Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:05 28.09.24 
Контакти
   >> Любов
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Краянови  
Автор milalena (член)
Публикувано19.03.08 10:02



Вече 4ти ден не ставам от леглото,не ям,спя....това беше краят. Той си отиде обиден-разбра някои неща за мен и му ги каза не кой да е,а собствената ми майка.Не спирам да плача,все едно ми е,как изглеждам! 2 години са това! А днес,,като се събудихи се сетих за кошмара...видях,че има и сняг навън! ТОВА НАИСТИНА е краят. Докога ще се чуствам така? Нищо не ми се прави,нищо не ми е интересно....какво да правя,как да се справя? Загубих майка си,предателката,любимия си....сега съм на път да загубя и работата си....Боже ,като някаква черна магия е всчко! А до миналата седмица беше слънчево.........



Тема Re: Края [re: milalena]  
Автор tribiany (непознат )
Публикувано19.03.08 10:45



badi silna.
i kakvo tolkova e razbral za teb?
nemojesh li da gi opravish neshtata.



Тема Какво разбранови [re: milalena]  
Автор Bambi* (*Bambina)
Публикувано19.03.08 10:59



за тебе, мила?



Тема Re: Краянови [re: milalena]  
Автор lightwriting (новак)
Публикувано19.03.08 11:01



Много е изтъркано това, което би трябвало да ти кажа..а то е , че след като си е отишъл значи не е бил за теб. т.е. няма за какво да съжаляваш,това е правилната реплика в случая но май не е най-добрата помощ. Смятам, че трябва да се възстановиш като се разхождаш или правиш нещо независимо какво дори ако имаш нерви се виждай и с хора но не бездействай така това съсипва..Анализите ще ги правиш след минимум седмица - ако разбира се нещо не се е променило дотогава...



Тема Шит Хепънс!нови [re: milalena]  
Автор The Fallen Angel (shinigami)
Публикувано19.03.08 11:03



Ако сама не се измъкнеш от лайната - ще се задавиш с тях


Полза от самосъжаление и т.н. няма - излез, движи се сред хора, усещай живота. Нищо фатално не се е случило - 2 години са колкото голям, толкова и малък период. А и не е изгубено време - имаш хубави спомени, опит натрупан и още много хубави неща. Сега само продължи напред



"Като евреин в комииина,
Детството отмина..."


Тема Момичетонови [re: tribiany]  
Автор Bambi* (*Bambina)
Публикувано19.03.08 11:08



сподели, в предишни свои постинги, че й харесва да забърсва чуждите мъже. Явно поговорката WHAT GOES AROUND - COMES AROUND отново е влязла в сила. Въпреки това, ми е жал за девойката.



Тема Re: Момичетонови [re: Bambi*]  
Автор The Fallen Angel (shinigami)
Публикувано19.03.08 11:25



В такъв случай, ако наистина е така - мисля, че си го е заслужила и нещо съчувствието ми се изпари





"Като евреин в комииина,
Детството отмина..."


Тема Re: Момичетонови [re: The Fallen Angel]  
Автор Mapc (човек)
Публикувано19.03.08 11:44



Хайде сега ... на всеки може да се случи да позабърше нещо ...
Като се има предвид, че никой не е на никой собственост, девойката реално няма никакви грехове ! Освен ако има такива за които не знаем...



Тема Re: Момичетонови [re: Bambi*]  
Автор milalena (член)
Публикувано19.03.08 11:47



Нищо общо няма това,но ,признавам ти,знаеш,как да удариш. с него съм от 2 години...толкова бях влюбена в него,че го излъгхза възсраста. Постоянно ми говореше за лелките на30,така че и да съм имала някакви пориви да му прзная....те биваха попарвани. Той ме обича и не му е кой знае колко тъп,но..мен ме е срам,че цели две години го лъгах,само и само да съм с него.



Тема Re: Какво разбранови [re: Bambi*]  
Автор milalena (член)
Публикувано19.03.08 11:49



от собствената ми майка,която е от неотдавна при мен. явно е много горда с постъпката си




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.