Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:59 06.07.24 
Контакти
   >> Любов
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема страх от любов?нови  
Автор aзз ()
Публикувано04.03.08 23:09



Здравейте, преди около 6 месеца се запознах с една жена. Много интересен, упорит, умен и доста странен човек. Започнахме връзка, но с течение на времето се оказа, че тя иска само секс... имала страх и фобия от това, да не се влюби отново. Имала е 5 годишна връзка с мъж, която е приключила преди около 2 години и по нейни думи е отнесла голяма част от нея.
Влюбих се в нея, когато го усети, започна да се държи странно и хладно. Каза, че нищо не е обещавала, което и беше така... Една вечер, ни в клин, ни в ръкав сподели, че е легнала за един път и с друг. Не зная защо не си тръгнах още тогава... Приех го, исках да продължим да се виждаме. Тя започна да се държи откровено гадно, докато един ден просто не си тръгнах.
Не се виждахме, не се чувахме около месец, изведнъж тя започна да ми пише съобщения колко й липсвам, искаше да се видим, да говорим. Бях твърд и не отстъпих, но след още месец, се видяхме по стечение на обстоятелства и нещо ми трепна... Седнахме, поговорихме, тя си посипа главата с пепел, казах й, че след това, което е станало много трудно ще й се доверя отново...
Чисто сексуални отношения с нея не зная дали мога да имам... не искам пак да хлътна до уши и да бъда наритан, но тайно се надявам, че може би болката от предишната раздяла ще отшуми и тя ще си позволи отново да обича някого. Попитах я в прав текст и тя каза, че любов от нея не мога да очаквам... Не съм дете, сигурно съм луд, но я искам, сигурен съм, че под бронята има сърце и за мен...



Тема Re: страх от любов?нови [re: aзз]  
Автор turseshtaO1 (намираща)
Публикувано04.03.08 23:17



Ако искаш сигурност и блясък от влюбеност в очите-търси си друга. Ако искаш хубави мигове-наслаждавай им се с нея. Няма да имаш други такива. Но не очаквай нищо.


Не вчера. Не утре. Днес!

Тема Re: страх от любов?нови [re: aзз]  
Автор БapбapeлaМодератор (петата стихия)
Публикувано04.03.08 23:59



каквото и да има 'под бронята' тя ще го даде само ако иска . поначало ще ти даде само каквото тя реши, независимо какво искаш ти.

Търсеща е права- не очаквай нищо и вземай каквото ти дава без претенции и очаквания. Риск печели, риск -губи. Гаранция в тоя живот за каквото и да е било не ти е давал никой.

ако ти стиска - чакай и бъди търпелив. наранените като тази жена хора се затварят в себе си и не дават лесно каквото и да е отношение и особено любов защото другият бил искал.

Единствената реалност- Любовта



Тема Re: страх от любов?нови [re: aзз]  
Автор The Fallen Angel (shinigami)
Публикувано05.03.08 08:25



От тази жена нищо освен болка няма да получиш.




"Като еврейн в комииина,
Детството отмина..."



Тема внимателно...нови [re: aзз]  
Автор ШEПOT™ (в цветност ...)
Публикувано05.03.08 12:37



... прочети търсещата няколко пъти ... опитай се да разбереш какво ти казва...
... НО преди всичко се изясни ТИ какво искаш ... кое е онова вътре в теб, което иска да е с тая жена ?
... понякога живота ни поставя на кръстопът – от едната страна е лесния път, от другата – трудния ... разумът ни дърпа по лесната пътечка ... сърцето, душата, интуицията ни – към трудната ....
... който и път да изберем – ВИНАГИ си плащаме цената ...
... помисли ти коя цена искаш да платиш ...



пп. ... а това че е била с друг мъж – изпитвала е себе си ... и продължава да се търси ... да търси себе си във вашите отношения ... можеш да бъдеш до нея, за да открие отговора ... и ако го направиш ... ще получиш всичко онова от което имаш нужда....

Редактирано от ШEПOT™ на 05.03.08 12:41.



Тема Re: страх от любов?нови [re: aзз]  
Автор Упcapин (_69__)
Публикувано05.03.08 16:54



Искаш я, защото ти се дърпа. А това за страха от обвързването ... заеби ги тия глупости.Фобия имала ... по нелепо нещо не бях чувал.
Ми аз ако бях на твое място и наистина я обичам, бих пробвал. Не натрапчиво, но втори шанс бих дал на тия чуства. Ако не стане живи и здрави.



Тема Re: страх от любов?нови [re: aзз]  
Автор Kyмиko Янaka (Her highness)
Публикувано05.03.08 18:28



жени с емоционален багаж тц тц тц
ще захапеш дръвцето /освен ако не си мазохист и не обичаш да те наказват за чужди грешки/


Тая мадама докато не реши да се "само-поправи" вътрешно никой мъж няма да и помогне дори и ти зайче

If you want to tell people the truth,
make them laugh, otherwise they'll kill you.


Тема Re: страх от любов?нови [re: aзз]  
Автор aзз ()
Публикувано06.03.08 12:55



Здравейте, благодаря за мненията.
Вярвам, че всеки човек си заслужава да се бориш за него - било за приятелството или любовта му, но всяко нещо си има граница и предел.
Когато обаче, в дадена връзка, човек усети, че започва да губи самоуважението си, е дошло времето да спре, да се огледа и ако не харесва човекът, в който се превръща - да спре.
Не вярвам, че може да има хора, лишени от чувства, но може би не съм аз човекът, за когото, въпросната жена ще отвори сърцето си...
Ще дам шанс на това, което има между нас, какво ще стане - времето ще покаже, но в никакъв случай не бих могъл отново да се отдам толкова безрезервно, от което губим и двамата.
Задавам си и въпросът, ако продължим, какво ще стане, ако един ден тя свали бронята, но от онези чувства към нея вече нищо не е останало?



Тема Re: страх от любов?нови [re: Kyмиko Янaka]  
Автор aзз ()
Публикувано06.03.08 12:58



права си, но за да реши да се самопоправи, трябва нещо да се случи, нали така? или да остане съвсем сама и да го усети болезнено, или да се появи човек, заради когото да го поиска. Не зная дали аз ще съм този човек, но ще бъда до нея, разбира се, не с цената на всякакви компромиси... пък каквото сабя покаже!



Тема Re: страх от любов?нови [re: turseshtaO1]  
Автор aзз ()
Публикувано06.03.08 13:02



какво значи - не очаквай нищо? ти съвсем нищо ли не очакваш от хората около теб, пък да не говорим за интимните партньори?
човек не може да контролира мислите и емоциите си, но може да контролира действията си, тъй че и да имам очаквания, няма да го показвам, не зная дали съм толкова добър актьор обаче.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.