Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:32 29.06.24 
Контакти
   >> Любов
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Някои може ли да ми отговори?нови  
Автор elime4o (непознат )
Публикувано24.03.08 21:34



От много време ме измъчва един въпрос на който не мога да си отговоря сам и виждам вашия клуб като спасение за моята мъка.
Преди една година зарязах гаджето си с което ходихме три години и половина. Аз бях човекът, който сложи край на връзката ни и то по доста грозен начин, но след време започна ужасно много да ми липсва, давах си сметка с всеки изминат ден какъв човек съм имал до себе си и каква грешка съм направил. За да се опитам да преодолея мъката започнах да излизам с много жени, всички бяха по своему свестни, но във всяка една виждах и търсех моята стара и единствена любов. С колкото повече жени се опитвах да завържа връзка толкова по-разочарован оставах, защото те не бяха това, което беше тя за мен и не можеха да ме направят щастлив. От доста време ме мъчи един въпрос, да се обадя ли на жената, която обичам и да и кажа ли колко много съжалявам за това, което съм направил. Единственото, което ме спира, е че тя сега е сдруг и изглежда по-щастлива от времето когато бяхме заедно, а и начинат по който я оставих беше толкова грозен, че се срамувам дори да и поднеса извиненията си. Направих грешка, с която провалих целия си живот, изгоних от живота си човека който ме обичаше и даваше всичко за мен, всяка вечер заспивам с мисълта за нея и всяка сутрин се събуждам с въпроса какво да направя за да съм отново щастлив. Всеки мой ден без нея е мъчение, постоянно живея в миналото със спомените за нея, всяко място на което сме били заедно и минавам сам ме кара да се натъжа, всеки ден се проклинам за грешката която направих, нито един успех в живота ми не може да ме направи щастлив щом не е до мен тя, чувствам една голяма тежест в гърдите си, която ме задушава и вече почти година с всеки изминат ден става още по-лошо.
Някои може ли да ми каже как отново да възвърна живота си?



Тема Re: Някои може ли да ми отговори?нови [re: elime4o]  
Автор lullaby ()
Публикувано24.03.08 21:38



В отговор на:

Някои може ли да ми каже как отново да възвърна живота си?




отговорът не е в нея, а в теб. докато се фиксираш върху това, което е отминало, няма да го откриеш. вгледай се навътре, а нея по-добре остави да живее живота си.




There's not enough room in this world ... .. ....

Тема Re: Някои може ли да ми отговори?нови [re: lullaby]  
Автор elime4o (непознат )
Публикувано24.03.08 21:42



Чудя се дали да не се опитам да си я върна и да сме отново щастливи и дали и тя не чувства същото, но много хора ми казаха почти същото като теб и все още не мога да се реша



Тема Като съм почнала да давам мнения...нови [re: elime4o]  
Автор милeйди (black dahlia)
Публикувано24.03.08 21:48



Господ ни е дала глава да мислим ПРЕДИ действията си,а не СЛЕД това...не да се тюхкаме до безкрайност после .Ако наистина мислиш,че е щастлива не я закачай.Ако мислиш,че е само начин да те забрави,опитай да я потърсиш.Да си спокоен ,че поне си опитал.И не се дъни пак,ако се случи чудото!

А ако не стане -мини по пътя,който сам трябва да извървиш,направи си изводите,узрей,разбери каво магаре си бил и ако някога съдбата отново те срещне с такъв ценен човек и те дари с нова любов,не допускай старите си грешки.

Оцени го навреме, задръж го и се благодари за втория шанс,който ти е даден да живееш щастливо. Старата история за Евгений Онегин и Татянка да ти е пред очите.Нема ли часовници на този свят,които поне за малко да тиктакат в унисон.Все някой закъснял,друг избързал.И накрая и двамата нещастни и разделени.Сценарий стар като света....



GIVE ME MOOOORE

Тема Re: Като съм почнала да давам мнения...нови [re: милeйди]  
Автор elime4o (непознат )
Публикувано24.03.08 21:55



Благодаря ти милейди



Тема Re: Някои може ли да ми отговори?нови [re: elime4o]  
Автор The Fallen Angel (shinigami)
Публикувано24.03.08 22:00



Остави момичето намира и спри да мислиш за нея!
Докато я възвеличаваш никога няма да намериш друга жена... Само че си спомни, че нищо не е така както сега си мислиш, че е било - Тя не е перфектната и далеч н яма да сте щастливи... Забрави я!



Тема Re: Като съм почнала да давам мнения...нови [re: милeйди]  
Автор Losty (Honour&dignity)
Публикувано24.03.08 22:03



Мъдро. Явно много си преживяла.Да. И според мен е така

пп Само да питам, наистина ли мислиш ,че Господ е жена? Щото ако е така,бих искал да ме светнеш за това новоначалие.



Изгубих всичко, но намерих себе си.

Тема Re: Tа какво казвашнови [re: lullaby]  
Автор *FENlKS* ()
Публикувано24.03.08 22:03



хуманизмЪт-негатив?





Тема Re:нови [re: The Fallen Angel]  
Автор милeйди (black dahlia)
Публикувано24.03.08 22:47



Малиии...завистливец

..завиждаш на детето за любовта му.Ми то така е,откакто се сгромоляса от висините в бездната и никой те не ще

Не го слушай бабиното,не се превръщай в мъченик на грешките си.Ако ти е писано пак ще се съберете.Вярвай,че който осъзнае грешката си и се старае да не я повтаря,съдбата винаги му дава втори шанс

GIVE ME MOOOORE

Тема аnd found...нови [re: Losty]  
Автор милeйди (black dahlia)
Публикувано24.03.08 23:02



Да..щото един като нашто момче тука ме държа в подобен филм бая временце,ама аз все прощавах ли прощавах,а той все се дънеше.Накрая ми писна на калинката и казах стига толква.Сега и той ближе рани,ама къъъъъъъсно.Затова съвета ми е съвсем искрен и изстрадал.Да не се дъни повече от един път ,ако има чувства към жената.

П.П. Ми незнам за пола на Господ,мен са ме учили като да е мъж и май си харесвам това становище.Само ми е чудно горе в небесата с wireless ли боравят

???

GIVE ME MOOOORE


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.