Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:20 22.09.24 
Контакти
   >> Любов
*Кратък преглед

Тема Срамно ли е за 17 годишна да е с 24-25 годишен?  
Автор SiainoNebe ()
Публикувано13.04.08 02:09



Срамно ли е за 17 годишна да е с 24-25 годишен?

Как гледате на въпроса?
Принципно на такива връзки с такава възрастова граница.
Кое е приемливо за вас и кое не?

А кое е приемливо НЕ за вас, а за обществото и кое не е? По принцип, за възрастовите разлики.

Може и за други случай да кажете.

Благодаря.



Тема Re: Срамно ли е за 17 годишна да е с 24-25 годишеннови [re: SiainoNebe]  
Автор lullaby ()
Публикувано13.04.08 02:14



еми не е. пък и чааак срамно?

срамът по принцип е лоша реакция, за какъвто и случай да говорим и се отразява разрушително.

4 години по-голям според мен е идеално като възрастова разлика.



"Meine Pflicht ist dich weiter zuführen"
Иван Ангелов No.1


Тема Re: Срамно ли е за 17 годишна да е с 24-25 годишен?нови [re: SiainoNebe]  
Автор ataraxia (новак)
Публикувано13.04.08 10:21



Родителите ми имат 8 г. разлика и имат щастлив брак. Взели са се точно на тези години, за които питаш.



Тема Re: Срамно ли е за 17 годишна да е с 24-25 годишеннови [re: SiainoNebe]  
Автор Beчep (звезди в косите)
Публикувано13.04.08 10:54



Виждала съм 37-годишни мъже със 17-годишни момичета и гледам на тях като на педофили, каквито са .... на момичетата гледам като на глупави момичета, които не знаят какво искат....

Разликата 17-25 не е толкова голяма.., а горе-долу нормална.., но точно в тази възраст се формира личността на човека... (в смисъл такъв - момчето ако вече е завършил университета и има професия, а момичето даже не знае какво иска да завърши.... разликата е голяма.., но тук говорим по-скоро за индивидуалните черти на характера..)

Мисля, че е срамно за момичето само ако се хвали от типа- "Гле'й к'ва пичка съм - хванах си 25-годишен батко" ..

По принцип до 10 годишна разлика е приета и от обществото, и от мене...
Аз гледам на 20-годишната разлика, като на голяма.., и неудобна.. така например- ако жената е на 40 - и има все още млади трепети- мъжа й ще е на 60.. и тя вероятно вече ще трябва да му помаг да се грижи за себе с...
На -по-големи разлики (примерно- разлика 50 години)- гледам като на интересчийство от страна и на мъжа.. и на жената ...

(но има, разбира се, изключения)

----------
Свободна съм .


Тема Re: Срамно ли е за 17 годишна да е с 24-25 годишеннови [re: SiainoNebe]  
Автор БapбapeлaМодератор (петата стихия)
Публикувано13.04.08 13:48



на такива връзки пиленце, не гледаме по никакъв начин, защото не са връзки със сериозно бъдеще.

ти какво правиш- курсови работи по психология ли пишеш, че питаш



Тема Re: Срамно ли е за 17 годишна да е с 24-25 годишен?нови [re: SiainoNebe]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано22.04.08 00:23



Когато една на 17 е с 24-25 годишни това е напълно нормално, макар и нежелателно. Защо?

Защото това отразява факта, че не всеки мъж на 50 е богат иначе 17 годишните щяха да са заети сите. Значи също така, че не всяка 17 годишна е манекенка иначе всички щяха да са заети с 50 годишни.



Тема Re: Срамно ли е за 17 годишна да е с 24-25 годишеннови [re: LuboPenev]  
Автор Mapceл (усамотен)
Публикувано30.05.08 16:28



Щом задаваш въпрос за нещо "срамно", значи някой ти оказва натиск да прекратиш тези отношения? Помисли си до каква степен имаш независима воля и свобода- бил съм на мястото на 25-годишния младеж и знам колко са глупави човешките предразсъдъци.

I WANT TO BELIEVE...



*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.