. Винаги бях опората, но нито веднъж нямаше аз самия къде да се опра... След време любовта отстъпи място на реалността и чувствата ми бяха победени от егоизма ми да получа време и за себе си и това беше началото на края... Просто тя видя, че от мен повече нищо не може да изсмуче и нещата съвсем охладняха докато се стигн до раздяла.
Това ме наведе на много размисли - дали някога ме е обичала и т.н. но мисля, че взех най-правилното решение, защото не съжалявам



Надявам се и ти да не съжаляваш едн ден.



Тема Re: Искам да ви попитам когато... [re: artto]  
Автор The Fallen Angel (shinigami)
Публикувано23.04.08 09:40



Отговорността ти към другия си има граници... Помисли за отговорността към самия себе си и дали искаш да прекараш остатъка от живота си по този начин!



Тема Re: Искам да ви попитам когато... [re: artto]  
Автор Aмнepиc (Принцеса)
Публикувано23.04.08 09:55



Направи го, замети се нанякъде, час или два или ден... Понякога има полза. Макар че е по-вероятно да си донесеш проблема обратно, но поне ще ти олекне за малко.

Няма лесен начин, нали това питаш. Няма и безболезнен начин. Жена ти/приятелката ти, ще е наранена. Щом досега не разбира твоите проблеми, нама да разбере и защо я оставяш. Хората сме така устроени- да прекарваме всичко през своята си камбанария и да не държим сметка за чуждата.За егоизма говоря.Възможно е ти да чусваш вина, това няма кой да ти го каже острани, само ти си знаеш с какви надежди и защо си почнал тази връзка.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.