Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:29 06.07.24 
Контакти
   >> Любов
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема раздяланови  
Автор dymana (непознат )
Публикувано19.03.08 11:32



Здравейте,
ще се радвам на съвет-накратко нещата стоят така.почти 6 годишна връзка, минали сме през много неща.Разочаровал ме е , аз него също, разделяли сме се и сме се събирали и т.н.накрая след много перипети постигнахме някакво разбирателство и спокойствие. С течение на времето започнах да се замислям,че този синхрон т.е.спокойствие между нас се дължи на факта че аз вече не съм същата, не влагам емоция , не ме интересува просто тихо и кротко съжителство. Осъзнах обче, че ми е твърде рано за това, че чувствата , които изпитвам са по скоро загриженост, чувство за отговорност към него, обич но не такава каквато трябва да е а като към роднина но не и любов. Много дълго мислих и анализирах стигнах до твърдото решение, че трябва да се разделим, проблема е, че незнам как да го направя знам, че е неминуемо да го нараня но се страхувам от неговата реакция.От друга страна не мога да продължавам вечно така всъщност напоследък едва издържам.Тази инерция ме побърква..не е честно и към мен и към него а не събирам смелост..



Тема Щом не го обичаш, [re: dymana]  
Автор Bambi* (*Bambina)
Публикувано19.03.08 11:56



както се обича мъж, е по-добре да разговаряш с него и да му кажеш точно как се чувстваш. За всичко е добре да се разговаря.



Тема Re: Щом не го обичаш,нови [re: Bambi*]  
Автор TRlNlTY (съзерцателка)
Публикувано19.03.08 12:55





When There Is A Will, There Is A Way

Тема Re: раздяланови [re: dymana]  
Автор omphala (тИмИрУт)
Публикувано19.03.08 13:12



Че ти да не мислиш,че вечно ще сте влюбени?


Пък и след като се замисляш затова,дали ще го нараниш,дали все още не го обичаш по "онзи начин".Иначе според мен нямаше да имаш скруполи да го изхвърлиш от живота си...

По изтрещяла от мене нямааааааа!!!!

Тема Re: раздяланови [re: omphala]  
Автор The Fallen Angel (shinigami)
Публикувано19.03.08 14:03



Тя спомена, че го обича като роднина... Ти би ли наранила някой роднина?
Чувствата след 6 години ги има и са много силни, но ако я няма онази любов... По скоро дразнят. Никой не иска да съжителства с роднини





"Като евреин в комииина,
Детството отмина..."


Тема Re: раздяланови [re: dymana]  
Автор The Fallen Angel (shinigami)
Публикувано19.03.08 14:09



Знам какво ти е... Макар и само 2,5 години, но в един момент и на мен започна да ми е все едно. Започнах все повече и повече да искам да съм сам... Една вечер се скарахме нещо и тя отиде в другата стая да спи. Отидох 10-тина минути по-късно и спокойно й обясних, че ще е по-добре да се разделим... Плака и се съгласи... На сутринта пак плака и каза, че не иска да се разделяме - не се разделихме. 3 дни по-късно ми съобщи по телефона, че е по-добре да се разделим



Говори с него



"Като евреин в комииина,
Детството отмина..."


Тема Re: раздяланови [re: The Fallen Angel]  
Автор omphala (тИмИрУт)
Публикувано19.03.08 14:21



Ок,а тогава ми кажи съпруга/съпругата след време не са ли роднини по някъкъв начин?Аз имам връзка от три години и половина вече,живеем си заедно.Обичаме се,но не е както в началото и много се радвам,че не е като в началото.Всеки човек сам избира какво иска и какво чака.Коя любов му е удобна...Да говори с него,разбира се,но след като не го обича като мъж да реже до кръв.

По изтрещяла от мене нямааааааа!!!!


Тема Re: раздяланови [re: The Fallen Angel]  
Автор dymana (непознат )
Публикувано19.03.08 14:43



разбира се, че в крайна сметка се стига до там но сам на 26 и чувствам, че ми е рано да се примирявам със съжителство и уважение

незнам страхувам се как ще го нараня но нямам колебания, че искам да съм сама..



Тема Re: раздяланови [re: omphala]  
Автор The Fallen Angel (shinigami)
Публикувано19.03.08 15:00



Много е важно вътрешно как се чувстваш. Не може да се обича така както в началото - всичко еволюира, но пък ако усещаш, че съвсем нямаш чувства... Не върви.
Много е важно и каква е възрастта... Аз съм на 21 и не мисля, че ми е момента да се чувствам като на 35-40 и да правя деца и да живея семеен живот без силна любов... Просто не беше тя жената, която да ме накара да го желая. Иначе ще му дойде времето и ще намеря човека, който знам, че ще ме подкрепя и ще е с мен и тогава определено ще остана с него, ако ме иска





"Като евреин в комииина,
Детството отмина..."


Тема Re: раздяланови [re: dymana]  
Автор lullaby ()
Публикувано19.03.08 15:10



напълно нормално. мисля, че се притесняваш да му кажеш, защото вече си отлагала. вината ти към него, че откакто знаеш какво ти е решението и че искаш раздяла, не си го казала веднага. т.е. сега ако не му кажеш, с времето ще затъваш в съмнения, а накрая ако все пак се осмелиш, ще го нараниш определено повече.
съвсем нормално е, просто казваш, разбирате се и толкова. стига с тия нерви




And I find it kind of funny, I find it kind of sad


Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.